Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.01.2020 |
Název | Sportbar Hostivař 1 |
Rozhodčí | Šlehofr David |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Sportbar Hostivař, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Davídek David [CZE063408] | |
Dlouhá Barbora [CZE060521] | |
Ebert Filip [CZE060433] | |
Egerová Miroslava [CZE061079] | |
Ejem Jaromír [CZE029350] | |
Frei Pavel [CZE053845] | |
Gutvirt Petr [CZE001292] | |
Hozman Stanislav [CZE043320] | |
Hudeček Tomáš [CZE060851] | |
Hudík Zdeněk [CZE000261] | |
Kroužková Alexandra [CZE051659] | |
Pecha Ondřej [CZE044177] | |
Přibyl Robert [CZE063736] | |
Puharič Petr [CZE043225] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Sýkorová Miroslava [CZE062727] | |
Šlehofr David [CZE056664] | |
Válka Adam [CZE065488] | |
Válka Tomáš [CZE064434] | |
Vlach Jakub [CZE064065] | |
Vráblík David [CZE055647] | |
Zítka František [CZE057152] |
- Vráblík David0
Vráblík David 1 Puharič Petr 0
Vráblík David 1 Přibyl Robert 0
Vráblík David 1 Řehoř Martin 0 Pecha Ondřej 0 Přibyl Robert 1
Hudík Zdeněk 0 Vráblík David 1 Ebert Filip 0 Pecha Ondřej 1
Sýkorová Miroslava 0 Hudík Zdeněk 1 Vráblík David 1 Zítka František 0 Ebert Filip 1 Šlehofr David 0 Kroužková Alexandra 0 Pecha Ondřej 1
Ejem Jaromír 0 Sýkorová Miroslava 1 Vráblík David 1 Gutvirt Petr 0 Válka Tomáš 0 Ebert Filip 1 Kroužková Alexandra 1 Válka Adam 0
Ejem Jaromír 1 Vlach Jakub 0 Volný_los 0 Sýkorová Miroslava 1 Hudeček Tomáš 0 Vráblík David 1 Gutvirt Petr 1 Egerová Miroslava 0 Dlouhá Barbora 0 Válka Tomáš 1 Davídek David 0 Ebert Filip 1 Volný_los 0 Kroužková Alexandra 1 Hozman Stanislav 0 Válka Adam 1
Volný_los 0 Ejem Jaromír 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hudeček Tomáš 1 Gutvirt Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dlouhá Barbora 1 Davídek David 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Hozman Stanislav 1 Volný_los 0
Puharič Petr 1 Volný_los 0 Válka Adam 1 Ejem Jaromír 0 Kroužková Alexandra 1 Volný_los 0 Zítka František 1 Volný_los 0 Hudík Zdeněk 1 Volný_los 0 Ebert Filip 1 Hudeček Tomáš 0 Gutvirt Petr 0 Přibyl Robert 1 Válka Tomáš 1 Volný_los 0 Egerová Miroslava 1 Volný_los 0 Dlouhá Barbora 0 Řehoř Martin 1 Pecha Ondřej 1 Davídek David 0 Vráblík David 1 Volný_los 0 Sýkorová Miroslava 1 Volný_los 0 Frei Pavel 1 Volný_los 0 Hozman Stanislav 0 Šlehofr David 1 Vlach Jakub 1 Volný_los 0
Puharič Petr 1 Válka Adam 0 Kroužková Alexandra 0 Zítka František 1 Hudík Zdeněk 1 Ebert Filip 0 Přibyl Robert 1 Válka Tomáš 0 Egerová Miroslava 0 Řehoř Martin 1 Pecha Ondřej 1 Vráblík David 0 Sýkorová Miroslava 0 Frei Pavel 1 Šlehofr David 1 Vlach Jakub 0
Puharič Petr 1 Zítka František 0 Hudík Zdeněk 0 Přibyl Robert 1 Řehoř Martin 1 Pecha Ondřej 0 Frei Pavel 1 Šlehofr David 0
Puharič Petr 1 Přibyl Robert 0 Řehoř Martin 0 Frei Pavel 1
Puharič Petr 0 Frei Pavel 1
Frei Pavel 0 Vráblík David 1
- Vráblík David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vráblík David [CZE055647] |
2. | Frei Pavel [CZE053845] |
3. | Puharič Petr [CZE043225] |
4. | Přibyl Robert [CZE063736] |
5. | Řehoř Martin [CZE057724] |
5. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
7. | Hudík Zdeněk [CZE000261] |
7. | Ebert Filip [CZE060433] |
9. | Kroužková Alexandra [CZE051659] |
9. | Šlehofr David [CZE056664] |
9. | Zítka František [CZE057152] |
9. | Sýkorová Miroslava [CZE062727] |
13. | Válka Adam [CZE065488] |
13. | Válka Tomáš [CZE064434] |
13. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
13. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
17. | Hozman Stanislav [CZE043320] |
17. | Davídek David [CZE063408] |
17. | Dlouhá Barbora [CZE060521] |
17. | Egerová Miroslava [CZE061079] |
17. | Hudeček Tomáš [CZE060851] |
17. | Vlach Jakub [CZE064065] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vráblík David [CZE055647] |
2. | Frei Pavel [CZE053845] |
3. | Puharič Petr [CZE043225] |
4. | Přibyl Robert [CZE063736] |
5. | Řehoř Martin [CZE057724] |
5. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
7. | Hudík Zdeněk [CZE000261] |
7. | Ebert Filip [CZE060433] |
9. | Kroužková Alexandra [CZE051659] |
9. | Šlehofr David [CZE056664] |
9. | Zítka František [CZE057152] |
9. | Sýkorová Miroslava [CZE062727] |
13. | Válka Adam [CZE065488] |
13. | Válka Tomáš [CZE064434] |
13. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
13. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
17. | Hozman Stanislav [CZE043320] |
17. | Davídek David [CZE063408] |
17. | Dlouhá Barbora [CZE060521] |
17. | Egerová Miroslava [CZE061079] |
17. | Hudeček Tomáš [CZE060851] |
17. | Vlach Jakub [CZE064065] |
Tento turnaj nemá přihlášky online