Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.11.2019
Názevpivnice stodůlky singl
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů9
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoPivnice Stodůlky, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Hrdina Jan [CZE060931]
Michálková Michaela [CZE052185]
Miňovský Tomáš [CZE061685]
Slavík Tomáš [CZE062434]
Suchopár Jakub [CZE057960]
Sýkorová Petra [CZE002708]
Šimek Ladislav [CZE062382]
Wardas Tomáš [CZE055548]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
  •  Slavík Tomáš0
  • Wardas Tomáš0
    Slavík Tomáš1
  •  
  • Šimek Ladislav0
    Wardas Tomáš1
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Šimek Ladislav1
  •  
  • Hrdina Jan0
    Wardas Tomáš1
  •  
  • Miňovský Tomáš0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Hrdina Jan1
    Suchopár Jakub0
  •  
  • Miňovský Tomáš1
    Michálková Michaela0
  •  
  • Volný_los0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Hrdina Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Suchopár Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Miňovský Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Sýkorová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Suchopár Jakub1
    Miňovský Tomáš0
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Hrdina Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Wardas Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Slavík Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Sýkorová Petra1
    Suchopár Jakub0
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Hrdina Jan0
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Wardas Tomáš1
  •  
  • Michálková Michaela0
    Slavík Tomáš1
  •  
  • Sýkorová Petra1
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Wardas Tomáš0
    Slavík Tomáš1
  •  
  • Sýkorová Petra1
    Slavík Tomáš0
  •  
  • Sýkorová Petra1
    Slavík Tomáš0
  •  
  •  Sýkorová Petra0
#Hráč nebo pár
1.Sýkorová Petra [CZE002708]
2.Slavík Tomáš [CZE062434]
3.Wardas Tomáš [CZE055548]
4.Šimek Ladislav [CZE062382]
5.Žďárský Lubomír [CZE065689]
5.Hrdina Jan [CZE060931]
7.Miňovský Tomáš [CZE061685]
7.Suchopár Jakub [CZE057960]
9.Michálková Michaela [CZE052185]
#Hráč nebo pár
1.Sýkorová Petra [CZE002708]
2.Slavík Tomáš [CZE062434]
3.Wardas Tomáš [CZE055548]
4.Šimek Ladislav [CZE062382]
5.Žďárský Lubomír [CZE065689]
5.Hrdina Jan [CZE060931]
7.Miňovský Tomáš [CZE061685]
7.Suchopár Jakub [CZE057960]
9.Michálková Michaela [CZE052185]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz