Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.03.2019
NázevJPC BARÁČEK
RozhodčíMinařík Jiří
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoFotbalová hospůdka, Litvínov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bučková Kateřina [CZE047308]
Cibulka Ondřej [CZE062658]
Cibulka Václav [CZE005797]
Franta Roman [CZE041792]
Kraus Karel [CZE052436]
Novotný Josef [CZE054538]
Pokorná Markéta [CZE054536]
Pomahač Lukáš [CZE043464]
Semencová Jana [CZE026980]
Suchý Petr [CZE052370]
Šatný Jan [CZE001447]
Vrzák Miroslav [CZE022211]
1JPC BARÁČEK
Žádné utkání
2JPC BARÁČEK
Žádné utkání
  •  Cibulka Ondřej0
  • Vrzák Miroslav1
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Šatný Jan1
    Vrzák Miroslav2
  •  
  • Suchý Petr0
    Šatný Jan2
  •  
  • Vrzák Miroslav2
    Pokorná Markéta0
  •  
  • Suchý Petr2
    Novotný Josef1
  •  
  • Franta Roman0
    Vrzák Miroslav2
  •  
  • Cibulka Václav0
    Suchý Petr2
  •  
  • Semencová Jana1
    Novotný Josef2
  •  
  • Bučková Kateřina1
    Franta Roman2
  •  
  • Kraus Karel0
    Vrzák Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Cibulka Václav1
  •  
  • Semencová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Bučková Kateřina1
  •  
  • Kraus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Šatný Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Cibulka Václav0
    Vrzák Miroslav2
  •  
  • Semencová Jana0
    Pomahač Lukáš2
  •  
  • Franta Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Novotný Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Bučková Kateřina0
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Pokorná Markéta2
    Kraus Karel0
  •  
  • Suchý Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Šatný Jan2
    Vrzák Miroslav0
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Franta Roman1
  •  
  • Novotný Josef1
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Pokorná Markéta2
    Suchý Petr0
  •  
  • Šatný Jan0
    Pomahač Lukáš2
  •  
  • Cibulka Ondřej2
    Pokorná Markéta1
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Cibulka Ondřej0
  •  
  • Pomahač Lukáš2
    Cibulka Ondřej1
  •  
  •  Pomahač Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Pomahač Lukáš [CZE043464]
2.Cibulka Ondřej [CZE062658]
3.Vrzák Miroslav [CZE022211]
4.Šatný Jan [CZE001447]
5.Suchý Petr [CZE052370]
5.Pokorná Markéta [CZE054536]
7.Novotný Josef [CZE054538]
7.Franta Roman [CZE041792]
9.Kraus Karel [CZE052436]
9.Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Cibulka Václav [CZE005797]
#Hráč nebo pár
1.Pomahač Lukáš [CZE043464]
2.Cibulka Ondřej [CZE062658]
3.Vrzák Miroslav [CZE022211]
4.Šatný Jan [CZE001447]
5.Suchý Petr [CZE052370]
5.Pokorná Markéta [CZE054536]
7.Novotný Josef [CZE054538]
7.Franta Roman [CZE041792]
9.Kraus Karel [CZE052436]
9.Bučková Kateřina [CZE047308]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Cibulka Václav [CZE005797]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz