Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.12.2019
Název501DO
RozhodčíLabantová Radka
Počet hráčů22
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoNa Cibulkách , Praha 3
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brouk Petr [CZE034490]
Brouková Eva [CZE043339]
Donát Pavel [CZE056034]
Dvořák Miloš [CZE000960]
Egert Michal [CZE055836]
Forman Petr [CZE060750]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Kotek Tomáš [CZE065378]
Kubina Lukáš [CZE060220]
Kubinová Nina [CZE058667]
Labant Milan [CZE040539]
Mařík Rudolf [CZE055834]
Matěk Jan [CZE055561]
Nedó David [CZE049959]
Novák Ivan [CZE025179]
Pavlík Ondřej [CZE060420]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Strachotová Blanka [CZE065773]
Svěchota Richard [CZE051160]
Šimák Jan [CZE060820]
Veselý Josef [CZE044923]
Voráč Jan [CZE053508]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
  •  Matěk Jan0
  • Novák Ivan0
    Matěk Jan1
  •  
  • Brouk Petr0
    Novák Ivan1
  •  
  • Brouk Petr1
    Veselý Josef0
  •  
  • Novák Ivan1
    Dvořák Miloš0
  •  
  • Donát Pavel0
    Brouk Petr1
  •  
  • Svěchota Richard0
    Novák Ivan1
  •  
  • Donát Pavel1
    Labant Milan0
  •  
  • Kotek Tomáš0
    Brouk Petr1
  •  
  • Egert Michal0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Šimák Jan0
    Novák Ivan1
  •  
  • Donát Pavel1
    Strachotová Blanka0
  •  
  • Kotek Tomáš1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Brouková Eva0
    Egert Michal1
  •  
  • Šimák Jan1
    Kubinová Nina0
  •  
  • Forman Petr0
    Donát Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Strachotová Blanka1
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Kotek Tomáš1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Voráč Jan0
  •  
  • Kubina Lukáš0
    Brouková Eva1
  •  
  • Pavlík Ondřej0
    Egert Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Šimák Jan1
  •  
  • Kubinová Nina1
    Mařík Rudolf0
  •  
  • Volný_los0
    Forman Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kubina Lukáš1
  •  
  • Pavlík Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kubinová Nina1
    Volný_los0
  •  
  • Mařík Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Matěk Jan1
    Forman Petr0
  •  
  • Brouk Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Šimák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Egert Michal1
  •  
  • Labant Milan1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Brouková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Kubina Lukáš0
    Voráč Jan1
  •  
  • Pavlík Ondřej0
    Nedó David1
  •  
  • Kotek Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Strachotová Blanka1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Kubinová Nina0
    Donát Pavel1
  •  
  • Svěchota Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Mařík Rudolf0
    Matěk Jan1
  •  
  • Brouk Petr1
    Šimák Jan0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Egert Michal0
  •  
  • Labant Milan1
    Brouková Eva0
  •  
  • Novák Ivan1
    Voráč Jan0
  •  
  • Nedó David1
    Kotek Tomáš0
  •  
  • Strachotová Blanka0
    Veselý Josef1
  •  
  • Donát Pavel0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Matěk Jan1
    Brouk Petr0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Labant Milan0
  •  
  • Novák Ivan0
    Nedó David1
  •  
  • Veselý Josef1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Matěk Jan1
    Dvořák Miloš0
  •  
  • Nedó David1
    Veselý Josef0
  •  
  • Matěk Jan0
    Nedó David1
  •  
  • Nedó David1
    Matěk Jan0
  •  
  •  Nedó David0
#Hráč nebo pár
1.Nedó David [CZE049959]
2.Matěk Jan [CZE055561]
3.Novák Ivan [CZE025179]
4.Brouk Petr [CZE034490]
5.Veselý Josef [CZE044923]
5.Dvořák Miloš [CZE000960]
7.Donát Pavel [CZE056034]
7.Svěchota Richard [CZE051160]
9.Šimák Jan [CZE060820]
9.Egert Michal [CZE055836]
9.Kotek Tomáš [CZE065378]
9.Labant Milan [CZE040539]
13.Kubinová Nina [CZE058667]
13.Brouková Eva [CZE043339]
13.Slabý Jaroslav [CZE060607]
13.Strachotová Blanka [CZE065773]
17.Mařík Rudolf [CZE055834]
17.Pavlík Ondřej [CZE060420]
17.Kubina Lukáš [CZE060220]
17.Voráč Jan [CZE053508]
17.Kameník Tomáš [CZE062967]
17.Forman Petr [CZE060750]
#Hráč nebo pár
1.Nedó David [CZE049959]
2.Matěk Jan [CZE055561]
3.Novák Ivan [CZE025179]
4.Brouk Petr [CZE034490]
5.Veselý Josef [CZE044923]
5.Dvořák Miloš [CZE000960]
7.Donát Pavel [CZE056034]
7.Svěchota Richard [CZE051160]
9.Šimák Jan [CZE060820]
9.Egert Michal [CZE055836]
9.Kotek Tomáš [CZE065378]
9.Labant Milan [CZE040539]
13.Kubinová Nina [CZE058667]
13.Brouková Eva [CZE043339]
13.Slabý Jaroslav [CZE060607]
13.Strachotová Blanka [CZE065773]
17.Mařík Rudolf [CZE055834]
17.Pavlík Ondřej [CZE060420]
17.Kubina Lukáš [CZE060220]
17.Voráč Jan [CZE053508]
17.Kameník Tomáš [CZE062967]
17.Forman Petr [CZE060750]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz