Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.11.2019 |
Název | Omega 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kněžík Radim [CZE054712] | |
Kočner Daniel [CZE007988] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka David [CZE063195] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Kollár Jan0
Kočner Daniel 0 Kollár Jan 1
Kočner Daniel 1 Pokorný Pavel 0
Kočner Daniel 1 Vnenk Rostislav 0 Pokorný Pavel 1 Kandl Martin 0
Gregor Zdenek 0 Kočner Daniel 1 Pokorný Pavel 1 Kryka Dušan 0
Otipka Tomáš 0 Gregor Zdenek 1 Miczko Jaroslav 0 Kočner Daniel 1 Otipka David 0 Pokorný Pavel 1 Kryka Dušan 1 Opěla Robin 0
Volný_los 0 Otipka Tomáš 1 Miczko Jaroslav 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Otipka David 1 Kryka Dušan 1 Volný_los 0
Opěla Robin 1 Volný_los 0 Kollár Jan 1 Otipka Tomáš 0 Miczko Jaroslav 0 Pokorný Pavel 1 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Kočner Daniel 1 Volný_los 0 Otipka David 0 Kandl Martin 1 Kryka Dušan 0 Kněžík Radim 1 Gregor Zdenek 1 Volný_los 0
Opěla Robin 0 Kollár Jan 1 Pokorný Pavel 0 Vnenk Rostislav 1 Kočner Daniel 0 Kandl Martin 1 Kněžík Radim 1 Gregor Zdenek 0
Kollár Jan 1 Vnenk Rostislav 0 Kandl Martin 0 Kněžík Radim 1
Kollár Jan 0 Kněžík Radim 1
Kollár Jan 0 Kněžík Radim 1
- Kněžík Radim0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kněžík Radim [CZE054712] |
2. | Kollár Jan [CZE001028] |
3. | Kočner Daniel [CZE007988] |
4. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
5. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Kandl Martin [CZE051797] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Kryka Dušan [CZE058997] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Otipka David [CZE063195] |
9. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kněžík Radim [CZE054712] |
2. | Kollár Jan [CZE001028] |
3. | Kočner Daniel [CZE007988] |
4. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
5. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Kandl Martin [CZE051797] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Kryka Dušan [CZE058997] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Otipka David [CZE063195] |
9. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
Tento turnaj nemá přihlášky online