Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.11.2019
NázevPŠT o ceny
RozhodčíCuřínová Kristýna
Počet hráčů29
Typ turnajeMístní Open 501 MO
MístoHospůdka na hřišti , Brno
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Andoniadis Lukáš [CZE025487]
Augusta David [CZE001578]
Balej Josef [CZE038406]
Brůžek Jan [CZE052173]
Cuřínová Kristýna [CZE060291]
Gargulák Jiří [CZE041702]
Hladík Jiří [CZE050991]
Hráček Lukáš [CZE064603]
Hrala Tomáš [CZE002314]
Hutárek Ladislav [CZE026951]
Chmelař Filip [CZE059448]
Chudá Martina [CZE000056]
Jochová Ingrid [CZE049516]
Kočvárková Barbora [CZE065684]
Kováč Jakub [CZE055566]
Král Roman [CZE061381]
Kříž Jiří [CZE050039]
Kříž Libor [CZE060990]
Lipovský Pavel [CZE024016]
Marek Lukáš [CZE060987]
Novotný Martin [CZE024004]
Pacek Petr [CZE062940]
Pokorný Filip [CZE050230]
Staňek Rudolf [CZE002630]
Svoboda Lukáš [CZE055083]
Šeregely Roman [CZE001239]
Valová Michaela [CZE058257]
Zicháček Marek [CZE061020]
Zítková Andrea [CZE050727]
  •  Brůžek Jan0
  • Brůžek Jan1
    Svoboda Lukáš0
  •  
  • Brůžek Jan1
    Augusta David0
  •  
  • Zicháček Marek0
    Brůžek Jan1
  •  
  • Augusta David1
    Chudá Martina0
  •  
  • Kříž Libor0
    Zicháček Marek1
  •  
  • Augusta David1
    Novotný Martin0
  •  
  • Hladík Jiří0
    Kříž Libor1
  •  
  • Jochová Ingrid0
    Zicháček Marek1
  •  
  • Balej Josef0
    Augusta David1
  •  
  • Kováč Jakub0
    Novotný Martin1
  •  
  • Hrala Tomáš0
    Hladík Jiří1
  •  
  • Jochová Ingrid1
    Staňek Rudolf0
  •  
  • Andoniadis Lukáš0
    Balej Josef1
  •  
  • Kováč Jakub1
    Šeregely Roman0
  •  
  • Hrala Tomáš1
    Zítková Andrea0
  •  
  • Marek Lukáš0
    Hladík Jiří1
  •  
  • Jochová Ingrid1
    Valová Michaela0
  •  
  • Staňek Rudolf1
    Gargulák Jiří0
  •  
  • Král Roman0
    Andoniadis Lukáš1
  •  
  • Balej Josef1
    Chmelař Filip0
  •  
  • Pacek Petr0
    Kováč Jakub1
  •  
  • Šeregely Roman1
    Lipovský Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Hrala Tomáš1
  •  
  • Cuřínová Kristýna0
    Marek Lukáš1
  •  
  • Kříž Jiří0
    Jochová Ingrid1
  •  
  • Hráček Lukáš0
    Staňek Rudolf1
  •  
  • Volný_los0
    Král Roman1
  •  
  • Hutárek Ladislav0
    Balej Josef1
  •  
  • Kočvárková Barbora0
    Pacek Petr1
  •  
  • Šeregely Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Lipovský Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Hrala Tomáš0
    Zicháček Marek1
  •  
  • Cuřínová Kristýna0
    Svoboda Lukáš1
  •  
  • Kováč Jakub1
    Marek Lukáš0
  •  
  • Chmelař Filip1
    Kříž Jiří0
  •  
  • Chudá Martina1
    Jochová Ingrid0
  •  
  • Hráček Lukáš0
    Andoniadis Lukáš1
  •  
  • Kříž Libor1
    Staňek Rudolf0
  •  
  • Novotný Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Král Roman0
