Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.12.2019 |
Název | Omega 2 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bauer Pavel [CZE061707] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kočudáková Lucie [CZE057813] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Bauer Pavel0
Otipka Tomáš 0 Bauer Pavel 1
Kollár Jan 0 Otipka Tomáš 1
Kollár Jan 1 Pokorný Pavel 0 Otipka Tomáš 1 Kryka Dušan 0
Kollár Jan 1 Dunajová Helena Ing. 0 Vnenk Rostislav 0 Otipka Tomáš 1
Kollár Jan 1 Malíková Naděžda 0 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Vnenk Rostislav 1 Kočudáková Lucie 0 Otipka Tomáš 1 Miczko Jaroslav 0
Volný_los 0 Kollár Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Otipka Tomáš 1 Volný_los 0
Miczko Jaroslav 1 Volný_los 0 Kollár Jan 0 Bauer Pavel 1 Kočudáková Lucie 1 Volný_los 0 Pokorný Pavel 1 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 0 Dunaj Milan 1 Kryka Dušan 1 Otipka Tomáš 0 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0
Miczko Jaroslav 0 Bauer Pavel 1 Kočudáková Lucie 0 Pokorný Pavel 1 Dunajová Helena Ing. 0 Dunaj Milan 1 Kryka Dušan 1 Malíková Naděžda 0
Bauer Pavel 1 Pokorný Pavel 0 Dunaj Milan 1 Kryka Dušan 0
Bauer Pavel 0 Dunaj Milan 1
Dunaj Milan 0 Bauer Pavel 1
- Bauer Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
4. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
7. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
4. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
7. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
Tento turnaj nemá přihlášky online