Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.12.2019 |
Název | Cross |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Carbol Michal [CZE063192] | |
Faldyna Jan [CZE063725] | |
Foldyna David [CZE063430] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Kvanka Alan [CZE038509] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Ševčík Lukáš [CZE063191] | |
Vizner Jaroslav [CZE059408] | |
Vludarčík Milan [CZE038338] |
- Kryka Dušan0
Kryka Dušan 2 Malíková Naděžda 1
Kryka Dušan 2 Ševčík Lukáš 1
Carbol Michal 1 Kryka Dušan 2 Ševčík Lukáš 2 Vizner Jaroslav 0
Carbol Michal 2 Foldyna David 0 Ševčík Lukáš 2 Vludarčík Milan 1
Skopalová Marcela 0 Carbol Michal 2 Volný_los 0 Foldyna David 1 Volný_los 0 Ševčík Lukáš 1 Faldyna Jan 0 Vludarčík Milan 2
Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Faldyna Jan 1 Volný_los 0
Kryka Dušan 1 Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Vludarčík Milan 2 Kvanka Alan 1 Volný_los 0 Ševčík Lukáš 1 Volný_los 0 Vizner Jaroslav 1 Volný_los 0 Foldyna David 1 Volný_los 0 Carbol Michal 2 Faldyna Jan 1 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0
Kryka Dušan 2 Vludarčík Milan 0 Kvanka Alan 2 Ševčík Lukáš 1 Vizner Jaroslav 2 Foldyna David 0 Carbol Michal 0 Malíková Naděžda 2
Kryka Dušan 1 Kvanka Alan 2 Vizner Jaroslav 1 Malíková Naděžda 2
Kvanka Alan 2 Malíková Naděžda 0
Kvanka Alan 2 Kryka Dušan 1
- Kvanka Alan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kvanka Alan [CZE038509] |
2. | Kryka Dušan [CZE058997] |
3. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
4. | Ševčík Lukáš [CZE063191] |
5. | Vizner Jaroslav [CZE059408] |
5. | Carbol Michal [CZE063192] |
7. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
9. | Faldyna Jan [CZE063725] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kvanka Alan [CZE038509] |
2. | Kryka Dušan [CZE058997] |
3. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
4. | Ševčík Lukáš [CZE063191] |
5. | Vizner Jaroslav [CZE059408] |
5. | Carbol Michal [CZE063192] |
7. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
9. | Faldyna Jan [CZE063725] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
Tento turnaj nemá přihlášky online