Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.08.2022 - O pohár Sparty - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 9 | 03.08.2022 19:03:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.08.2022 - O pohár Sparty doplňkový - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 9 | 03.08.2022 19:58:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.08.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Téra Marek / 12 | 03.08.2022 18:25:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.08.2022 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 11 | 02.08.2022 18:06:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.08.2022 - NáChodka kat. B+ - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 9 | 02.08.2022 18:03:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.08.2022 - TruToulka doplňkový - Double KO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Bartoš Otakar / 10 | 02.08.2022 19:43:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.08.2022 - TruToulka kat. C+ - Švýcarský systém | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Bartoš Otakar / 12 | 02.08.2022 18:02:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.07.2022 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní - doplňkový 30.7.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 12 | 30.07.2022 21:56:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.07.2022 - Podivné šipkohraní trojnásobný - Podivné šipkohraní - 30.7.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.07.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 13 | 29.07.2022 18:04:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.07.2022 - Dámská jízda - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 28.07.2022 19:04:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.07.2022 - Jentakkap - 9 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 28.07.2022 20:22:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.07.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 19 | 27.07.2022 19:10:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.07.2022 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový turnaj OPSU | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 9 | 27.07.2022 21:43:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.07.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 10 | 27.07.2022 20:53:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.07.2022 - Vítězná středa zvýhodněný - Středa | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Hilčík Petr / 13 | 27.07.2022 18:07:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.07.2022 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 21 | 26.07.2022 18:02:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.07.2022 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 20 | 26.07.2022 18:29:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.07.2022 - TruToulka doplňkový - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Bartoš Otakar / 14 | 26.07.2022 20:32:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.07.2022 - TruToulka Open - U Truta | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Bartoš Otakar / 19 | 26.07.2022 18:02:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2022 - Úpické dvojice - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 12 | 23.07.2022 19:00:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2022 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2022-07-22 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 15 | 22.07.2022 18:01:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.07.2022 - MeVa Cup - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Kejzlar Pavel / 9 | 21.07.2022 19:01:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.07.2022 - MeVa Cup doplňkový - cricet | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Kejzlar Pavel / 6 | 21.07.2022 20:36:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.07.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 18 | 20.07.2022 19:14:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.07.2022 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 12 | 19.07.2022 18:05:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.07.2022 - NáChodka kat. B+ - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 10 | 19.07.2022 18:02:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.07.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Görner Vít / 19 | 19.07.2022 21:57:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.07.2022 - TruToulka kat. B+ - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Görner Vít / 28 | 19.07.2022 18:01:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.07.2022 - Double Open MSVČ muži - Double open Provodov - 16.7.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov | Mannová Alena / 38 | 16.07.2022 11:05:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.07.2022 - Double Open MSVČ ženy - Double open Provodov ženy - 16.7.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov | Mannová Alena / 9 | 16.07.2022 11:09:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.07.2022 - Double Open PWS dvojic - Double open Provodov - dvojice 16.7.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov | Mannová Alena / 20 | 16.07.2022 15:34:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.07.2022 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Double open Provodov - doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov | Mannová Alena / 20 | 16.07.2022 13:59:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.07.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 17 | 15.07.2022 18:07:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.07.2022 - O pohár Sparty doplňkový - o pohár sparty doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.07.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 13 | 13.07.2022 19:19:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.07.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Hilčík Petr / 19 | 13.07.2022 18:16:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2022 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 16 | 12.07.2022 18:03:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2022 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 17 | 12.07.2022 18:34:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2022 - TruToulka doplňkový - Doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Kocianová Pavlína / 17 | 12.07.2022 20:36:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2022 - TruToulka Open - Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Kocianová Pavlína / 20 | 12.07.2022 18:02:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2022 - O pohár starosty Batňovic bez MSVČ - doplnkovy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 11 | 10.07.2022 12:54:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2022 - O pohár starosty Batňovic bez MSVČ - junioři | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 7 | 10.07.2022 09:27:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2022 - O pohár starosty Batňovic bez MSVČ - žáci | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 6 | 10.07.2022 09:27:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.07.2022 - O pohár Cukrárny - Martin2351 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 19 | 08.07.2022 18:19:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.07.2022 - Skalka Cup - 9 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 07.07.2022 19:06:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.07.2022 - Skalka Cup doplňkový - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 07.07.2022 20:29:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.07.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 18 | 06.07.2022 19:18:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.07.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 18 | 06.07.2022 18:07:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2980 |