Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.08.2023 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 15 | 01.08.2023 18:11:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.08.2023 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Mervart Martin / 33 | 01.08.2023 18:03:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.08.2023 - TruToulka Open - Play off | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Mervart Martin / 4 | 01.08.2023 21:57:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.07.2023 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní - doplňkový-29.7.2023 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 10 | 29.07.2023 20:55:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.07.2023 - Podivné šipkohraní - Podivné šipkohraní - 29.7.2023 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.07.2023 - Maršovský Scoro turnaj - MST-2023-07-28 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.07.2023 - Mistrovství Úpicka - hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Mach Miloš / 17 | 28.07.2023 19:10:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.07.2023 - Mistrovství Úpicka doplňkový - doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Mach Miloš / 18 | 28.07.2023 21:20:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.07.2023 - O pohár Cukrárny - Martin2351 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 13 | 28.07.2023 18:21:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.07.2023 - Dámská jízda - Anina | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 7 | 27.07.2023 19:00:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.07.2023 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2023 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 22 | 26.07.2023 19:03:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.07.2023 - Vítězná středa zvýhodněný - 501DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 16 | 26.07.2023 18:15:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.07.2023 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 12 | 25.07.2023 18:01:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.07.2023 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 12 | 25.07.2023 18:09:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.07.2023 - TruToulka Open - Švýcarský systém | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Horák Karel / 22 | 25.07.2023 18:00:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - O pohár Žacléře - Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 15 | 22.07.2023 16:02:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - O pohár Žacléře bez ČP - Vloženo 2 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 9 | 22.07.2023 20:17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Úpické dvojice - agnes 1 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 13 | 22.07.2023 19:01:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.07.2023 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 13 | 21.07.2023 18:05:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.07.2023 - Sedmička Cup doplňkový - Mastr | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Goldmannová Anna / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.07.2023 - Sedmička Cup Open - Anina | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Goldmannová Anna / 13 | 20.07.2023 19:10:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.07.2023 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2023 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 29 | 19.07.2023 19:12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.07.2023 - Vítězná středa - 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Bubaň Pavel / 16 | 19.07.2023 18:00:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.07.2023 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Vylíčil Ondřej / 19 | 18.07.2023 18:00:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.07.2023 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Vylíčil Ondřej / 17 | 18.07.2023 18:22:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.07.2023 - TruToulka doplňkový - Doplněk | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Mervart Martin / 12 | 18.07.2023 21:21:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.07.2023 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Mervart Martin / 20 | 18.07.2023 18:01:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.07.2023 - Double Open MSVČ muži - 501 double KO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Bubaň Pavel / 53 | 15.07.2023 11:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.07.2023 - Double Open MSVČ ženy - ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Bubaň Pavel / 16 | 15.07.2023 11:37:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.07.2023 - Double Open PWS dvojic - dvojice | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Bubaň Pavel / 25 | 15.07.2023 15:06:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.07.2023 - MO KHK-S jednotlivci (KsK) - doplňkáč I | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Bubaň Pavel / 8 | 15.07.2023 18:43:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.07.2023 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 20 | 14.07.2023 18:04:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2023 - O pohár Sparty - O pohar sparty | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 19 | 12.07.2023 19:08:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2023 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 12 | 12.07.2023 18:13:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.07.2023 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Vylíčil Ondřej / 17 | 11.07.2023 18:01:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.07.2023 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Vylíčil Ondřej / 17 | 11.07.2023 18:07:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.07.2023 - TruToulka Open - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Görner Vít / 24 | 11.07.2023 18:01:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.07.2023 - Úpické dvojice - hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Mach Miloš / 11 | 08.07.2023 19:12:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.07.2023 - Maršovský Scoro turnaj - MST-2023-07-07 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.07.2023 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 11 | 07.07.2023 18:22:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.07.2023 - Sedmička Cup Open - 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Adámková Arleta / 21 | 06.07.2023 19:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.07.2023 - O pohár Sparty - Rrrrr | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 36 | 05.07.2023 19:06:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.07.2023 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 11 | 05.07.2023 18:11:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.07.2023 - NáChodka - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphys bar - Náchod | Goldmannová Anna / 15 | 04.07.2023 18:02:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.07.2023 - NáChodka doplňkový - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphys bar - Náchod | Goldmannová Anna / 14 | 04.07.2023 18:44:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.07.2023 - TruToulka doplňkový - Doplněk | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Mervart Martin / 12 | 04.07.2023 21:12:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.07.2023 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Mervart Martin / 19 | 04.07.2023 18:06:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.07.2023 - MO KHK-S jednotlivci (KsK) - 501DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Hřišti - Prosečné | Bubaň Pavel / 14 | 01.07.2023 11:05:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.07.2023 - Open KHK-S doplňkový dvojice - Dvojice | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Hřišti - Prosečné | Bubaň Pavel / 7 | 01.07.2023 13:41:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.07.2023 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - DI/MO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Hřišti - Prosečné | Bubaň Pavel / 11 | 01.07.2023 16:19:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2978 |