Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.02.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Anděra Lukáš |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | SMAZAT!! |
Místo | MJČ Nechyba Nová Včelnice, Nová Včelnice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Brus Tomáš [CZE058795] | |
Heger David [CZE064966] | |
Houdek Pavel [CZE057581] | |
Ján Radek [CZE055073] | |
Mynář Michal [CZE052672] | |
Németh Josef [CZE064267] | |
Růžičková Petra [CZE059251] | |
Staněk Štěpán [CZE058796] | |
Šamko Josef [CZE036553] | |
Vanišová Alena [CZE057583] |
- Šamko Josef0
Šamko Josef 2 Houdek Pavel 1
Šamko Josef 2 Ján Radek 1
Heger David 0 Šamko Josef 2 Ján Radek 2 Mynář Michal 0
Anděra Lukáš 0 Heger David 2 Németh Josef 0 Ján Radek 2
Brus Tomáš 0 Anděra Lukáš 2 Volný_los 0 Heger David 1 Németh Josef 2 Vanišová Alena 1 Růžičková Petra 0 Ján Radek 2
Volný_los 0 Brus Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Németh Josef 1 Růžičková Petra 1 Volný_los 0
Ján Radek 1 Volný_los 0 Šamko Josef 2 Brus Tomáš 1 Vanišová Alena 1 Volný_los 0 Staněk Štěpán 1 Volný_los 0 Mynář Michal 1 Volný_los 0 Németh Josef 1 Heger David 2 Anděra Lukáš 1 Růžičková Petra 0 Houdek Pavel 1 Volný_los 0
Ján Radek 0 Šamko Josef 2 Vanišová Alena 0 Staněk Štěpán 2 Mynář Michal 2 Heger David 0 Anděra Lukáš 0 Houdek Pavel 1
Šamko Josef 0 Staněk Štěpán 2 Mynář Michal 1 Houdek Pavel 2
Staněk Štěpán 2 Houdek Pavel 0
Staněk Štěpán 2 Šamko Josef 0
- Staněk Štěpán0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
2. | Šamko Josef [CZE036553] |
3. | Houdek Pavel [CZE057581] |
4. | Ján Radek [CZE055073] |
5. | Heger David [CZE064966] |
5. | Mynář Michal [CZE052672] |
7. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
7. | Németh Josef [CZE064267] |
9. | Růžičková Petra [CZE059251] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
9. | Brus Tomáš [CZE058795] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
2. | Šamko Josef [CZE036553] |
3. | Houdek Pavel [CZE057581] |
4. | Ján Radek [CZE055073] |
5. | Heger David [CZE064966] |
5. | Mynář Michal [CZE052672] |
7. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
7. | Németh Josef [CZE064267] |
9. | Růžičková Petra [CZE059251] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
9. | Brus Tomáš [CZE058795] |
Tento turnaj nemá přihlášky online