Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.02.2020 |
Název | ranec 2 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Ranec sportbar, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dias Michal [CZE062979] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kněžík Radim [CZE054712] | |
Kněžíková Silvie [CZE054722] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokluda David [CZE048550] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Opěla Robin 0 Vnenk Rostislav 1
Opěla Robin 1 Pokluda David 0
Opěla Robin 1 Kněžík Radim 0 Dias Michal 0 Pokluda David 1
Kandl Martin 0 Opěla Robin 1 Malíková Naděžda 0 Dias Michal 1
Kněžíková Silvie 0 Kandl Martin 1 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Volný_los 0 Malíková Naděžda 1 Dias Michal 1 Dunajová Helena Ing. 0
Volný_los 0 Kněžíková Silvie 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Dias Michal 1 Volný_los 0
Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0 Kněžíková Silvie 0 Dunaj Milan 1 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0 Kněžík Radim 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Volný_los 0 Kandl Martin 1 Dias Michal 0 Pokluda David 1 Volný_los 0
Dunajová Helena Ing. 0 Dunaj Milan 1 Malíková Naděžda 0 Kněžík Radim 1 Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 0 Kandl Martin 0 Pokluda David 1
Dunaj Milan 1 Kněžík Radim 0 Vnenk Rostislav 1 Pokluda David 0
Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 0
Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 0
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Opěla Robin [CZE057429] |
4. | Pokluda David [CZE048550] |
5. | Kněžík Radim [CZE054712] |
5. | Dias Michal [CZE062979] |
7. | Kandl Martin [CZE051797] |
7. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Opěla Robin [CZE057429] |
4. | Pokluda David [CZE048550] |
5. | Kněžík Radim [CZE054712] |
5. | Dias Michal [CZE062979] |
7. | Kandl Martin [CZE051797] |
7. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
Tento turnaj nemá přihlášky online