Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.02.2020 |
Název | CDS Cup Prostejov II. |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 26 |
Typ turnaje | ČDS Cup Prostějov II. |
Místo | La Putica, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čumpelík Marek [CZE066092] | |
Dofek Leoš [CZE001717] | |
Doubravová Kateřina [CZE060317] | |
Doubravová Tereza [CZE060092] | |
Dvořák Petr [CZE003261] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Kazlepka Radek [CZE003027] | |
Klásek David [CZE058619] | |
Kůrka Jiří [CZE019350] | |
Maties Mihai [CZE037708] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Moučka Jiří [CZE024348] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Novák Jan [CZE031915] | |
Paděra Pavel [CZE018870] | |
Pekárek Marek [CZE046697] | |
Pořízka Adam [CZE066152] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Šarkőzi Jakub [CZE060355] | |
Šejnoha Robin [CZE061551] | |
Špaček Dalibor [CZE046039] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Vémola Dominik [CZE048666] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
- Vémola Dominik0
Paděra Pavel 0 Vémola Dominik 1
Toufar Petr 0 Paděra Pavel 1
Šarkőzi Jakub 0 Toufar Petr 1 Paděra Pavel 1 Naniaš Patrik 0
Šarkőzi Jakub 1 Kazlepka Radek 0 Paděra Pavel 1 Špaček Dalibor 0
Maties Mihai 0 Šarkőzi Jakub 1 Kazlepka Radek 1 Mičková Monika 0 Paděra Pavel 1 Novák Jan 0 Špaček Dalibor 1 Vysloužil Ondřej 0
Maties Mihai 1 Klásek David 0 Kazlepka Radek 1 Pekárek Marek 0 Paděra Pavel 1 Vysloužil Ladislav 0 Špaček Dalibor 1 Vymlátil Robert 0
Staněk Michal 0 Maties Mihai 1 Doubravová Tereza 0 Klásek David 1 Kazlepka Radek 1 Kůrka Jiří 0 Pořízka Adam 0 Pekárek Marek 1 Hrubá Kateřina 0 Paděra Pavel 1 Doubravová Kateřina 0 Vysloužil Ladislav 1 Špaček Dalibor 1 Čumpelík Marek 0 Moučka Jiří 0 Vymlátil Robert 1
Volný_los 0 Staněk Michal 1 Šejnoha Robin 0 Doubravová Tereza 1 Volný_los 0 Kazlepka Radek 1 Pořízka Adam 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hrubá Kateřina 1 Doubravová Kateřina 1 Volný_los 0 Dvořák Petr 0 Špaček Dalibor 1 Moučka Jiří 1 Volný_los 0
Vymlátil Robert 1 Volný_los 0 Naniaš Patrik 1 Staněk Michal 0 Šejnoha Robin 0 Mičková Monika 1 Čumpelík Marek 1 Doubravová Tereza 0 Vysloužil Ladislav 1 Volný_los 0 Dofek Leoš 1 Kazlepka Radek 0 Pořízka Adam 0 Paděra Pavel 1 Šarkőzi Jakub 1 Volný_los 0 Toufar Petr 1 Volný_los 0 Hrubá Kateřina 0 Pekárek Marek 1 Doubravová Kateřina 0 Kůrka Jiří 1 Vysloužil Ondřej 1 Volný_los 0 Dvořák Petr 0 Vémola Dominik 1 Špaček Dalibor 0 Klásek David 1 Moučka Jiří 0 Maties Mihai 1 Novák Jan 1 Volný_los 0
Vymlátil Robert 0 Naniaš Patrik 1 Mičková Monika 1 Čumpelík Marek 0 Vysloužil Ladislav 0 Dofek Leoš 1 Paděra Pavel 0 Šarkőzi Jakub 1 Toufar Petr 1 Pekárek Marek 0 Kůrka Jiří 0 Vysloužil Ondřej 1 Vémola Dominik 1 Klásek David 0 Maties Mihai 0 Novák Jan 1
Naniaš Patrik 1 Mičková Monika 0 Dofek Leoš 1 Šarkőzi Jakub 0 Toufar Petr 1 Vysloužil Ondřej 0 Vémola Dominik 1 Novák Jan 0
Naniaš Patrik 0 Dofek Leoš 1 Toufar Petr 0 Vémola Dominik 1
Dofek Leoš 1 Vémola Dominik 0
Dofek Leoš 1 Vémola Dominik 0
- Dofek Leoš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dofek Leoš [CZE001717] |
2. | Vémola Dominik [CZE048666] |
3. | Paděra Pavel [CZE018870] |
4. | Toufar Petr [CZE000197] |
5. | Šarkőzi Jakub [CZE060355] |
5. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
7. | Kazlepka Radek [CZE003027] |
7. | Špaček Dalibor [CZE046039] |
9. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
9. | Novák Jan [CZE031915] |
9. | Mičková Monika [CZE022874] |
9. | Maties Mihai [CZE037708] |
13. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
13. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
13. | Pekárek Marek [CZE046697] |
13. | Klásek David [CZE058619] |
17. | Moučka Jiří [CZE024348] |
17. | Čumpelík Marek [CZE066092] |
17. | Doubravová Kateřina [CZE060317] |
17. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
17. | Pořízka Adam [CZE066152] |
17. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
17. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
17. | Staněk Michal [CZE019059] |
25. | Dvořák Petr [CZE003261] |
25. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dofek Leoš [CZE001717] |
2. | Vémola Dominik [CZE048666] |
3. | Paděra Pavel [CZE018870] |
4. | Toufar Petr [CZE000197] |
5. | Šarkőzi Jakub [CZE060355] |
5. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
7. | Kazlepka Radek [CZE003027] |
7. | Špaček Dalibor [CZE046039] |
9. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
9. | Novák Jan [CZE031915] |
9. | Mičková Monika [CZE022874] |
9. | Maties Mihai [CZE037708] |
13. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
13. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
13. | Pekárek Marek [CZE046697] |
13. | Klásek David [CZE058619] |
17. | Moučka Jiří [CZE024348] |
17. | Čumpelík Marek [CZE066092] |
17. | Doubravová Kateřina [CZE060317] |
17. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
17. | Pořízka Adam [CZE066152] |
17. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
17. | Doubravová Tereza [CZE060092] |
17. | Staněk Michal [CZE019059] |
25. | Dvořák Petr [CZE003261] |
25. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
Tento turnaj nemá přihlášky online