Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.01.2020 |
Název | Tříkrálový Písty dvojice criket |
Rozhodčí | Šinfelt Jiří |
Počet hráčů | 46 |
Typ turnaje | Open Litoměřicko dvojice |
Místo | U Maxima, písty |
Plán | KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balada Jan [CZE050961], Rybka Jakub [CZE050084] | |
Baťhová Helena [CZE000524], Zábranská Kateřina [CZE033128] | |
Beran Miroslav [CZE011778], Pallas Pavel [CZE009061] | |
Blahník Roman [CZE053507], Šulek Radim [CZE050056] | |
Borecký Petr [CZE014700], Židlický Zbyněk [CZE011651] | |
Braum Jan [CZE002278], Čarneg Karel [CZE040139] | |
Dbalá Dagmar [CZE003520], Dbalý Petr [CZE012014] | |
Fafláková Zdeňka [CZE041613], Halková Eva [CZE058321] | |
Fidler David [CZE061743], Fidler František [CZE009814] | |
Fidler Ladislav [CZE016681], Stuchlý Lukáš [CZE054954] | |
Franěk Pavel [CZE064687], Záleský Martin [CZE043235] | |
Funk David [CZE046281], Řepík Roman [CZE008452] | |
Hájek Jiří [CZE036594], Pavlát Tomáš [CZE037067] | |
Hájek Tomáš [CZE036305], Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Hanták Daniel [CZE039926], Zajíc Jiří [CZE039710] | |
Heber Jiří [CZE045118], Staněk Karel [CZE050962] | |
Heřman Tomáš [CZE053923], Minárik Petr [CZE065496] | |
Hošek Karel [CZE021003], Poklop Karel [CZE021006] | |
Kašparová Veronika [CZE054811], Solnařová Martina [CZE036655] | |
Kos Jaroslav [CZE035126], Kováč Miroslav [CZE063530] | |
Kováč Tomáš [CZE057454], Kleinová Šárka [CZE057140] | |
Krynerová Veronika [CZE055140], Fidlerová Romana [CZE049869] | |
Křeček Lukáš [CZE063687], Kajpr Jan [CZE063552] | |
Kutzler Martin [CZE046280], Krotík Boleslav [CZE001129] | |
Lacina Zdeněk [CZE000798], Bárta Stanislav [CZE037719] | |
Lajos Petr [CZE056191], Suk Petr [CZE054665] | |
Malár David [CZE045837], Slába Jiří [CZE049116] | |
Malina Karel [CZE030757], Malina Robert [CZE031336] | |
Novák Ivan [CZE025179], Teichnerová Kateřina [CZE045221] | |
Ondrejčík Milan [CZE044754] | |
Pomeje Daniel [CZE057187], Tibitanzl Lukáš [CZE045064] | |
Pospíšil Jan [CZE002683], Fukač David [CZE038289] | |
Průcha Petr [CZE064159], Rážek Miroslav [CZE011271] | |
Reichl Vít [CZE048144], Belza Zdeněk [CZE059361] | |
Sládek Martin [CZE017374], Mešo Antonín [CZE047309] | |
Smolka Miroslav [CZE000587], Svoboda Jan [CZE011388] | |
Souček Libor [CZE002684], Nováková Zuzana [CZE032493] | |
Stuchlý Milan [CZE056267], Dryje Ivo [CZE060847] | |
Šímová Monika [CZE047242], Kuliha Tomáš [CZE066356] | |
Šinfelt Jiří [CZE000172], Staško David [CZE000511] | |
Šmejc Miroslav [CZE002866], Kalášek Jiří [CZE045745] | |
Šusta Miroslav [CZE052903], Nováková Lenka [CZE032492] | |
Turan Tomáš [CZE058498], Turan Václav [CZE001456] | |
Zábranský Simon [CZE011623], Jaroš Václav [CZE000051] | |
Zajíčková Hana [CZE017272], Zajíček Pavel [CZE040475] | |
Záruba Jiří [CZE001563], Nedó David [CZE049959] |
- 0
# | Hráč/i |
---|---|
1. | [] |
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Zábranský Simon [CZE011623], Jaroš Václav [CZE000051] |
2. | Hájek Tomáš [CZE036305], Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
3. | Smolka Miroslav [CZE000587], Svoboda Jan [CZE011388] |
4. | Sládek Martin [CZE017374], Mešo Antonín [CZE047309] |
5. | Franěk Pavel [CZE064687], Záleský Martin [CZE043235] |
6. | Braum Jan [CZE002278], Čarneg Karel [CZE040139] |
7. | Šmejc Miroslav [CZE002866], Kalášek Jiří [CZE045745] |
8. | Šinfelt Jiří [CZE000172], Staško David [CZE000511] |
9. | Záruba Jiří [CZE001563], Nedó David [CZE049959] |
10. | Dbalá Dagmar [CZE003520], Dbalý Petr [CZE012014] |
11. | Kutzler Martin [CZE046280], Krotík Boleslav [CZE001129] |
12. | Lacina Zdeněk [CZE000798], Bárta Stanislav [CZE037719] |
13. | Funk David [CZE046281], Řepík Roman [CZE008452] |
14. | Blahník Roman [CZE053507], Šulek Radim [CZE050056] |
15. | Hájek Jiří [CZE036594], Pavlát Tomáš [CZE037067] |
16. | Stuchlý Milan [CZE056267], Dryje Ivo [CZE060847] |
17. | Hošek Karel [CZE021003], Poklop Karel [CZE021006] |
18. | Malina Karel [CZE030757], Malina Robert [CZE031336] |
19. | Malár David [CZE045837], Slába Jiří [CZE049116] |
20. | Křeček Lukáš [CZE063687], Kajpr Jan [CZE063552] |
21. | Novák Ivan [CZE025179], Teichnerová Kateřina [CZE045221] |
22. | Fidler David [CZE061743], Fidler František [CZE009814] |
23. | Hanták Daniel [CZE039926], Zajíc Jiří [CZE039710] |
24. | Fidler Ladislav [CZE016681], Stuchlý Lukáš [CZE054954] |
25. | Lajos Petr [CZE056191], Suk Petr [CZE054665] |
26. | Průcha Petr [CZE064159], Rážek Miroslav [CZE011271] |
27. | Ondrejčík Milan [CZE044754] |
28. | Reichl Vít [CZE048144], Belza Zdeněk [CZE059361] |
29. | Borecký Petr [CZE014700], Židlický Zbyněk [CZE011651] |
30. | Pospíšil Jan [CZE002683], Fukač David [CZE038289] |
31. | Souček Libor [CZE002684], Nováková Zuzana [CZE032493] |
32. | Kašparová Veronika [CZE054811], Solnařová Martina [CZE036655] |
33. | Šusta Miroslav [CZE052903], Nováková Lenka [CZE032492] |
34. | Zajíčková Hana [CZE017272], Zajíček Pavel [CZE040475] |
35. | Kos Jaroslav [CZE035126], Kováč Miroslav [CZE063530] |
36. | Beran Miroslav [CZE011778], Pallas Pavel [CZE009061] |
37. | Kováč Tomáš [CZE057454], Kleinová Šárka [CZE057140] |
38. | Šímová Monika [CZE047242], Kuliha Tomáš [CZE066356] |
39. | Pomeje Daniel [CZE057187], Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
40. | Heber Jiří [CZE045118], Staněk Karel [CZE050962] |
41. | Heřman Tomáš [CZE053923], Minárik Petr [CZE065496] |
42. | Balada Jan [CZE050961], Rybka Jakub [CZE050084] |
43. | Baťhová Helena [CZE000524], Zábranská Kateřina [CZE033128] |
44. | Fafláková Zdeňka [CZE041613], Halková Eva [CZE058321] |
45. | Krynerová Veronika [CZE055140], Fidlerová Romana [CZE049869] |
46. | Turan Tomáš [CZE058498], Turan Václav [CZE001456] |
Tento turnaj nemá přihlášky online