Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.12.2019 |
Název | Špuntbar jc |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Most Špunt Bar |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečka Miloš [CZE039397] | |
Coupé René [CZE063482] | |
Doksanský Jiří [CZE020418] | |
Chalupová Andrea [CZE063537] | |
Jonášová Lenka [CZE064741] | |
Kubík Václav [CZE059384] | |
Machytka Radek [CZE051063] | |
Munzig Daniel [CZE064919] | |
Poljanský Ivo [CZE000841] | |
Sýkora Václav [CZE063181] |
- Poljanský Ivo0
Poljanský Ivo 2 Bečka Miloš 0
Doksanský Jiří 1 Poljanský Ivo 2
Doksanský Jiří 2 Kubík Václav 0 Coupé René 0 Poljanský Ivo 2
Doksanský Jiří 2 Jonášová Lenka 0 Sýkora Václav 0 Coupé René 2
Munzig Daniel 0 Doksanský Jiří 2 Volný_los 0 Jonášová Lenka 1 Volný_los 0 Sýkora Václav 1 Coupé René 2 Machytka Radek 1
Volný_los 0 Munzig Daniel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Coupé René 1 Volný_los 0
Chalupová Andrea 1 Volný_los 0 Munzig Daniel 0 Machytka Radek 2 Kubík Václav 1 Volný_los 0 Sýkora Václav 1 Volný_los 0 Jonášová Lenka 1 Volný_los 0 Bečka Miloš 1 Volný_los 0 Doksanský Jiří 2 Coupé René 1 Poljanský Ivo 1 Volný_los 0
Chalupová Andrea 2 Machytka Radek 0 Kubík Václav 2 Sýkora Václav 1 Jonášová Lenka 1 Bečka Miloš 2 Doksanský Jiří 0 Poljanský Ivo 2
Chalupová Andrea 2 Kubík Václav 0 Bečka Miloš 2 Poljanský Ivo 1
Chalupová Andrea 2 Bečka Miloš 0
Chalupová Andrea 0 Poljanský Ivo 2
- Poljanský Ivo0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poljanský Ivo [CZE000841] |
2. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
3. | Bečka Miloš [CZE039397] |
4. | Doksanský Jiří [CZE020418] |
5. | Kubík Václav [CZE059384] |
5. | Coupé René [CZE063482] |
7. | Jonášová Lenka [CZE064741] |
7. | Sýkora Václav [CZE063181] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Munzig Daniel [CZE064919] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poljanský Ivo [CZE000841] |
2. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
3. | Bečka Miloš [CZE039397] |
4. | Doksanský Jiří [CZE020418] |
5. | Kubík Václav [CZE059384] |
5. | Coupé René [CZE063482] |
7. | Jonášová Lenka [CZE064741] |
7. | Sýkora Václav [CZE063181] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Munzig Daniel [CZE064919] |
Tento turnaj nemá přihlášky online