Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.11.2019 |
Název | Bernard |
Rozhodčí | Škrdla Ladislav |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Bernard, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Dias Michal [CZE062979] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Jonák Lubomír [CZE006569] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Kubov Ján [CZE052500] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Mandys Jakub [CZE036133] | |
Mojestíková Pavla [CZE062304] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pinkas Bronislav [CZE004607] | |
Polách Martin [CZE051373] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Stuchlík Lukáš [CZE051870] | |
Stuchlík Miroslav [CZE062303] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vávra Josef [CZE042368] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Mandys Jakub0
Škrdla Ladislav 0 Mandys Jakub 2
Vávra Josef 0 Škrdla Ladislav 2
Vávra Josef 2 Kollár Jan 0 Škrdla Ladislav 2 Václavík Ondřej 1
Vávra Josef 2 Jonák Lubomír 1 Kubov Ján 0 Škrdla Ladislav 2
Dunaj Milan 0 Vávra Josef 2 Jonák Lubomír 2 Flegr Jan 0 Kubov Ján 2 Stuchlík Miroslav 1 Škrdla Ladislav 2 Brychlec Lukáš 0
Dunajová Helena Ing. 1 Dunaj Milan 2 Jonák Lubomír 2 Skopalová Marcela 0 Kubov Ján 2 Polách Martin 1 Opěla Robin 0 Škrdla Ladislav 2
Dunajová Helena Ing. 2 Dias Michal 0 Volný_los 0 Dunaj Milan 1 Pinkas Bronislav 0 Jonák Lubomír 2 Mojestíková Pavla 1 Skopalová Marcela 2 Gregor Zdenek 0 Kubov Ján 2 Malíková Naděžda 1 Polách Martin 2 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Škrdla Ladislav 2 Vnenk Rostislav 0
Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pinkas Bronislav 1 Mojestíková Pavla 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0
Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Mandys Jakub 2 Dunajová Helena Ing. 0 Opěla Robin 1 Volný_los 0 Flegr Jan 1 Volný_los 0 Polách Martin 1 Volný_los 0 Pinkas Bronislav 1 Václavík Ondřej 2 Mojestíková Pavla 0 Vávra Josef 2 Kubov Ján 1 Volný_los 0 Skopalová Marcela 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Brychlec Lukáš 2 Malíková Naděžda 1 Jonák Lubomír 2 Kollár Jan 1 Volný_los 0 Stuchlík Lukáš 1 Volný_los 0 Dunaj Milan 1 Volný_los 0 Stuchlík Miroslav 2 Škrdla Ladislav 1 Dias Michal 1 Volný_los 0
Vnenk Rostislav 1 Mandys Jakub 2 Opěla Robin 0 Flegr Jan 2 Polách Martin 1 Václavík Ondřej 2 Vávra Josef 2 Kubov Ján 1 Skopalová Marcela 0 Brychlec Lukáš 2 Jonák Lubomír 1 Kollár Jan 2 Stuchlík Lukáš 2 Dunaj Milan 0 Stuchlík Miroslav 2 Dias Michal 0
Mandys Jakub 2 Flegr Jan 0 Václavík Ondřej 2 Vávra Josef 1 Brychlec Lukáš 0 Kollár Jan 2 Stuchlík Lukáš 2 Stuchlík Miroslav 0
Mandys Jakub 2 Václavík Ondřej 0 Kollár Jan 0 Stuchlík Lukáš 2
Mandys Jakub 0 Stuchlík Lukáš 2
Mandys Jakub 2 Stuchlík Lukáš 1
- Mandys Jakub0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mandys Jakub [CZE036133] |
2. | Stuchlík Lukáš [CZE051870] |
3. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
4. | Vávra Josef [CZE042368] |
5. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
7. | Jonák Lubomír [CZE006569] |
7. | Kubov Ján [CZE052500] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
9. | Flegr Jan [CZE057430] |
9. | Dunaj Milan [CZE054131] |
13. | Opěla Robin [CZE057429] |
13. | Polách Martin [CZE051373] |
13. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
13. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
17. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
17. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
17. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
17. | Mojestíková Pavla [CZE062304] |
17. | Pinkas Bronislav [CZE004607] |
17. | Dias Michal [CZE062979] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mandys Jakub [CZE036133] |
2. | Stuchlík Lukáš [CZE051870] |
3. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
4. | Vávra Josef [CZE042368] |
5. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
7. | Jonák Lubomír [CZE006569] |
7. | Kubov Ján [CZE052500] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
9. | Flegr Jan [CZE057430] |
9. | Dunaj Milan [CZE054131] |
13. | Opěla Robin [CZE057429] |
13. | Polách Martin [CZE051373] |
13. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
13. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
17. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
17. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
17. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
17. | Mojestíková Pavla [CZE062304] |
17. | Pinkas Bronislav [CZE004607] |
17. | Dias Michal [CZE062979] |
Tento turnaj nemá přihlášky online