Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.12.2019 |
Název | Vánoční turnaj - Žíla Open |
Rozhodčí | Dvorský Bronislav |
Počet hráčů | 34 |
Typ turnaje | Místní Open Karlovarsko jednotlivci |
Místo | Club bar u Žíly, Chodov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Biernat Josef [CZE019484] | |
Cenek Zbyněk [CZE031299] | |
Doboš Tomáš [CZE059372] | |
Dvorská Klára [CZE039296] | |
Dvorský Bronislav [CZE029180] | |
Eliáš Jan [CZE060306] | |
Fuchs Pavel [CZE010594] | |
Fuchs Pavel [CZE015611] | |
Fuchsová Jaroslava [CZE015610] | |
Gibiec Karel [CZE063589] | |
Hendrych David [CZE040778] | |
Hevkánová Věra [CZE026781] | |
Horváth Ladislav [CZE009885] | |
Chvostal Petr [CZE031301] | |
Kiss Jiří [CZE059720] | |
Kiss Petr [CZE056293] | |
Křehký Rudolf [CZE024505] | |
Pacourek Jindřich [CZE066050] | |
Petrželka Miloš [CZE000697] | |
Petrželková Marta [CZE008695] | |
Pikrt Michal [CZE003097] | |
Pikrtová Jana [CZE055516] | |
Poživil František [CZE000168] | |
Pumrová Michaela [CZE036272] | |
Rubáš Petr [CZE015737] | |
Rybka Oldřich [CZE065983] | |
Schröder Tomáš [CZE047099] | |
Sienko Milan [CZE001656] | |
Steidl František [CZE053355] | |
Ševčík Leoš [CZE007889] | |
Šimůnek Milan [CZE032907] | |
Urys František [CZE033107] | |
Urys Jan [CZE036200] | |
Zavřel Dušan [CZE001564] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Poživil František [CZE000168] |
2. | Kiss Petr [CZE056293] |
3. | Sienko Milan [CZE001656] |
4. | Fuchs Pavel [CZE015611] |
5. | Horváth Ladislav [CZE009885] |
6. | Šimůnek Milan [CZE032907] |
7. | Pikrt Michal [CZE003097] |
8. | Ševčík Leoš [CZE007889] |
9. | Eliáš Jan [CZE060306] |
10. | Biernat Josef [CZE019484] |
11. | Gibiec Karel [CZE063589] |
12. | Rybka Oldřich [CZE065983] |
13. | Fuchs Pavel [CZE010594] |
14. | Hendrych David [CZE040778] |
15. | Rubáš Petr [CZE015737] |
16. | Petrželka Miloš [CZE000697] |
17. | Steidl František [CZE053355] |
18. | Pumrová Michaela [CZE036272] |
19. | Dvorský Bronislav [CZE029180] |
20. | Pacourek Jindřich [CZE066050] |
21. | Křehký Rudolf [CZE024505] |
22. | Pikrtová Jana [CZE055516] |
23. | Dvorská Klára [CZE039296] |
24. | Urys František [CZE033107] |
25. | Schröder Tomáš [CZE047099] |
26. | Hevkánová Věra [CZE026781] |
27. | Urys Jan [CZE036200] |
28. | Fuchsová Jaroslava [CZE015610] |
29. | Zavřel Dušan [CZE001564] |
30. | Doboš Tomáš [CZE059372] |
31. | Petrželková Marta [CZE008695] |
32. | Chvostal Petr [CZE031301] |
33. | Cenek Zbyněk [CZE031299] |
34. | Kiss Jiří [CZE059720] |
Tento turnaj nemá přihlášky online