Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.02.2020 |
Název | Bar Riviéra - Dvojice |
Rozhodčí | Zahajský Václav |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Chaloupka Radek [CZE064380], Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Kraus Karel [CZE056662], Hojsák Jan [CZE029185] | |
Novák Jaroslav [CZE064388], Kindermannová Lucie [CZE065604] | |
Patócs Martin [CZE051589], Buršíková Jana [CZE061026] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099], Vojáček Štěpán [CZE066789] | |
Solčanský Pavel [CZE001950], Trávnička Tomáš [CZE064427] | |
Zahajský Václav [CZE060308], Valný Lukáš [CZE056938] |
- Kraus, Hojsák0
Patócs, Buršíková 0 Kraus, Hojsák 1
Patócs, Buršíková 1 Solčanský, Trávnička 0
Novák, Kindermannová 0 Patócs, Buršíková 1 Solčanský, Trávnička 1 Pazderník, Vojáček 0
Volný_los 0 Novák, Kindermannová 1 Solčanský, Trávnička 1 Chaloupka, Chaloupková 0
Kraus, Hojsák 1 Volný_los 0 Novák, Kindermannová 0 Pazderník, Vojáček 1 Zahajský, Valný 1 Solčanský, Trávnička 0 Patócs, Buršíková 1 Chaloupka, Chaloupková 0
Kraus, Hojsák 1 Pazderník, Vojáček 0 Zahajský, Valný 1 Patócs, Buršíková 0
Kraus, Hojsák 0 Zahajský, Valný 1
Zahajský, Valný 0 Kraus, Hojsák 1
- Kraus, Hojsák0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Karel [CZE056662], Hojsák Jan [CZE029185] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308], Valný Lukáš [CZE056938] |
3. | Patócs Martin [CZE051589], Buršíková Jana [CZE061026] |
4. | Solčanský Pavel [CZE001950], Trávnička Tomáš [CZE064427] |
5. | Novák Jaroslav [CZE064388], Kindermannová Lucie [CZE065604] |
5. | Pazderník Zdeněk [CZE061099], Vojáček Štěpán [CZE066789] |
7. | Chaloupka Radek [CZE064380], Chaloupková Jana [CZE064454] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Karel [CZE056662], Hojsák Jan [CZE029185] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308], Valný Lukáš [CZE056938] |
3. | Patócs Martin [CZE051589], Buršíková Jana [CZE061026] |
4. | Solčanský Pavel [CZE001950], Trávnička Tomáš [CZE064427] |
5. | Novák Jaroslav [CZE064388], Kindermannová Lucie [CZE065604] |
5. | Pazderník Zdeněk [CZE061099], Vojáček Štěpán [CZE066789] |
7. | Chaloupka Radek [CZE064380], Chaloupková Jana [CZE064454] |
Tento turnaj nemá přihlášky online