Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.02.2024 - TruToulka doplňkový - Doplněk | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Mervart Martin / 12 | 13.02.2024 20:12:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Mervart Martin / 16 | 13.02.2024 18:01:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2024-02-10 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - O pohár Žacléře - Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 14 | 10.02.2024 16:16:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - O pohár Žacléře doplňkový - Vložený | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 12 | 10.02.2024 19:16:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní doplňkový - 10.2.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 11 | 10.02.2024 21:03:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Podivné šipkohraní - Podivné šipkohraní - 10.2.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 13 | 09.02.2024 18:05:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Vylíčil Ondřej / 12 | 08.02.2024 18:02:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Vylíčil Ondřej / 12 | 08.02.2024 18:37:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Open KHK-S jednotlivci - Královec deathmatch | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 5 | 08.02.2024 16:20:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 19 | 07.02.2024 19:05:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - Maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Tomcsányi Aleš / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 9 | 07.02.2024 18:01:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 18 | 06.02.2024 18:01:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 17 | 06.02.2024 18:24:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Marksová Blanka / 10 | 06.02.2024 19:51:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - TruToulka Open - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Marksová Blanka / 15 | 06.02.2024 18:05:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - 501DO part II | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 7 | 04.02.2024 16:14:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Open KHK-S jednotlivci - 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 7 | 04.02.2024 13:29:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Jentakkap - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 03.02.2024 22:00:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Úpické dvojice - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 03.02.2024 19:02:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Jentakkap - Anna | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 02.02.2024 18:31:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 12 | 02.02.2024 18:04:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Skalka Cup - skalka cup - 1.2.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 13 | 01.02.2024 19:09:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.01.2024 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 24 | 31.01.2024 19:09:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.01.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.01.2024 - Orel Dart Open doplňkový - DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 12 | 31.01.2024 21:06:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.01.2024 - Vítězná středa zvýhodněný - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 12 | 31.01.2024 18:01:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.01.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 22 | 30.01.2024 18:02:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.01.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 22 | 30.01.2024 18:20:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.01.2024 - TruToulka doplňkový - 501DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Adámková Arleta / 10 | 30.01.2024 19:21:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.01.2024 - TruToulka kat. B+ - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Téra Marek / 10 | 30.01.2024 18:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.01.2024 - Open KHK-S jednotlivci - 501DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 9 | 28.01.2024 16:35:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.01.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 10 | 26.01.2024 18:02:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.01.2024 - O pohár Sparty - trn | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 29 | 24.01.2024 19:02:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.01.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - Maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Tomcsányi Aleš / 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.01.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 10 | 24.01.2024 18:00:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.01.2024 - TruToulka doplňkový - DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Horák Karel / 11 | 23.01.2024 21:15:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.01.2024 - TruToulka Open - Švýcarský systém | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Horák Karel / 18 | 23.01.2024 18:03:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.01.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 16 | 19.01.2024 18:01:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.01.2024 - Úpické dvojice - Anna | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 19.01.2024 19:31:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.01.2024 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 22 | 17.01.2024 19:07:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.01.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.01.2024 - Orel Dart Open doplňkový - DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 16 | 17.01.2024 21:50:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.01.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 11 | 17.01.2024 18:03:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.01.2024 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Görner Vít / 12 | 16.01.2024 19:48:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.01.2024 - TruToulka Open - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Görner Vít / 16 | 16.01.2024 18:00:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.01.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - 301 Do | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 7 | 14.01.2024 18:05:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.01.2024 - O pohár Žacléře - Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 16 | 13.01.2024 16:13:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2980 |