Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.11.2019 |
Název | dvojice Chlumecka |
Rozhodčí | Komyšák Martin |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Darts centrum Chlumecká, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buřič Jan [CZE000639], Kalenda Roman [CZE036450] | |
Buřičová Hana [CZE001206], Kalendová Lucie [CZE038418] | |
Demeter Róbert [CZE057039], Dostálek Stanislav [CZE050157] | |
Fiala Jan [CZE036382], Kleiber Martin [CZE053049] | |
Filipíková Petra [CZE047771], Závorová Markéta [CZE052749] | |
Hergetová Monika [CZE031649] | |
Kodera Pavel [CZE000029], Čarnecký Jan [CZE000804] | |
Komyšák Martin [CZE004000], Klimáček Michal [CZE042363] | |
Komyšáková Iveta [CZE037804], Cihelková Martina [CZE024118] | |
Kopecký Jakub [CZE055712], Tesárek Ondřej [CZE054156] | |
Kopecký Jiří [CZE064056], Káninský Jan [CZE063867] | |
Maleňák Radek [CZE038496], Rutar Oldřich [CZE060017] | |
Marek Jakub [CZE020723], Poc Martin [CZE013506] | |
Moravcová Dagmar [CZE059767], Moravec František [CZE057517] | |
Moravec Jiří [CZE008407], Špringerová Zuzana [CZE039648] | |
Ondráčková Nela [CZE061562], Blechta Petr [CZE026845] | |
Pospíšil Tomáš [CZE062950], Barva Tomáš [CZE062951] | |
Procházka Filip [CZE050596], Šindlerová Lucie [CZE062796] | |
Sudíková Jessica [CZE062113], Sroka Maxim [CZE062112] | |
Sudíková Kristýna [CZE059221], Sroka Petr [CZE059258] | |
Svoboda Vladimír [CZE052143], Havlíček Petr [CZE063704] | |
Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] | |
Vašenková Lucie [CZE058578], Malinová Kateřina [CZE058565] | |
Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
- Moravec, Špringerová0
Moravec, Špringerová 1 Kopecký, Káninský 0
Moravec, Špringerová 1 Procházka, Šindlerová 0
Hergetová Monika 0 Moravec, Špringerová 1 Procházka, Šindlerová 1 Maleňák, Rutar 0
Buřič, Kalenda 0 Hergetová Monika 1 Procházka, Šindlerová 1 Štěpánek, Martinovský 0
Buřič, Kalenda 1 Filipíková, Závorová 0 Kopecký, Tesárek 0 Hergetová Monika 1 Fiala, Kleiber 0 Procházka, Šindlerová 1 Štěpánek, Martinovský 1 Marek, Poc 0
Demeter, Dostálek 0 Buřič, Kalenda 1 Buřičová, Kalendová 0 Kopecký, Tesárek 1 Sudíková, Sroka 0 Fiala, Kleiber 1 Štěpánek, Martinovský 1 Kodera, Čarnecký 0
Svoboda, Havlíček 0 Demeter, Dostálek 1 Vohralík, Královský 0 Buřič, Kalenda 1 Buřičová, Kalendová 1 Sudíková, Sroka 0 Komyšáková, Cihelková 0 Kopecký, Tesárek 1 Vašenková, Malinová 0 Sudíková, Sroka 1 Ondráčková, Blechta 0 Fiala, Kleiber 1 Pospíšil, Barva 0 Štěpánek, Martinovský 1 Moravcová, Moravec 0 Kodera, Čarnecký 1
Volný_los 0 Svoboda, Havlíček 1 Vohralík, Královský 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Buřičová, Kalendová 1 Komyšáková, Cihelková 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vašenková, Malinová 1 Ondráčková, Blechta 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pospíšil, Barva 1 Moravcová, Moravec 1 Volný_los 0
Kodera, Čarnecký 1 Volný_los 0 Svoboda, Havlíček 0 Hergetová Monika 1 Vohralík, Královský 0 Štěpánek, Martinovský 1 Kopecký, Káninský 1 Volný_los 0 Fiala, Kleiber 1 Volný_los 0 Buřičová, Kalendová 0 Filipíková, Závorová 1 Maleňák, Rutar 1 Komyšáková, Cihelková 0 Sudíková, Sroka 1 Volný_los 0 Kopecký, Tesárek 1 Volný_los 0 Vašenková, Malinová 0 Komyšák, Klimáček 1 Ondráčková, Blechta 0 Marek, Poc 1 Sudíková, Sroka 1 Volný_los 0 Moravec, Špringerová 1 Volný_los 0 Buřič, Kalenda 1 Pospíšil, Barva 0 Demeter, Dostálek 1 Moravcová, Moravec 0 Procházka, Šindlerová 1 Volný_los 0
