Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
31.07.2020 - Středočeský pohár základní - jednotlivci 501OdehránoPraha a Středočeský kraj - Lidový dům Kbely - PrahaSvoboda Vladimír / 1931.07.2020 19:08:31
31.07.2020 - Středočeský pohár základní - Pivnice U Švehly - Záběhlice OdehránoPraha a Středočeský kraj - u Švehly - PrahaKraus Karel / 1331.07.2020 20:43:52
31.07.2020 - Středočeský pohár základní - Restaurace Alfa Jednotlivci OdehránoPraha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa 5 - PrahaPecha Martin / 2131.07.2020 19:55:22
31.07.2020 - Středočeský pohár základní - SázavaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Sázavská Kozlovna - SázavaVáňa Robert / 11
31.07.2020 - Středočeský pohár základní - stredocech01OdehránoPraha a Středočeský kraj - Tetínska hospoda - TetínRajmon Patrik / 1031.07.2020 19:04:53
31.07.2020 - Středočeský pohár základní - tehovOdehránoPraha a Středočeský kraj - Tehov - TehovProcházka Jaroslav / 6
31.07.2020 - TP Bílina Bowling - Open OdehránoÚstecký kraj - Bowling Bílina - BílinaMairichová Barbora / 6
31.07.2020 - TP Osek Caffe Bar Divočina - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Cafee Bar Divočina - OsekJandoš Jiří / 1031.07.2020 17:18:22
31.07.2020 - U pěti véček - Místní openOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U 5 Véček - Hradec KrálovéVraštilová Lenka / 2031.07.2020 18:32:16
30.07.2020 - Bidlo Cup - 501 DOOdehránoPlzeňský kraj - Restaurace pod Hůrkou - KlatovyKlapetek Karel / 1230.07.2020 17:01:21
30.07.2020 - ČDS Cup Hranice - 10. kolo ČDS CUP - Hranice ArnoštOdehránoOlomoucký kraj - Sport Bar u Arnošta - HraniceOndruch Martin / 9
30.07.2020 - ČDS Cup Přerov - 10.ČDS cup PřerovOdehránoOlomoucký kraj - Sportbar Atláč - PřerovDoudová Šárka / 1630.07.2020 18:10:14
30.07.2020 - ČDS Cup Prostějov II. - CDS Cup Prostejov II.OdehránoOlomoucký kraj - La Putica - ProstějovMičková Monika / 2330.07.2020 18:12:27
30.07.2020 - ČDS Cup Řídeč - ČDS Cup 2020OdehránoOlomoucký kraj - U Zlatęho potoka - ŘídečSobotková Eva / 2530.07.2020 18:02:18
30.07.2020 - Dámská jízda - damska jizda annaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 9
30.07.2020 - Dámská jízda doplňkový - KHK vlozenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 8
30.07.2020 - Havana Tour Lanškroun - 501 DOOdehránoPardubický kraj - Havana - LanskrounSychra Libor / 1630.07.2020 17:04:40
30.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Bulls-eye Sportbar Riviéra 1, F-MOdehránoMoravskoslezský kraj - Bulls-eye - Frýdek - MístekDulava Petr / 830.07.2020 18:08:20
30.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - OmegaOdehránoMoravskoslezský kraj - Omega - Frýdek Místek Opěla Robin / 730.07.2020 18:04:32
30.07.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - PartayOdehránoMoravskoslezský kraj - Partay Pub U Richarda - OstravaKočí Vítězslav / 1330.07.2020 19:01:24
30.07.2020 - MC Most Špunt bar - ŠpuntcupOdehránoÚstecký kraj - Špunt Bar - MostMikolášek Jiří / 1230.07.2020 18:25:00
30.07.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Jednotlivci OdehránoKarlovarský kraj - Fedor - SokolovFabián Václav / 14
30.07.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Místní OpenOdehránoKarlovarský kraj - Kolečko - OstrovMrenica Jan / 1030.07.2020 19:09:19
30.07.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - OdpadlíciOdehránoKarlovarský kraj - Fedor - SokolovFabián Václav / 6
30.07.2020 - MJČ Bar U Zlaté Husy Písek - 501DOOdehránoJihočeský kraj - Zlatá Husa - PísekKrajčo Jindřich / 18
30.07.2020 - MJČ Horní Planá - MO Horní Planá OdehránoJihočeský kraj - Bowling - Horní PlanáMoravec Kamil / 630.07.2020 18:32:56
30.07.2020 - MJČ Hotel U Petra Benešov - 501DOOdehránoJihočeský kraj - Hotel u Petra - Benešov nad ČernouLepša Jan / 11
