Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.02.2020 |
Název | 501 DO Jednotlivci |
Rozhodčí | Švichký Pavel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | G&M Darts Series |
Místo | Hospůdka u Gabči, Moravská Třebová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bražinová Drdúlová Gabriela [CZE058585] | |
Cina Michal [CZE041069] | |
Daneš Tomáš [CZE057501] | |
Hlubinka Petr [CZE019750] | |
Maivald Martin [CZE054450] | |
Poledno František [CZE042752] | |
Sklenář David [CZE053650] | |
Šnobl Filip [CZE060010] | |
Švichký Pavel [CZE058587] | |
Vyroubal Miroslav [CZE028270] |
- Cina Michal0
Cina Michal 1 Sklenář David 0
Poledno František 0 Cina Michal 1
Poledno František 1 Vyroubal Miroslav 0 Hlubinka Petr 0 Cina Michal 1
Poledno František 1 Bražinová Drdúlová Gabriela 0 Daneš Tomáš 0 Hlubinka Petr 1
Maivald Martin 0 Poledno František 1 Volný_los 0 Bražinová Drdúlová Gabriela 1 Volný_los 0 Daneš Tomáš 1 Hlubinka Petr 1 Švichký Pavel 0
Volný_los 0 Maivald Martin 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Hlubinka Petr 1 Volný_los 0
Švichký Pavel 1 Volný_los 0 Maivald Martin 0 Vyroubal Miroslav 1 Daneš Tomáš 1 Volný_los 0 Sklenář David 1 Volný_los 0 Cina Michal 1 Volný_los 0 Bražinová Drdúlová Gabriela 1 Volný_los 0 Hlubinka Petr 0 Poledno František 1 Šnobl Filip 1 Volný_los 0
Švichký Pavel 0 Vyroubal Miroslav 1 Daneš Tomáš 0 Sklenář David 1 Cina Michal 1 Bražinová Drdúlová Gabriela 0 Poledno František 0 Šnobl Filip 1
Vyroubal Miroslav 0 Sklenář David 1 Cina Michal 0 Šnobl Filip 1
Sklenář David 0 Šnobl Filip 1
Šnobl Filip 1 Cina Michal 0
- Šnobl Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šnobl Filip [CZE060010] |
2. | Cina Michal [CZE041069] |
3. | Sklenář David [CZE053650] |
4. | Poledno František [CZE042752] |
5. | Vyroubal Miroslav [CZE028270] |
5. | Hlubinka Petr [CZE019750] |
7. | Bražinová Drdúlová Gabriela [CZE058585] |
7. | Daneš Tomáš [CZE057501] |
9. | Švichký Pavel [CZE058587] |
9. | Maivald Martin [CZE054450] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šnobl Filip [CZE060010] |
2. | Cina Michal [CZE041069] |
3. | Sklenář David [CZE053650] |
4. | Poledno František [CZE042752] |
5. | Vyroubal Miroslav [CZE028270] |
5. | Hlubinka Petr [CZE019750] |
7. | Bražinová Drdúlová Gabriela [CZE058585] |
7. | Daneš Tomáš [CZE057501] |
9. | Švichký Pavel [CZE058587] |
9. | Maivald Martin [CZE054450] |
Tento turnaj nemá přihlášky online