Kodera, Čarnecký 0 Hergetová Monika 1 Štěpánek, Martinovský 0 Kopecký, Káninský 1 Fiala, Kleiber 0 Filipíková, Závorová 1 Maleňák, Rutar 1 Sudíková, Sroka 0 Kopecký, Tesárek 0 Komyšák, Klimáček 1 Marek, Poc 1 Sudíková, Sroka 0 Moravec, Špringerová 1 Buřič, Kalenda 0 Demeter, Dostálek 0 Procházka, Šindlerová 1
Hergetová Monika 0 Kopecký, Káninský 1 Filipíková, Závorová 0 Maleňák, Rutar 1 Komyšák, Klimáček 1 Marek, Poc 0 Moravec, Špringerová 1 Procházka, Šindlerová 0
Kopecký, Káninský 1 Maleňák, Rutar 0 Komyšák, Klimáček 1 Moravec, Špringerová 0
Kopecký, Káninský 0 Komyšák, Klimáček 1
Moravec, Špringerová 1 Komyšák, Klimáček 0
- Moravec, Špringerová0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407], Špringerová Zuzana [CZE039648] |
2. | Komyšák Martin [CZE004000], Klimáček Michal [CZE042363] |
3. | Kopecký Jiří [CZE064056], Káninský Jan [CZE063867] |
4. | Procházka Filip [CZE050596], Šindlerová Lucie [CZE062796] |
5. | Hergetová Monika [CZE031649] |
5. | Maleňák Radek [CZE038496], Rutar Oldřich [CZE060017] |
7. | Buřič Jan [CZE000639], Kalenda Roman [CZE036450] |
7. | Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] |
9. | Marek Jakub [CZE020723], Poc Martin [CZE013506] |
9. | Fiala Jan [CZE036382], Kleiber Martin [CZE053049] |
9. | Kopecký Jakub [CZE055712], Tesárek Ondřej [CZE054156] |
9. | Filipíková Petra [CZE047771], Závorová Markéta [CZE052749] |
13. | Kodera Pavel [CZE000029], Čarnecký Jan [CZE000804] |
13. | Sudíková Jessica [CZE062113], Sroka Maxim [CZE062112] |
13. | Buřičová Hana [CZE001206], Kalendová Lucie [CZE038418] |
13. | Demeter Róbert [CZE057039], Dostálek Stanislav [CZE050157] |
17. | Moravcová Dagmar [CZE059767], Moravec František [CZE057517] |
17. | Pospíšil Tomáš [CZE062950], Barva Tomáš [CZE062951] |
17. | Ondráčková Nela [CZE061562], Blechta Petr [CZE026845] |
17. | Vašenková Lucie [CZE058578], Malinová Kateřina [CZE058565] |
17. | Komyšáková Iveta [CZE037804], Cihelková Martina [CZE024118] |
17. | Sudíková Kristýna [CZE059221], Sroka Petr [CZE059258] |
17. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
17. | Svoboda Vladimír [CZE052143], Havlíček Petr [CZE063704] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Moravec Jiří [CZE008407], Špringerová Zuzana [CZE039648] |
2. | Komyšák Martin [CZE004000], Klimáček Michal [CZE042363] |
3. | Kopecký Jiří [CZE064056], Káninský Jan [CZE063867] |
4. | Procházka Filip [CZE050596], Šindlerová Lucie [CZE062796] |
5. | Hergetová Monika [CZE031649] |
5. | Maleňák Radek [CZE038496], Rutar Oldřich [CZE060017] |
7. | Buřič Jan [CZE000639], Kalenda Roman [CZE036450] |
7. | Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] |
9. | Marek Jakub [CZE020723], Poc Martin [CZE013506] |
9. | Fiala Jan [CZE036382], Kleiber Martin [CZE053049] |
9. | Kopecký Jakub [CZE055712], Tesárek Ondřej [CZE054156] |
9. | Filipíková Petra [CZE047771], Závorová Markéta [CZE052749] |
13. | Kodera Pavel [CZE000029], Čarnecký Jan [CZE000804] |
13. | Sudíková Jessica [CZE062113], Sroka Maxim [CZE062112] |
13. | Buřičová Hana [CZE001206], Kalendová Lucie [CZE038418] |
13. | Demeter Róbert [CZE057039], Dostálek Stanislav [CZE050157] |
17. | Moravcová Dagmar [CZE059767], Moravec František [CZE057517] |
17. | Pospíšil Tomáš [CZE062950], Barva Tomáš [CZE062951] |
17. | Ondráčková Nela [CZE061562], Blechta Petr [CZE026845] |
17. | Vašenková Lucie [CZE058578], Malinová Kateřina [CZE058565] |
17. | Komyšáková Iveta [CZE037804], Cihelková Martina [CZE024118] |
17. | Sudíková Kristýna [CZE059221], Sroka Petr [CZE059258] |
17. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
17. | Svoboda Vladimír [CZE052143], Havlíček Petr [CZE063704] |
Tento turnaj nemá přihlášky online