Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.03.2019 |
Název | 3 Punat Cap |
Rozhodčí | Novák František |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Punat, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Hlačík Petr [CZE043513] | |
Hlubinka Milan [CZE019266] | |
Chytil Ctibor [CZE051641] | |
Novák František [CZE000466] | |
Pohořelská Šárka [CZE056832] | |
Pohořelský Bohuslav [CZE053254] | |
Satora David [CZE018533] | |
Šipula Petr [CZE049063] | |
Veselý Roman [CZE018416] | |
Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
- Pohořelská Šárka0
Vysloužil Ladislav 0 Pohořelská Šárka 2
Vysloužil Ladislav 2 Novák František 0
Vysloužil Ladislav 2 Veselý Roman 0 Novák František 2 Satora David 0
Vysloužil Ladislav 2 Hlačík Petr 0 Novák František 2 Šipula Petr 0
Vysloužil Ladislav 2 Pohořelský Bohuslav 0 Volný_los 0 Hlačík Petr 1 Volný_los 0 Novák František 1 Šipula Petr 2 Chytil Ctibor 0
Volný_los 0 Vysloužil Ladislav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Šipula Petr 1 Volný_los 0
Hlubinka Milan 1 Volný_los 0 Chytil Ctibor 2 Vysloužil Ladislav 0 Veselý Roman 1 Volný_los 0 Novák František 1 Volný_los 0 Pohořelská Šárka 1 Volný_los 0 Hlačík Petr 1 Volný_los 0 Satora David 2 Šipula Petr 0 Pohořelský Bohuslav 1 Volný_los 0
Hlubinka Milan 2 Chytil Ctibor 0 Veselý Roman 2 Novák František 0 Pohořelská Šárka 2 Hlačík Petr 0 Satora David 2 Pohořelský Bohuslav 0
Hlubinka Milan 2 Veselý Roman 0 Pohořelská Šárka 2 Satora David 0
Hlubinka Milan 2 Pohořelská Šárka 0
Hlubinka Milan 2 Pohořelská Šárka 0
- Hlubinka Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hlubinka Milan [CZE019266] |
2. | Pohořelská Šárka [CZE056832] |
3. | Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
4. | Novák František [CZE000466] |
5. | Veselý Roman [CZE018416] |
5. | Satora David [CZE018533] |
7. | Hlačík Petr [CZE043513] |
7. | Šipula Petr [CZE049063] |
9. | Chytil Ctibor [CZE051641] |
9. | Pohořelský Bohuslav [CZE053254] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hlubinka Milan [CZE019266] |
2. | Pohořelská Šárka [CZE056832] |
3. | Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
4. | Novák František [CZE000466] |
5. | Veselý Roman [CZE018416] |
5. | Satora David [CZE018533] |
7. | Hlačík Petr [CZE043513] |
7. | Šipula Petr [CZE049063] |
9. | Chytil Ctibor [CZE051641] |
9. | Pohořelský Bohuslav [CZE053254] |
Tento turnaj nemá přihlášky online