Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.03.2019 |
Název | Pokus |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Knihovna01, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Holík Vladimír [CZE062976] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Přidal Petr [CZE024692] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Soldan Rostislav [CZE015591] | |
Špička Zdeněk [CZE000017] | |
Tichý Antonín [CZE049595] | |
Uherko Rostislav [CZE031324] |
- Tichý Antonín0
Tichý Antonín 2 Dostál Jaromír 0
Holík Vladimír 1 Tichý Antonín 2
Holík Vladimír 2 Králík Martin 0 Benda Lukáš 0 Tichý Antonín 2
Holík Vladimír 2 Sobotková Eva 1 Uherko Rostislav 0 Benda Lukáš 2
Holík Vladimír 2 Špička Zdeněk 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 0 Uherko Rostislav 1 Benda Lukáš 2 Soldan Rostislav 1
Volný_los 0 Holík Vladimír 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Benda Lukáš 1 Volný_los 0
Dostál Jaromír 1 Volný_los 0 Holík Vladimír 1 Soldan Rostislav 2 Králík Martin 1 Volný_los 0 Uherko Rostislav 1 Volný_los 0 Tichý Antonín 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 0 Benda Lukáš 1 Špička Zdeněk 2 Přidal Petr 1 Volný_los 0
Dostál Jaromír 2 Soldan Rostislav 0 Králík Martin 2 Uherko Rostislav 1 Tichý Antonín 2 Sobotková Eva 1 Špička Zdeněk 0 Přidal Petr 2
Dostál Jaromír 2 Králík Martin 0 Tichý Antonín 0 Přidal Petr 2
Dostál Jaromír 0 Přidal Petr 2
Přidal Petr 2 Tichý Antonín 0
- Přidal Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Přidal Petr [CZE024692] |
2. | Tichý Antonín [CZE049595] |
3. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
4. | Holík Vladimír [CZE062976] |
5. | Králík Martin [CZE053579] |
5. | Benda Lukáš [CZE043587] |
7. | Sobotková Eva [CZE035591] |
7. | Uherko Rostislav [CZE031324] |
9. | Špička Zdeněk [CZE000017] |
9. | Soldan Rostislav [CZE015591] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Přidal Petr [CZE024692] |
2. | Tichý Antonín [CZE049595] |
3. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
4. | Holík Vladimír [CZE062976] |
5. | Králík Martin [CZE053579] |
5. | Benda Lukáš [CZE043587] |
7. | Sobotková Eva [CZE035591] |
7. | Uherko Rostislav [CZE031324] |
9. | Špička Zdeněk [CZE000017] |
9. | Soldan Rostislav [CZE015591] |
Tento turnaj nemá přihlášky online