Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.02.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Pokorná Markéta |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Klášterec nad Ohří Satanka |
Místo | Satanka, Klášterec nad Ohří |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Gruss Tadeáš [CZE052435] | |
Hubínek Karel [CZE034603] | |
Kadlec Jakub [CZE060101] | |
Kraus Karel [CZE052436] | |
Manojlínová Sára [CZE058432] | |
Molnár Jiří [CZE066681] | |
Novotný Josef [CZE054538] | |
Peč Tomáš [CZE002114] | |
Pokorná Markéta [CZE054536] | |
Vecko Ondřej [CZE054543] |
- Kraus Karel0
Molnár Jiří 0 Kraus Karel 2
Novotný Josef 0 Molnár Jiří 2
Pokorná Markéta 0 Novotný Josef 2 Gruss Tadeáš 1 Molnár Jiří 2
Pokorná Markéta 1 Vecko Ondřej 0 Manojlínová Sára 0 Gruss Tadeáš 2
Kadlec Jakub 0 Pokorná Markéta 1 Volný_los 0 Vecko Ondřej 1 Volný_los 0 Manojlínová Sára 1 Gruss Tadeáš 1 Hubínek Karel 0
Volný_los 0 Kadlec Jakub 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Gruss Tadeáš 1 Volný_los 0
Novotný Josef 1 Volný_los 0 Kadlec Jakub 0 Hubínek Karel 1 Manojlínová Sára 1 Volný_los 0 Kraus Karel 1 Volný_los 0 Vecko Ondřej 1 Volný_los 0 Peč Tomáš 1 Volný_los 0 Pokorná Markéta 2 Gruss Tadeáš 1 Molnár Jiří 1 Volný_los 0
Novotný Josef 2 Hubínek Karel 0 Manojlínová Sára 1 Kraus Karel 2 Vecko Ondřej 1 Peč Tomáš 2 Pokorná Markéta 0 Molnár Jiří 1
Novotný Josef 0 Kraus Karel 2 Peč Tomáš 2 Molnár Jiří 1
Kraus Karel 0 Peč Tomáš 2
Peč Tomáš 0 Kraus Karel 2
- Kraus Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Karel [CZE052436] |
2. | Peč Tomáš [CZE002114] |
3. | Molnár Jiří [CZE066681] |
4. | Novotný Josef [CZE054538] |
5. | Pokorná Markéta [CZE054536] |
5. | Gruss Tadeáš [CZE052435] |
7. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
7. | Manojlínová Sára [CZE058432] |
9. | Hubínek Karel [CZE034603] |
9. | Kadlec Jakub [CZE060101] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Karel [CZE052436] |
2. | Peč Tomáš [CZE002114] |
3. | Molnár Jiří [CZE066681] |
4. | Novotný Josef [CZE054538] |
5. | Pokorná Markéta [CZE054536] |
5. | Gruss Tadeáš [CZE052435] |
7. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
7. | Manojlínová Sára [CZE058432] |
9. | Hubínek Karel [CZE034603] |
9. | Kadlec Jakub [CZE060101] |
Tento turnaj nemá přihlášky online