Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.12.2019 |
Název | mixy pavouk |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Mixy Plzeň |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bláhová Tereza [CZE061576], Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Blažková Šárka [CZE062560], Hránek Pavel [CZE019815] | |
Filipová Šárka [CZE064956], Filip Václav [CZE006477] | |
Fleišmanová Markéta [CZE001085], Fleišman Zdeněk ml. [CZE002211] | |
Hodanová Miroslava [CZE048828], Pluhař Vladimír [CZE000732] | |
Tomášková Ilona [CZE000600], Šmrha Jan [CZE000448] | |
YYYHost žena I [HOST_6], YYYHost muž I [HOST_5] | |
Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179], Koňařík Petr [CZE021244] |
- Blažková, Hránek0
Blažková, Hránek 1 Tomášková, Šmrha 0
Blažková, Hránek 1 Zoubková, Koňařík 0
Blažková, Hránek 1 Bláhová, Jandík 0 YYYHost, YYYHost 0 Zoubková, Koňařík 1
Filipová, Filip 0 Blažková, Hránek 1 Hodanová, Pluhař 0 YYYHost, YYYHost 1
Zoubková, Koňařík 1 Filipová, Filip 0 Tomášková, Šmrha 1 Blažková, Hránek 0 Hodanová, Pluhař 0 Bláhová, Jandík 1 YYYHost, YYYHost 0 Fleišmanová, Fleišman 1
Zoubková, Koňařík 0 Tomášková, Šmrha 1 Bláhová, Jandík 0 Fleišmanová, Fleišman 1
Tomášková, Šmrha 0 Fleišmanová, Fleišman 1
Fleišmanová, Fleišman 1 Blažková, Hránek 0
- Fleišmanová, Fleišman0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fleišmanová Markéta [CZE001085], Fleišman Zdeněk ml. [CZE002211] |
2. | Blažková Šárka [CZE062560], Hránek Pavel [CZE019815] |
3. | Tomášková Ilona [CZE000600], Šmrha Jan [CZE000448] |
4. | Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179], Koňařík Petr [CZE021244] |
5. | Bláhová Tereza [CZE061576], Jandík Vladimír [CZE057511] |
5. | YYYHost žena I [HOST_6], YYYHost muž I [HOST_5] |
7. | Filipová Šárka [CZE064956], Filip Václav [CZE006477] |
7. | Hodanová Miroslava [CZE048828], Pluhař Vladimír [CZE000732] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fleišmanová Markéta [CZE001085], Fleišman Zdeněk ml. [CZE002211] |
2. | Blažková Šárka [CZE062560], Hránek Pavel [CZE019815] |
3. | Tomášková Ilona [CZE000600], Šmrha Jan [CZE000448] |
4. | Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179], Koňařík Petr [CZE021244] |
5. | Bláhová Tereza [CZE061576], Jandík Vladimír [CZE057511] |
5. | YYYHost žena I [HOST_6], YYYHost muž I [HOST_5] |
7. | Filipová Šárka [CZE064956], Filip Václav [CZE006477] |
7. | Hodanová Miroslava [CZE048828], Pluhař Vladimír [CZE000732] |
Tento turnaj nemá přihlášky online