30.07.2020 - MJČ KD Těmice - DKO TěmiceOdehránoJihočeský kraj - KD Těmice - TěmiceJonák Jan / 1730.07.2020 19:03:51
30.07.2020 - MJČ Motorest Štěpánovice - 501 DKO10OdehránoJihočeský kraj - Štěpánovice - ŠtěpánoviceBočková Kateřina / 1430.07.2020 18:37:01
30.07.2020 - Na Kopečku Cup - Na Kopečku CupOdehránoÚstecký kraj - Na Kopečku - DěčínŠtěpánek Martin / 1430.07.2020 17:30:57
30.07.2020 - Open JčŠTJ jednotlivci - 501 DOOdehránoJihočeský kraj - Knajpa - KvasejoviceVotápek David / 1530.07.2020 19:14:25
30.07.2020 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Open U Martina/DKOOdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKobrová Vrbová Karolína / 1130.07.2020 18:47:55
30.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Double ´s - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 1030.07.2020 18:28:37
30.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Riviera Bar 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Riviéra - ŘíčanyZahajský Václav / 430.07.2020 19:05:01
30.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 830.07.2020 19:08:46
30.07.2020 - Středočeský pohár základní - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Magic - PrahaSvěchota Richard / 2230.07.2020 19:07:27
30.07.2020 - Středočeský pohár základní - Double ´s - SinglOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 2030.07.2020 18:58:31
30.07.2020 - Středočeský pohár základní - Riviera Bar 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Riviéra - ŘíčanyZahajský Václav / 830.07.2020 20:09:46
30.07.2020 - Středočeský pohár základní - Řipská 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Řipská - PrahaMatěk Jan / 1430.07.2020 20:03:46
30.07.2020 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 1830.07.2020 20:32:41
30.07.2020 - Středočeský pohár základní - Středočeský pohár Pivnice za řekou OdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice za řekou - ŘíčanyPeřina Ivan / 730.07.2020 18:05:21
29.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS ŠumperkOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sport Relax Zelený strom - ŠumperkKomínek Martin / 2729.07.2020 18:07:49
29.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Čds Zlaté Hory OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U bayera - Zlaté Hory v JeseníkáchPluhařík Marcel / 1229.07.2020 18:08:23
29.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - MJČ OpenOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Švejka - České Budějovice Granovová Eliška / 1829.07.2020 19:06:35
29.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test uzavření DKOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Testovací velký - TestovacíVylíčil Ondřej / 829.07.2020 14:08:38
29.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test uzavření švýcarOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Testovací velký - TestovacíVylíčil Ondřej / 1429.07.2020 14:03:41
29.07.2020 - Bobr Cup - Bobr CupOdehránoOlomoucký kraj - Pivnice Knihovna - OlomoucSobotková Eva / 1129.07.2020 18:30:33
29.07.2020 - ČDS Cup Bolelouc - 501 DOOdehránoOlomoucký kraj - Hostinec U Kříže - BoleloucŠpunda Michal / 1629.07.2020 18:06:19
29.07.2020 - ČDS Cup Hrabůvka - ČDS OdehránoOlomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - HrabůvkaKuchejda Lukáš / 7
29.07.2020 - ČDS Cup Lipník nad Bečvou - ČDS Lipník n.B. 29.07.2020OdehránoOlomoucký kraj - Prodarts club - Lipník nad BečvouOlšanský Milan / 1729.07.2020 18:17:20

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 | 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | 399 | 400 | 401 | 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 |
Turnajů: 20313


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz