Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.03.2019 |
Název | La Putica Prostějov2 |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | La Putica 2, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořák Petr [CZE003261] | |
Kazlepka Radek [CZE003027] | |
Klásek David [CZE058619] | |
Kocmanová Lucie [CZE037710] | |
Maties Mihai [CZE037708] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Paděra Pavel [CZE018870] | |
Patsch Petr [CZE047000] | |
Přerovský Vítězslav [CZE064193] | |
Richter Jan [CZE055501] | |
Sadílek Jakub [CZE038416] | |
Soukupová Radomíra [CZE046693] | |
Staněk Jiří [CZE044254] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Šanovský Patrik [CZE028563] | |
Šejnoha Robin [CZE061551] | |
Špaček Dalibor [CZE046039] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Vémola Dominik [CZE048666] | |
Vémola Jiří [CZE000819] | |
Vidmuch Dušan [CZE037400] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] | |
Vysoudil Robert [CZE030291] | |
YYYHost žena I [HOST_6] | |
Zapletalová Veronika [CZE047143] | |
Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Sadílek Jakub [CZE038416] |
2. | Paděra Pavel [CZE018870] |
3. | Toufar Petr [CZE000197] |
4. | Vémola Jiří [CZE000819] |
5. | Staněk Jiří [CZE044254] |
6. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
7. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
8. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
9. | Mičková Monika [CZE022874] |
10. | Vidmuch Dušan [CZE037400] |
11. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
12. | Špaček Dalibor [CZE046039] |
13. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
14. | Kazlepka Radek [CZE003027] |
15. | Maties Mihai [CZE037708] |
16. | Kocmanová Lucie [CZE037710] |
17. | Dvořák Petr [CZE003261] |
18. | Patsch Petr [CZE047000] |
19. | Vémola Dominik [CZE048666] |
20. | Richter Jan [CZE055501] |
21. | YYYHost žena I [HOST_6] |
22. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
23. | Vysoudil Robert [CZE030291] |
24. | Soukupová Radomíra [CZE046693] |
25. | Klásek David [CZE058619] |
26. | Zapletalová Veronika [CZE047143] |
27. | Šanovský Patrik [CZE028563] |
28. | Přerovský Vítězslav [CZE064193] |
29. | Staněk Michal [CZE019059] |
Tento turnaj nemá přihlášky online