Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.11.2019 |
Název | Cross |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Carbol Michal [CZE063192] | |
Faldyna Jan [CZE063725] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Kvanka Alan [CZE038509] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Ševčík Lukáš [CZE063191] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vludarčík Milan [CZE038338] | |
Zimčík Michal [CZE063190] | |
Židek Daniel [CZE064564] |
- Kvanka Alan0
Carbol Michal 0 Kvanka Alan 2
Václavík Ondřej 1 Carbol Michal 2
Židek Daniel 0 Václavík Ondřej 2 Kryka Dušan 0 Carbol Michal 2
Židek Daniel 2 Vludarčík Milan 0 Kryka Dušan 2 Zimčík Michal 0
Skopalová Marcela 0 Židek Daniel 2 Volný_los 0 Vludarčík Milan 1 Volný_los 0 Kryka Dušan 1 Zimčík Michal 2 Faldyna Jan 0
Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Zimčík Michal 1 Volný_los 0
Václavík Ondřej 1 Volný_los 0 Faldyna Jan 2 Skopalová Marcela 0 Ševčík Lukáš 1 Volný_los 0 Kryka Dušan 1 Volný_los 0 Vludarčík Milan 1 Volný_los 0 Carbol Michal 1 Volný_los 0 Zimčík Michal 1 Kvanka Alan 2 Židek Daniel 1 Volný_los 0
Václavík Ondřej 2 Faldyna Jan 0 Ševčík Lukáš 2 Kryka Dušan 0 Vludarčík Milan 0 Carbol Michal 2 Kvanka Alan 2 Židek Daniel 0
Václavík Ondřej 1 Ševčík Lukáš 2 Carbol Michal 0 Kvanka Alan 2
Ševčík Lukáš 2 Kvanka Alan 1
Ševčík Lukáš 2 Kvanka Alan 1
- Ševčík Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ševčík Lukáš [CZE063191] |
2. | Kvanka Alan [CZE038509] |
3. | Carbol Michal [CZE063192] |
4. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
5. | Židek Daniel [CZE064564] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
7. | Zimčík Michal [CZE063190] |
9. | Faldyna Jan [CZE063725] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ševčík Lukáš [CZE063191] |
2. | Kvanka Alan [CZE038509] |
3. | Carbol Michal [CZE063192] |
4. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
5. | Židek Daniel [CZE064564] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
7. | Zimčík Michal [CZE063190] |
9. | Faldyna Jan [CZE063725] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
Tento turnaj nemá přihlášky online