Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.01.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Svěchota Richard |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Na Cibulkach, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Brouková Eva [CZE043339] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Matěk Jan [CZE055561] | |
Materna Tomáš [CZE062422] | |
Onduš Vladimír [CZE044941] | |
Srazil Jaroslav [CZE060069] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Svěchota Richard [CZE051160] | |
Šimáček Petr [CZE042382] |
- Matěk Jan0
Matěk Jan 1 Srazil Jaroslav (060069) 0
Labant Milan 0 Matěk Jan 1
Labant Milan 1 Brouk Petr 0 Šimáček Petr 0 Matěk Jan 1
Labant Milan 1 Onduš Vladimír 0 Šimáček Petr 1 Svěchota Richard 0
Srazil Jaroslav (060466) 0 Labant Milan 1 Volný_los 0 Onduš Vladimír 1 Volný_los 0 Šimáček Petr 1 Brouková Eva 0 Svěchota Richard 1
Volný_los 0 Srazil Jaroslav (060466) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Brouková Eva 1 Volný_los 0
Svěchota Richard 1 Volný_los 0 Srazil Jaroslav (060466) 0 Brouk Petr 1 Šimáček Petr 1 Volný_los 0 Srazil Jaroslav (060069) 1 Volný_los 0 Onduš Vladimír 1 Volný_los 0 Materna Tomáš 1 Volný_los 0 Brouková Eva 0 Matěk Jan 1 Labant Milan 1 Volný_los 0
Svěchota Richard 0 Brouk Petr 1 Šimáček Petr 0 Srazil Jaroslav (060069) 1 Onduš Vladimír 0 Materna Tomáš 1 Matěk Jan 1 Labant Milan 0
Brouk Petr 0 Srazil Jaroslav (060069) 1 Materna Tomáš 1 Matěk Jan 0
Srazil Jaroslav (060069) 0 Materna Tomáš 1
Materna Tomáš 1 Matěk Jan 0
- Materna Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Materna Tomáš [CZE062422] |
2. | Matěk Jan [CZE055561] |
3. | Srazil Jaroslav [CZE060069] |
4. | Labant Milan [CZE040539] |
5. | Brouk Petr [CZE034490] |
5. | Šimáček Petr [CZE042382] |
7. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
7. | Svěchota Richard [CZE051160] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Materna Tomáš [CZE062422] |
2. | Matěk Jan [CZE055561] |
3. | Srazil Jaroslav [CZE060069] |
4. | Labant Milan [CZE040539] |
5. | Brouk Petr [CZE034490] |
5. | Šimáček Petr [CZE042382] |
7. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
7. | Svěchota Richard [CZE051160] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
Tento turnaj nemá přihlášky online