    Gargulák Jiří1
  •  
  • Brůžek Jan1
    Hutárek Ladislav0
  •  
  • Valová Michaela1
    Balej Josef0
  •  
  • Hladík Jiří1
    Kočvárková Barbora0
  •  
  • Pokorný Filip1
    Pacek Petr0
  •  
  • Zítková Andrea1
    Šeregely Roman0
  •  
  • Augusta David1
    Volný_los0
  •  
  • Lipovský Pavel0
    Zicháček Marek1
  •  
  • Svoboda Lukáš1
    Kováč Jakub0
  •  
  • Chmelař Filip0
    Chudá Martina1
  •  
  • Andoniadis Lukáš0
    Kříž Libor1
  •  
  • Novotný Martin1
    Gargulák Jiří0
  •  
  • Brůžek Jan1
    Valová Michaela0
  •  
  • Hladík Jiří0
    Pokorný Filip1
  •  
  • Zítková Andrea0
    Augusta David1
  •  
  • Zicháček Marek0
    Svoboda Lukáš1
  •  
  • Chudá Martina1
    Kříž Libor0
  •  
  • Novotný Martin0
    Brůžek Jan1
  •  
  • Pokorný Filip1
    Augusta David0
  •  
  • Svoboda Lukáš1
    Chudá Martina0
  •  
  • Brůžek Jan0
    Pokorný Filip1
  •  
  • Svoboda Lukáš0
    Pokorný Filip1
  •  
  • Brůžek Jan0
    Pokorný Filip1
  •  
  •  Pokorný Filip0
#Hráč nebo pár
1.Pokorný Filip [CZE050230]
2.Brůžek Jan [CZE052173]
3.Svoboda Lukáš [CZE055083]
4.Augusta David [CZE001578]
5.Zicháček Marek [CZE061020]
5.Chudá Martina [CZE000056]
7.Kříž Libor [CZE060990]
7.Novotný Martin [CZE024004]
9.Kováč Jakub [CZE055566]
9.Balej Josef [CZE038406]
9.Jochová Ingrid [CZE049516]
9.Hladík Jiří [CZE050991]
13.Hrala Tomáš [CZE002314]
13.Staňek Rudolf [CZE002630]
13.Andoniadis Lukáš [CZE025487]
13.Šeregely Roman [CZE001239]
17.Zítková Andrea [CZE050727]
17.Marek Lukáš [CZE060987]
17.Lipovský Pavel [CZE024016]
17.Pacek Petr [CZE062940]
17.Chmelař Filip [CZE059448]
17.Král Roman [CZE061381]
17.Gargulák Jiří [CZE041702]
17.Valová Michaela [CZE058257]
25.Kočvárková Barbora [CZE065684]
25.Hutárek Ladislav [CZE026951]
25.Hráček Lukáš [CZE064603]
25.Kříž Jiří [CZE050039]
25.Cuřínová Kristýna [CZE060291]
#Hráč nebo pár
1.Pokorný Filip [CZE050230]
2.Brůžek Jan [CZE052173]
3.Svoboda Lukáš [CZE055083]
4.Augusta David [CZE001578]
5.Zicháček Marek [CZE061020]
5.Chudá Martina [CZE000056]
7.Kříž Libor [CZE060990]
7.Novotný Martin [CZE024004]
9.Kováč Jakub [CZE055566]
9.Balej Josef [CZE038406]
9.Jochová Ingrid [CZE049516]
9.Hladík Jiří [CZE050991]
13.Hrala Tomáš [CZE002314]
13.Staňek Rudolf [CZE002630]
13.Andoniadis Lukáš [CZE025487]
13.Šeregely Roman [CZE001239]
17.Zítková Andrea [CZE050727]
17.Marek Lukáš [CZE060987]
17.Lipovský Pavel [CZE024016]
17.Pacek Petr [CZE062940]
17.Chmelař Filip [CZE059448]
17.Král Roman [CZE061381]
17.Gargulák Jiří [CZE041702]
17.Valová Michaela [CZE058257]
25.Kočvárková Barbora [CZE065684]
25.Hutárek Ladislav [CZE026951]
25.Hráček Lukáš [CZE064603]
25.Kříž Jiří [CZE050039]
25.Cuřínová Kristýna [CZE060291]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz