Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.12.2019 |
Název | Bouda Cup 2019 Dvojice |
Rozhodčí | Bílek Radek |
Počet hráčů | 37 |
Typ turnaje | Místní Open Vysočiny dvojice |
Místo | Bouda Cup(Zezulkárna), Jihlava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedrníčková Gabriela [CZE046681], Hranický Rostislav [CZE062928] | |
Benda Lukáš [CZE026430], Vacek Václav [CZE005070] | |
Bílek Radek [CZE008106], Nikodým Jan [CZE059228] | |
Bílek Radek [CZE056362], Dostál Radek [CZE000514] | |
Čermák Jiří [CZE051443], Musil Luboš [CZE050653] | |
Číha Petr [CZE001587], Bender Martin [CZE045588] | |
Dočekal Petr [CZE003258], Pop Jaroslav [CZE004611] | |
Doležal Kamil [CZE033735], Navrátil Karel [CZE009044] | |
Froněk Petr [CZE026104], Šimek Antonín [CZE013993] | |
Iorio Giuseppe [SUI220611], Švára Martin [CZE001264] | |
Janoušková Zlata [CZE055460], Simonides Miloš [CZE000882] | |
Jelínek Michal [CZE062496], Šimek Jakub [CZE063198] | |
Kameník Roman [CZE059800], Novák Marek [CZE061220] | |
Krejčí Bohumil [CZE038383], Koníř Miloslav [CZE038379] | |
Láník Petr [CZE013034], Láníková Andrea [CZE066269] | |
Máca Martin [CZE029640], Polák Petr [CZE025386] | |
Majer Vít [CZE001201], Zadražil Vladimír [CZE000852] | |
Med Lukáš [CZE027788], Navrkal Filip [CZE054629] | |
Mikešová Lenka [CZE037383], Medová Marcela [CZE039792] | |
Mrhalová Lenka [CZE062963], Götthans Kamil [CZE038381] | |
Nevídal Miloš [CZE052495], Babický Michal [CZE063138] | |
Novák Radek [CZE049908], Kopeček Ondřej [CZE059905] | |
Skála Jan [CZE042317], Blažek Tomáš [CZE006609] | |
Sova Roman [CZE060862], Benešová Helena [CZE060864] | |
Stoklasa Jan [CZE002140], Bártl David [CZE001696] | |
Škarvada Jan [CZE059505], Láníková Dagmar [CZE037385] | |
Šťastný Michael [CZE019715], Zámostný Tomáš [CZE062403] | |
Štěpánek David [CZE024356], Macek Rudolf [CZE028938] | |
Tuček Roman [CZE051451], Vierer Jaromír [CZE059373] | |
Tučková Dana [CZE051452], Veleková Dagmar [CZE045129] | |
Ungermann Petr [CZE016194], Čábelka Jan [CZE005285] | |
Váňa Jaromír [CZE001560], Daňo Lukáš [CZE061599] | |
Votava Michal [CZE053229], Novotný Jan [CZE000964] | |
Vytiska Václav [CZE031856], Janoušek Marek [CZE055459] | |
Zámostný Tomáš [CZE066283], Krizan Luboš [CZE019368] | |
Zemanová Marietta [CZE065671], Bartušek Jiří [CZE061314] | |
Žiačiková Petra [CZE058361], Čechová Kateřina [CZE064386] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Majer Vít [CZE001201], Zadražil Vladimír [CZE000852] |
2. | Číha Petr [CZE001587], Bender Martin [CZE045588] |
3. | Ungermann Petr [CZE016194], Čábelka Jan [CZE005285] |
4. | Iorio Giuseppe [SUI220611], Švára Martin [CZE001264] |
5. | Bílek Radek [CZE056362], Dostál Radek [CZE000514] |
6. | Stoklasa Jan [CZE002140], Bártl David [CZE001696] |
7. | Votava Michal [CZE053229], Novotný Jan [CZE000964] |
8. | Dočekal Petr [CZE003258], Pop Jaroslav [CZE004611] |
9. | Kameník Roman [CZE059800], Novák Marek [CZE061220] |
10. | Bedrníčková Gabriela [CZE046681], Hranický Rostislav [CZE062928] |
11. | Novák Radek [CZE049908], Kopeček Ondřej [CZE059905] |
12. | Doležal Kamil [CZE033735], Navrátil Karel [CZE009044] |
13. | Mrhalová Lenka [CZE062963], Götthans Kamil [CZE038381] |
14. | Skála Jan [CZE042317], Blažek Tomáš [CZE006609] |
15. | Váňa Jaromír [CZE001560], Daňo Lukáš [CZE061599] |
16. | Bílek Radek [CZE008106], Nikodým Jan [CZE059228] |
17. | Med Lukáš [CZE027788], Navrkal Filip [CZE054629] |
18. | Froněk Petr [CZE026104], Šimek Antonín [CZE013993] |
19. | Krejčí Bohumil [CZE038383], Koníř Miloslav [CZE038379] |
20. | Šťastný Michael [CZE019715], Zámostný Tomáš [CZE062403] |
21. | Vytiska Václav [CZE031856], Janoušek Marek [CZE055459] |
22. | Jelínek Michal [CZE062496], Šimek Jakub [CZE063198] |
23. | Čermák Jiří [CZE051443], Musil Luboš [CZE050653] |
24. | Mikešová Lenka [CZE037383], Medová Marcela [CZE039792] |
25. | Štěpánek David [CZE024356], Macek Rudolf [CZE028938] |
26. | Žiačiková Petra [CZE058361], Čechová Kateřina [CZE064386] |
27. | Janoušková Zlata [CZE055460], Simonides Miloš [CZE000882] |
28. | Sova Roman [CZE060862], Benešová Helena [CZE060864] |
29. | Zemanová Marietta [CZE065671], Bartušek Jiří [CZE061314] |
30. | Máca Martin [CZE029640], Polák Petr [CZE025386] |
31. | Škarvada Jan [CZE059505], Láníková Dagmar [CZE037385] |
32. | Tuček Roman [CZE051451], Vierer Jaromír [CZE059373] |
33. | Benda Lukáš [CZE026430], Vacek Václav [CZE005070] |
34. | Tučková Dana [CZE051452], Veleková Dagmar [CZE045129] |
35. | Zámostný Tomáš [CZE066283], Krizan Luboš [CZE019368] |
36. | Láník Petr [CZE013034], Láníková Andrea [CZE066269] |
37. | Nevídal Miloš [CZE052495], Babický Michal [CZE063138] |
Tento turnaj nemá přihlášky online