Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.12.2019 |
Název | Havránek |
Rozhodčí | Mík Jiří |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | havránek, ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bača Jan [CZE053656] | |
Cingel Martin [CZE057344] | |
Cupian David [CZE032173] | |
Folta Jiří [CZE016698] | |
Jamrož Jiří [CZE040386] | |
Mík Jiří [CZE021522] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Škuta David [CZE066098] | |
Škuta Pavel [CZE066012] | |
Šmahaj Martin [CZE003142] | |
Urbánek Petr [CZE035690] | |
Vontor Miroslav [CZE041834] |
- Cupian David0
Šmahaj Martin 0 Cupian David 1
Folta Jiří 0 Šmahaj Martin 1
Folta Jiří 1 Urbánek Petr 0 Jamrož Jiří 0 Šmahaj Martin 1
Folta Jiří 1 Škuta Pavel 0 Jamrož Jiří 1 Cingel Martin 0
Bača Jan 0 Folta Jiří 1 Škuta Pavel 1 Mík Jiří 0 Škuta David 0 Jamrož Jiří 1 Cingel Martin 1 Vontor Miroslav 0
Volný_los 0 Bača Jan 1 Škuta Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Škuta David 1 Cingel Martin 1 Volný_los 0
Vontor Miroslav 1 Volný_los 0 Urbánek Petr 1 Bača Jan 0 Škuta Pavel 0 Stříbný Tomáš 1 Jamrož Jiří 1 Volný_los 0 Mík Jiří 1 Volný_los 0 Cupian David 1 Škuta David 0 Cingel Martin 0 Šmahaj Martin 1 Folta Jiří 1 Volný_los 0
Vontor Miroslav 0 Urbánek Petr 1 Stříbný Tomáš 1 Jamrož Jiří 0 Mík Jiří 0 Cupian David 1 Šmahaj Martin 1 Folta Jiří 0
Urbánek Petr 0 Stříbný Tomáš 1 Cupian David 1 Šmahaj Martin 0
Stříbný Tomáš 1 Cupian David 0
Stříbný Tomáš 1 Cupian David 0
- Stříbný Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Cupian David [CZE032173] |
3. | Šmahaj Martin [CZE003142] |
4. | Folta Jiří [CZE016698] |
5. | Urbánek Petr [CZE035690] |
5. | Jamrož Jiří [CZE040386] |
7. | Škuta Pavel [CZE066012] |
7. | Cingel Martin [CZE057344] |
9. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
9. | Škuta David [CZE066098] |
9. | Mík Jiří [CZE021522] |
9. | Bača Jan [CZE053656] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Cupian David [CZE032173] |
3. | Šmahaj Martin [CZE003142] |
4. | Folta Jiří [CZE016698] |
5. | Urbánek Petr [CZE035690] |
5. | Jamrož Jiří [CZE040386] |
7. | Škuta Pavel [CZE066012] |
7. | Cingel Martin [CZE057344] |
9. | Vontor Miroslav [CZE041834] |
9. | Škuta David [CZE066098] |
9. | Mík Jiří [CZE021522] |
9. | Bača Jan [CZE053656] |
Tento turnaj nemá přihlášky online