Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.01.2020 |
Název | Sportbar Hostivař 1 |
Rozhodčí | Šlehofr David |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Sportbar Hostivař, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bogyai Viktor [CZE050904] | |
Brettschneiderová Simona [CZE065658] | |
Ejem Jaromír [CZE029350] | |
Forman Bohumil [CZE060237] | |
Gutvirt Petr [CZE001292] | |
Hladík Jiří [CZE050991] | |
Holodňák Petr [CZE061203] | |
Hrachovina Matěj [CZE062966] | |
Hudeček Tomáš [CZE060851] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Kozelka Václav [CZE057907] | |
Mikeš Jan [CZE051377] | |
Moc Jonáš [CZE062696] | |
Novák Pavel [CZE049820] | |
Novák Petr [CZE063590] | |
Patócs Martin [CZE051589] | |
Pecha Ondřej [CZE044177] | |
Procházka Jaroslav [CZE000025] | |
Přibyl Robert [CZE063736] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Stárek Stanislav [CZE050905] | |
Střeštík Lukáš [CZE013878] | |
Šlehofr David [CZE056664] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Řehoř Martin0
Řehoř Martin 1 Hudeček Tomáš 0
Řehoř Martin 1 Zahajský Václav 0
Řehoř Martin 1 Pecha Ondřej 0 Zahajský Václav 1 Gutvirt Petr 0
Stárek Stanislav 0 Řehoř Martin 1 Zahajský Václav 1 Přibyl Robert 0
Stárek Stanislav 1 Bogyai Viktor 0 Řehoř Martin 1 Forman Bohumil 0 Hladík Jiří 0 Zahajský Václav 1 Přibyl Robert 1 Kozelka Václav 0
Stárek Stanislav 1 Chaloupka Radek 0 Střeštík Lukáš 0 Řehoř Martin 1 Šlehofr David 0 Hladík Jiří 1 Přibyl Robert 1 Patócs Martin 0
Chaloupková Jana 0 Stárek Stanislav 1 Chaloupka Radek 1 Novák Petr 0 Střeštík Lukáš 1 Brettschneiderová Simona 0 Mikeš Jan 0 Řehoř Martin 1 Šlehofr David 1 Hrachovina Matěj 0 Holodňák Petr 0 Hladík Jiří 1 Novák Pavel 0 Přibyl Robert 1 Patócs Martin 1 Ejem Jaromír 0
Volný_los 0 Chaloupková Jana 1 Moc Jonáš 0 Chaloupka Radek 1 Volný_los 0 Střeštík Lukáš 1 Mikeš Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šlehofr David 1 Holodňák Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Novák Pavel 1 Patócs Martin 1 Volný_los 0
Ejem Jaromír 1 Volný_los 0 Forman Bohumil 1 Chaloupková Jana 0 Přibyl Robert 1 Moc Jonáš 0 Chaloupka Radek 0 Procházka Jaroslav 1 Bogyai Viktor 1 Volný_los 0 Střeštík Lukáš 0 Hladík Jiří 1 Hrachovina Matěj 1 Mikeš Jan 0 Gutvirt Petr 1 Volný_los 0 Kozelka Václav 1 Volný_los 0 Řehoř Martin 1 Šlehofr David 0 Hudeček Tomáš 1 Holodňák Petr 0 Brettschneiderová Simona 1 Volný_los 0 Novák Petr 1 Volný_los 0 Zahajský Václav 1 Novák Pavel 0 Pecha Ondřej 1 Patócs Martin 0 Stárek Stanislav 1 Volný_los 0
Ejem Jaromír 0 Forman Bohumil 1 Přibyl Robert 0 Procházka Jaroslav 1 Bogyai Viktor 1 Hladík Jiří 0 Hrachovina Matěj 0 Gutvirt Petr 1 Kozelka Václav 1 Řehoř Martin 0 Hudeček Tomáš 1 Brettschneiderová Simona 0 Novák Petr 0 Zahajský Václav 1 Pecha Ondřej 1 Stárek Stanislav 0
Forman Bohumil 0 Procházka Jaroslav 1 Bogyai Viktor 0 Gutvirt Petr 1 Kozelka Václav 0 Hudeček Tomáš 1 Zahajský Václav 0 Pecha Ondřej 1
Procházka Jaroslav 1 Gutvirt Petr 0 Hudeček Tomáš 1 Pecha Ondřej 0
Procházka Jaroslav 1 Hudeček Tomáš 0
Procházka Jaroslav 1 Řehoř Martin 0
- Procházka Jaroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Jaroslav [CZE000025] |
2. | Řehoř Martin [CZE057724] |
3. | Hudeček Tomáš [CZE060851] |
4. | Zahajský Václav [CZE060308] |
5. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
5. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
7. | Stárek Stanislav [CZE050905] |
7. | Přibyl Robert [CZE063736] |
9. | Kozelka Václav [CZE057907] |
9. | Hladík Jiří [CZE050991] |
9. | Forman Bohumil [CZE060237] |
9. | Bogyai Viktor [CZE050904] |
13. | Patócs Martin [CZE051589] |
13. | Šlehofr David [CZE056664] |
13. | Střeštík Lukáš [CZE013878] |
13. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
17. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
17. | Novák Pavel [CZE049820] |
17. | Holodňák Petr [CZE061203] |
17. | Hrachovina Matěj [CZE062966] |
17. | Mikeš Jan [CZE051377] |
17. | Brettschneiderová Simona [CZE065658] |
17. | Novák Petr [CZE063590] |
17. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
25. | Moc Jonáš [CZE062696] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Jaroslav [CZE000025] |
2. | Řehoř Martin [CZE057724] |
3. | Hudeček Tomáš [CZE060851] |
4. | Zahajský Václav [CZE060308] |
5. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
5. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
7. | Stárek Stanislav [CZE050905] |
7. | Přibyl Robert [CZE063736] |
9. | Kozelka Václav [CZE057907] |
9. | Hladík Jiří [CZE050991] |
9. | Forman Bohumil [CZE060237] |
9. | Bogyai Viktor [CZE050904] |
13. | Patócs Martin [CZE051589] |
13. | Šlehofr David [CZE056664] |
13. | Střeštík Lukáš [CZE013878] |
13. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
17. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
17. | Novák Pavel [CZE049820] |
17. | Holodňák Petr [CZE061203] |
17. | Hrachovina Matěj [CZE062966] |
17. | Mikeš Jan [CZE051377] |
17. | Brettschneiderová Simona [CZE065658] |
17. | Novák Petr [CZE063590] |
17. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
25. | Moc Jonáš [CZE062696] |
Tento turnaj nemá přihlášky online