Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.11.2019 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Zdeněk [CZE055127] | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Hájek Otto [CZE065832] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Novák Václav [CZE017496] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Vlček Patrik [CZE002175] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Novák Václav0
Novák Václav 1 Kropáček Jindřich 0
Pusch Petr 0 Novák Václav 1
Pusch Petr 1 Šlabjarová Pavla 0 Blahník Zdeněk 0 Novák Václav 1
Šulek Radim 0 Pusch Petr 1 Hájek Otto 0 Blahník Zdeněk 1
Šulek Radim 1 Buka Karel 0 Pusch Petr 1 Vlček Patrik 0 Hájek Otto 1 Řeháčková Lucie 0 Živná Andrea 0 Blahník Zdeněk 1
Volný_los 0 Šulek Radim 1 Kolařík Tomáš 0 Pusch Petr 1 Hájek Otto 1 Šuleková Petra 0 Skramušský Josef 0 Živná Andrea 1
Blahník Zdeněk 1 Volný_los 0 Šlabjarová Pavla 1 Šulek Radim 0 Malár David 1 Kolařík Tomáš 0 Řeháčková Lucie 1 Pusch Petr 0 Hájek Otto 0 Novák Václav 1 Vlček Patrik 1 Šuleková Petra 0 Skramušský Josef 0 Buka Karel 1 Kropáček Jindřich 1 Živná Andrea 0
Blahník Zdeněk 0 Šlabjarová Pavla 1 Malár David 1 Řeháčková Lucie 0 Novák Václav 1 Vlček Patrik 0 Buka Karel 0 Kropáček Jindřich 1
Šlabjarová Pavla 0 Malár David 1 Novák Václav 0 Kropáček Jindřich 1
Malár David 1 Kropáček Jindřich 0
Malár David 0 Novák Václav 1
- Novák Václav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák Václav [CZE017496] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
4. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
5. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
7. | Hájek Otto [CZE065832] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
9. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
9. | Vlček Patrik [CZE002175] |
9. | Buka Karel [CZE041849] |
13. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Šuleková Petra [CZE065410] |
13. | Skramušský Josef [CZE026992] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák Václav [CZE017496] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
4. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
5. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
7. | Hájek Otto [CZE065832] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
9. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
9. | Vlček Patrik [CZE002175] |
9. | Buka Karel [CZE041849] |
13. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Šuleková Petra [CZE065410] |
13. | Skramušský Josef [CZE026992] |
Tento turnaj nemá přihlášky online