Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.01.2020 |
Název | Jackpot Cup č.48 |
Rozhodčí | Hofmanová Jitka |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Třeboutice U Kapličky |
Místo | Pivnice u kapličky, Třeboutice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Faust Martin [CZE063124] | |
Hercl Jiří [CZE031776] | |
Hlavnička Jaroslav [CZE048415] | |
Hofmanová Jitka [CZE048024] | |
Kopecká Iveta [CZE046089] | |
Kopecký Václav [CZE042619] | |
Kouba Antonín [CZE058241] | |
Laš Milan [CZE065936] | |
Řepík Roman [CZE008452] | |
Smolík Petr [CZE011337] | |
Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
- Řepík Roman0
Řepík Roman 2 Stuchlý Lukáš 0
Hlavnička Jaroslav 1 Řepík Roman 2
Hlavnička Jaroslav 2 Hercl Jiří 0 Kouba Antonín 0 Řepík Roman 2
Hofmanová Jitka 0 Hlavnička Jaroslav 2 Kopecká Iveta 1 Kouba Antonín 2
Faust Martin 0 Hofmanová Jitka 2 Volný_los 0 Hlavnička Jaroslav 1 Kopecký Václav 1 Kopecká Iveta 2 Laš Milan 1 Kouba Antonín 2
Volný_los 0 Faust Martin 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kopecký Václav 1 Laš Milan 1 Volný_los 0
Kouba Antonín 1 Volný_los 0 Faust Martin 0 Stuchlý Lukáš 2 Hercl Jiří 1 Volný_los 0 Kopecká Iveta 1 Volný_los 0 Řepík Roman 1 Volný_los 0 Kopecký Václav 1 Hlavnička Jaroslav 2 Hofmanová Jitka 2 Laš Milan 1 Smolík Petr 1 Volný_los 0
Kouba Antonín 0 Stuchlý Lukáš 2 Hercl Jiří 2 Kopecká Iveta 0 Řepík Roman 2 Hlavnička Jaroslav 0 Hofmanová Jitka 0 Smolík Petr 1
Stuchlý Lukáš 2 Hercl Jiří 0 Řepík Roman 1 Smolík Petr 2
Stuchlý Lukáš 0 Smolík Petr 2
Smolík Petr 2 Řepík Roman 0
- Smolík Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Smolík Petr [CZE011337] |
2. | Řepík Roman [CZE008452] |
3. | Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
4. | Hlavnička Jaroslav [CZE048415] |
5. | Hercl Jiří [CZE031776] |
5. | Kouba Antonín [CZE058241] |
7. | Hofmanová Jitka [CZE048024] |
7. | Kopecká Iveta [CZE046089] |
9. | Laš Milan [CZE065936] |
9. | Kopecký Václav [CZE042619] |
9. | Faust Martin [CZE063124] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Smolík Petr [CZE011337] |
2. | Řepík Roman [CZE008452] |
3. | Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
4. | Hlavnička Jaroslav [CZE048415] |
5. | Hercl Jiří [CZE031776] |
5. | Kouba Antonín [CZE058241] |
7. | Hofmanová Jitka [CZE048024] |
7. | Kopecká Iveta [CZE046089] |
9. | Laš Milan [CZE065936] |
9. | Kopecký Václav [CZE042619] |
9. | Faust Martin [CZE063124] |
Tento turnaj nemá přihlášky online