Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.12.2019 |
Název | Ostrov Kolečko TOP 15 / 2020 |
Rozhodčí | Mrenica Jan |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | Místní Open Karlovarsko jednotlivci |
Místo | Kolečko, Ostrov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Alán Petr [CZE016084] | |
Balát Jan [CZE061795] | |
Cicvárek David [CZE046925] | |
Fiala Miroslav [CZE062353] | |
Filák Petr [CZE063673] | |
Hochmann František [CZE039717] | |
Jecha Lukáš [CZE054657] | |
Maron Lukáš [CZE054864] | |
Mlčáková Kateřina [CZE065562] | |
Mrenica Jan [CZE032271] | |
Ogorek Lukáš [CZE019666] | |
Ogorek Miroslav [CZE001220] | |
Peterka Michal [CZE045969] | |
Peterková Petra [CZE046923] | |
Redlová Martina [CZE000535] | |
Semera Jiří [CZE061790] | |
Spruzsanský Tomáš [CZE008245] | |
Straka Lukáš [CZE064350] | |
Štěpánek Zdeněk [CZE047180] | |
Tunkiv Štěpán [CZE050379] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost muž II [HOST_20] | |
YYYHost muž III [HOST_21] | |
YYYHost muž IV [HOST_22] |
- Tunkiv Štěpán0
Tunkiv Štěpán 1 Mrenica Jan 0
Tunkiv Štěpán 1 Fiala Miroslav 0
Tunkiv Štěpán 1 Redlová Martina 0 Peterková Petra 0 Fiala Miroslav 1
Tunkiv Štěpán 1 Alán Petr 0 Semera Jiří 0 Peterková Petra 1
YYYHost muž III 0 Tunkiv Štěpán 1 Štěpánek Zdeněk 0 Alán Petr 1 Semera Jiří 1 Peterka Michal 0 Peterková Petra 1 YYYHost muž I 0
YYYHost muž III 1 Hochmann František 0 Filák Petr 0 Štěpánek Zdeněk 1 Maron Lukáš 0 Semera Jiří 1 YYYHost muž II 0 Peterková Petra 1
YYYHost muž IV 0 YYYHost muž III 1 Spruzsanský Tomáš 0 Hochmann František 1 Filák Petr 1 Straka Lukáš 0 Štěpánek Zdeněk 1 Balát Jan 0 Maron Lukáš 1 Ogorek Miroslav 0 Cicvárek David 0 Semera Jiří 1 YYYHost muž II 1 Ogorek Lukáš 0 Mlčáková Kateřina 0 Peterková Petra 1
Volný_los 0 YYYHost muž IV 1 Spruzsanský Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Filák Petr 1 Štěpánek Zdeněk 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Maron Lukáš 1 Cicvárek David 1 Volný_los 0 Volný_los 0 YYYHost muž II 1 Mlčáková Kateřina 1 Volný_los 0
Peterková Petra 1 Volný_los 0 YYYHost muž IV 0 Alán Petr 1 Mrenica Jan 1 Spruzsanský Tomáš 0 Ogorek Lukáš 1 Volný_los 0 Fiala Miroslav 1 Volný_los 0 Semera Jiří 1 Filák Petr 0 Štěpánek Zdeněk 0 Tunkiv Štěpán 1 Ogorek Miroslav 1 Volný_los 0 Redlová Martina 1 Volný_los 0 Maron Lukáš 0 Balát Jan 1 Cicvárek David 0 YYYHost muž I 1 Straka Lukáš 1 Volný_los 0 Hochmann František 1 Volný_los 0 Jecha Lukáš 1 YYYHost muž II 0 Mlčáková Kateřina 0 Peterka Michal 1 YYYHost muž III 1 Volný_los 0
Peterková Petra 0 Alán Petr 1 Mrenica Jan 1 Ogorek Lukáš 0 Fiala Miroslav 1 Semera Jiří 0 Tunkiv Štěpán 1 Ogorek Miroslav 0 Redlová Martina 1 Balát Jan 0 YYYHost muž I 1 Straka Lukáš 0 Hochmann František 0 Jecha Lukáš 1 Peterka Michal 1 YYYHost muž III 0
Alán Petr 0 Mrenica Jan 1 Fiala Miroslav 1 Tunkiv Štěpán 0 Redlová Martina 1 YYYHost muž I 0 Jecha Lukáš 1 Peterka Michal 0
Mrenica Jan 1 Fiala Miroslav 0 Redlová Martina 0 Jecha Lukáš 1
Mrenica Jan 0 Jecha Lukáš 1
Jecha Lukáš 1 Tunkiv Štěpán 0
- Jecha Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jecha Lukáš [CZE054657] |
2. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
3. | Mrenica Jan [CZE032271] |
4. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
5. | Redlová Martina [CZE000535] |
5. | Peterková Petra [CZE046923] |
7. | Alán Petr [CZE016084] |
7. | Semera Jiří [CZE061790] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Peterka Michal [CZE045969] |
9. | Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
9. | YYYHost muž III [HOST_21] |
13. | YYYHost muž II [HOST_20] |
13. | Maron Lukáš [CZE054864] |
13. | Filák Petr [CZE063673] |
13. | Hochmann František [CZE039717] |
17. | Mlčáková Kateřina [CZE065562] |
17. | Ogorek Lukáš [CZE019666] |
17. | Cicvárek David [CZE046925] |
17. | Ogorek Miroslav [CZE001220] |
17. | Balát Jan [CZE061795] |
17. | Straka Lukáš [CZE064350] |
17. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
17. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jecha Lukáš [CZE054657] |
2. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
3. | Mrenica Jan [CZE032271] |
4. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
5. | Redlová Martina [CZE000535] |
5. | Peterková Petra [CZE046923] |
7. | Alán Petr [CZE016084] |
7. | Semera Jiří [CZE061790] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | Peterka Michal [CZE045969] |
9. | Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
9. | YYYHost muž III [HOST_21] |
13. | YYYHost muž II [HOST_20] |
13. | Maron Lukáš [CZE054864] |
13. | Filák Petr [CZE063673] |
13. | Hochmann František [CZE039717] |
17. | Mlčáková Kateřina [CZE065562] |
17. | Ogorek Lukáš [CZE019666] |
17. | Cicvárek David [CZE046925] |
17. | Ogorek Miroslav [CZE001220] |
17. | Balát Jan [CZE061795] |
17. | Straka Lukáš [CZE064350] |
17. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
17. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
Tento turnaj nemá přihlášky online