Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.02.2020 |
Název | Špuntbar jc |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Most Špunt Bar |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černá Růžena [CZE066056] | |
Jonášová Lenka [CZE064741] | |
Mikolášek Jiří [CZE020399] | |
Novák Josef [CZE065999] | |
Pilař Luboš [CZE054959] | |
Pilař Luboš [CZE057211] | |
Polanská Petra [CZE064985] | |
Sosnovec Michal [CZE065447] | |
Strnad Michal [CZE061811] | |
Trčová Hana [CZE061812] |
- Pilař Luboš (054959)0
Černá Růžena 1 Pilař Luboš (054959) 2
Černá Růžena 2 Jonášová Lenka 1
Polanská Petra 0 Černá Růžena 2 Jonášová Lenka 2 Strnad Michal 1
Polanská Petra 2 Sosnovec Michal 1 Mikolášek Jiří 1 Jonášová Lenka 2
Trčová Hana 0 Polanská Petra 2 Volný_los 0 Sosnovec Michal 1 Volný_los 0 Mikolášek Jiří 1 Pilař Luboš (057211) 0 Jonášová Lenka 2
Volný_los 0 Trčová Hana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Pilař Luboš (057211) 1 Volný_los 0
Pilař Luboš (054959) 1 Volný_los 0 Jonášová Lenka 2 Trčová Hana 1 Černá Růžena 1 Volný_los 0 Mikolášek Jiří 1 Volný_los 0 Novák Josef 1 Volný_los 0 Sosnovec Michal 1 Volný_los 0 Strnad Michal 2 Pilař Luboš (057211) 1 Polanská Petra 1 Volný_los 0
Pilař Luboš (054959) 2 Jonášová Lenka 0 Černá Růžena 2 Mikolášek Jiří 0 Novák Josef 2 Sosnovec Michal 1 Strnad Michal 2 Polanská Petra 1
Pilař Luboš (054959) 2 Černá Růžena 0 Novák Josef 2 Strnad Michal 1
Pilař Luboš (054959) 1 Novák Josef 2
Novák Josef 0 Pilař Luboš (054959) 2
- Pilař Luboš (054959)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pilař Luboš [CZE054959] |
2. | Novák Josef [CZE065999] |
3. | Černá Růžena [CZE066056] |
4. | Jonášová Lenka [CZE064741] |
5. | Polanská Petra [CZE064985] |
5. | Strnad Michal [CZE061811] |
7. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
7. | Mikolášek Jiří [CZE020399] |
9. | Pilař Luboš [CZE057211] |
9. | Trčová Hana [CZE061812] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pilař Luboš [CZE054959] |
2. | Novák Josef [CZE065999] |
3. | Černá Růžena [CZE066056] |
4. | Jonášová Lenka [CZE064741] |
5. | Polanská Petra [CZE064985] |
5. | Strnad Michal [CZE061811] |
7. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
7. | Mikolášek Jiří [CZE020399] |
9. | Pilař Luboš [CZE057211] |
9. | Trčová Hana [CZE061812] |
Tento turnaj nemá přihlášky online