Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.10.2019
NázevOKO RM dvojice muži
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů16
Typ turnajeReg.Master Plzeňského kraje - dv. muži
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bolek Marcin [CZE056679], Chrien Štefan [CZE061586]
Drastich Miroslav [CZE060332], Kadraba Ladislav [CZE015362]
Dvořák Jan [CZE000462], Kopa Pavel [CZE053837]
Fryč Jaroslav [CZE064391], Kučera Pavel [CZE050381]
Hrach Filip [CZE036481], Toman Michal [CZE054148]
Jandík Vladimír [CZE057511], Kulišan Jan [CZE046152]
Jůna Josef [CZE000320], Fořt David [CZE001074]
Klose Lukáš [CZE057586], Chaloupka Petr [CZE043737]
Koňařík Petr [CZE036991], Hamrozi Tomáš [CZE023441]
Kučera Václav [CZE052528], Kučera Petr [CZE063912]
Louda Petr [CZE006905], Průcha Josef [CZE005025]
Patera Patrik [CZE000135], Šmrha Jan [CZE000448]
Pitel Jakub [CZE064168], Orechovský Tomáš [CZE064170]
Přibyl Václav [CZE021915], Fürst Václav [CZE005826]
Šlajs Marek [CZE006079], Tupý Michal [CZE061547]
Timko Jiří [CZE063465], Trnka Jiří [CZE032649]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6OKO RM dvojice muži
Žádné utkání
7OKO RM dvojice muži
Žádné utkání
8OKO RM dvojice muži
Žádné utkání
9NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Koňařík, Hamrozi0
  • Louda, Průcha0
    Koňařík, Hamrozi1
  •  
  • Louda, Průcha1
    Přibyl, Fürst0
  •  
  • Timko, Trnka0
    Louda, Průcha1
  •  
  • Přibyl, Fürst1
    Hrach, Toman0
  •  
  • Timko, Trnka1
    Jůna, Fořt0
  •  
  • Přibyl, Fürst1
    Patera, Šmrha0
  •  
  • Jandík, Kulišan0
    Timko, Trnka1
  •  
  • Drastich, Kadraba0
    Jůna, Fořt1
  •  
  • Šlajs, Tupý0
    Přibyl, Fürst1
  •  
  • Bolek, Chrien0
    Patera, Šmrha1
  •  
  • Klose, Chaloupka0
    Jandík, Kulišan1
  •  
  • Fryč, Kučera0
    Drastich, Kadraba1
  •  
  • Šlajs, Tupý1
    Pitel, Orechovský0
  •  
  • Bolek, Chrien1
    Kučera, Kučera0
  •  
  • Patera, Šmrha1
    Klose, Chaloupka0
  •  
  • Dvořák, Kopa1
    Jandík, Kulišan0
  •  
  • Fryč, Kučera0
    Louda, Průcha1
  •  
  • Drastich, Kadraba0
    Přibyl, Fürst1
  •  
  • Hrach, Toman1
    Šlajs, Tupý0
  •  
  • Pitel, Orechovský0
    Jůna, Fořt1
  •  
  • Bolek, Chrien0
    Timko, Trnka1
  •  
  • Kučera, Kučera0
    Koňařík, Hamrozi1
  •  
  • Patera, Šmrha0
    Dvořák, Kopa1
  •  
  • Louda, Průcha1
    Přibyl, Fürst0
  •  
  • Hrach, Toman1
    Jůna, Fořt0
  •  
  • Timko, Trnka0
    Koňařík, Hamrozi1
  •  
  • Dvořák, Kopa1
    Louda, Průcha0
  •  
  • Hrach, Toman0
    Koňařík, Hamrozi1
  •  
  • Dvořák, Kopa1
    Koňařík, Hamrozi0
  •  
  • Dvořák, Kopa1
    Koňařík, Hamrozi0
  •  
  •  Dvořák, Kopa0
#Hráč nebo pár
1.Dvořák Jan [CZE000462], Kopa Pavel [CZE053837]
2.Koňařík Petr [CZE036991], Hamrozi Tomáš [CZE023441]
3.Louda Petr [CZE006905], Průcha Josef [CZE005025]
4.Přibyl Václav [CZE021915], Fürst Václav [CZE005826]
5.Timko Jiří [CZE063465], Trnka Jiří [CZE032649]
5.Hrach Filip [CZE036481], Toman Michal [CZE054148]
7.Jůna Josef [CZE000320], Fořt David [CZE001074]
7.Patera Patrik [CZE000135], Šmrha Jan [CZE000448]
9.Bolek Marcin [CZE056679], Chrien Štefan [CZE061586]
9.Šlajs Marek [CZE006079], Tupý Michal [CZE061547]
9.Drastich Miroslav [CZE060332], Kadraba Ladislav [CZE015362]
9.Jandík Vladimír [CZE057511], Kulišan Jan [CZE046152]
13.Klose Lukáš [CZE057586], Chaloupka Petr [CZE043737]
13.Fryč Jaroslav [CZE064391], Kučera Pavel [CZE050381]
13.Pitel Jakub [CZE064168], Orechovský Tomáš [CZE064170]
13.Kučera Václav [CZE052528], Kučera Petr [CZE063912]
#Hráč nebo pár
1.Dvořák Jan [CZE000462], Kopa Pavel [CZE053837]
2.Koňařík Petr [CZE036991], Hamrozi Tomáš [CZE023441]
3.Louda Petr [CZE006905], Průcha Josef [CZE005025]
4.Přibyl Václav [CZE021915], Fürst Václav [CZE005826]
5.Timko Jiří [CZE063465], Trnka Jiří [CZE032649]
5.Hrach Filip [CZE036481], Toman Michal [CZE054148]
7.Jůna Josef [CZE000320], Fořt David [CZE001074]
7.Patera Patrik [CZE000135], Šmrha Jan [CZE000448]
9.Bolek Marcin [CZE056679], Chrien Štefan [CZE061586]
9.Šlajs Marek [CZE006079], Tupý Michal [CZE061547]
9.Drastich Miroslav [CZE060332], Kadraba Ladislav [CZE015362]
9.Jandík Vladimír [CZE057511], Kulišan Jan [CZE046152]
13.Klose Lukáš [CZE057586], Chaloupka Petr [CZE043737]
13.Fryč Jaroslav [CZE064391], Kučera Pavel [CZE050381]
13.Pitel Jakub [CZE064168], Orechovský Tomáš [CZE064170]
13.Kučera Václav [CZE052528], Kučera Petr [CZE063912]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz