Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.09.2022 - Dámská jízda doplňkový - mastr | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 9 | 22.09.2022 20:43:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 7 | 22.09.2022 19:13:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.09.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 16 | 21.09.2022 19:19:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.09.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.09.2022 - Vítězná středa - tabulka | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 13 | 21.09.2022 18:12:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2022 - NáChodka - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hospoda - Provodov-Šonov | Téra Marek / 18 | 20.09.2022 18:03:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2022 - NáChodka doplňkový - snad nebude pršet | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hospoda - Provodov-Šonov | Téra Marek / 18 | 20.09.2022 18:53:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2022 - TruToulka doplňkový - Doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Kocianová Pavlína / 13 | 20.09.2022 19:58:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2022 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Kocianová Pavlína / 18 | 20.09.2022 18:02:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2022 - Úpické dvojice - Dva | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 5 | 17.09.2022 19:32:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 22 | 16.09.2022 18:06:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2022 - Skalka Cup - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 10 | 15.09.2022 19:02:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 16 | 14.09.2022 19:08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2022 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový turnaj OPSU | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 6 | 14.09.2022 21:26:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 15 | 14.09.2022 18:08:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.09.2022 - NáChodka doplňkový - Doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Téra Marek / 12 | 13.09.2022 18:31:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.09.2022 - NáChodka kat. B+ - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Téra Marek / 12 | 13.09.2022 18:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.09.2022 - TruToulka doplňkový - doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Bartoš Otakar / 16 | 13.09.2022 20:01:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.09.2022 - TruToulka kat. B+ - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Bartoš Otakar / 17 | 13.09.2022 18:02:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2022 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2022-09-10 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.09.2022 - O pohár Cukrárny - double out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 17 | 09.09.2022 18:12:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC play off) - Play off švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 4 | 08.09.2022 00:05:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.09.2022 - Skalka Cup - skalka | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 08.09.2022 19:00:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.09.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 15 | 07.09.2022 19:10:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.09.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.09.2022 - Poreč Darts Open doplňkový - Doplňkový High Score | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 23 | 07.09.2022 21:20:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC) - Hlavní 301 MO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 20 | 07.09.2022 21:02:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.09.2022 - Vítězná středa - Středa | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Hilčík Petr / 14 | 07.09.2022 18:03:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - NáChodka - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Téra Marek / 15 | 06.09.2022 18:04:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - NáChodka doplňkový - Doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Téra Marek / 15 | 06.09.2022 18:20:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - NáChodka doplňkový - Total master | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport Sokolovna - Červený Kostelec | Téra Marek / 14 | 06.09.2022 20:36:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - Poreč Darts Open doplňkový - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 18 | 06.09.2022 21:22:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC play off) - Play off švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 5 | 06.09.2022 23:07:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC) - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 16 | 06.09.2022 21:07:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - TruToulka doplňkový - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Bartoš Otakar / 13 | 06.09.2022 20:38:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.09.2022 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Bartoš Otakar / 22 | 06.09.2022 18:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.09.2022 - Poreč Darts Open doplňkový - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 16 | 05.09.2022 21:16:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC) - Hlavní šipkaři | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 16 | 05.09.2022 21:05:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC) - Play off švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 6 | 05.09.2022 23:00:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC) - Profíci | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 14 | 04.09.2022 21:34:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.09.2022 - Poreč Darts Open základní (ŠVC) - Tenisti | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sport buffe - Poreč | Vylíčil Ondřej / 22 | 04.09.2022 21:52:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.09.2022 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní - doplňkový 3.9.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 12 | 03.09.2022 21:03:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.09.2022 - Podivné šipkohraní - Podivné šipkohraní - 3.9.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 18 | 02.09.2022 18:16:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 8 | 02.09.2022 19:48:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.08.2022 - O pohár Sparty - Moooc | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 26 | 31.08.2022 19:04:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.08.2022 - Vítězná středa zvýhodněný - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 11 | 31.08.2022 18:12:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2022 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 16 | 31.08.2022 17:37:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2022 - NáChodka kat. B+ - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 15 | 31.08.2022 17:27:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2979 |