Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.10.2019 |
Název | Pátek 501 |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Březina Karel [CZE024429] | |
Daňková Lucie [CZE041338] | |
Döme Robert [CZE004545] | |
Drobný Radek [CZE057848] | |
Havlíček Petr [CZE063704] | |
Kaleta Luboš [CZE064172] | |
Lhoták Daniel [CZE060939] | |
Makal Miloš [CZE048241] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Moravcová Dagmar [CZE059767] | |
Moravec František [CZE057517] | |
Nová Markéta [CZE057926] | |
Nový Jan [CZE055547] | |
Paliczka Martin [CZE057950] | |
Planeta Ferdinand [CZE002375] | |
Procházka Filip [CZE050596] | |
Soukup Jan [CZE064505] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Svoboda Vladimír [CZE052143] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Zerzán Miloš [CZE064613] |
- Döme Robert0
Döme Robert 1 Drobný Radek 0
Döme Robert 1 Matušíková Jana 0
Döme Robert 1 Makal Miloš 0 Soustružník Jaroslav 0 Matušíková Jana 1
Nová Markéta 0 Döme Robert 1 Tischer Jindřich 0 Soustružník Jaroslav 1
Moravec František 0 Nová Markéta 1 Zerzán Miloš 0 Döme Robert 1 Tischer Jindřich 1 Nový Jan 0 Soustružník Jaroslav 1 Šustr Drahoslav 0
Svoboda Vladimír 0 Moravec František 1 Zerzán Miloš 1 Havlíček Petr 0 Tischer Jindřich 1 Paliczka Martin 0 Soukup Jan 0 Soustružník Jaroslav 1
Brož Pavel 0 Svoboda Vladimír 1 Moravec František 1 Moravcová Dagmar 0 Zerzán Miloš 1 Brožová Miloslava 0 Havlíček Petr 1 Planeta Ferdinand 0 Kaleta Luboš 0 Tischer Jindřich 1 Daňková Lucie 0 Paliczka Martin 1 Soukup Jan 1 Lhoták Daniel 0 Březina Karel 0 Soustružník Jaroslav 1
Volný_los 0 Brož Pavel 1 Moravec František 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Zerzán Miloš 1 Havlíček Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kaleta Luboš 1 Daňková Lucie 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Soukup Jan 1 Březina Karel 1 Volný_los 0
Matušíková Jana 1 Volný_los 0 Soustružník Jaroslav 1 Brož Pavel 0 Döme Robert 1 Moravec František 0 Lhoták Daniel 1 Volný_los 0 Paliczka Martin 1 Volný_los 0 Nová Markéta 1 Zerzán Miloš 0 Havlíček Petr 0 Tischer Jindřich 1 Procházka Filip 1 Volný_los 0 Planeta Ferdinand 1 Volný_los 0 Šustr Drahoslav 1 Kaleta Luboš 0 Makal Miloš 1 Daňková Lucie 0 Brožová Miloslava 1 Volný_los 0 Moravcová Dagmar 1 Volný_los 0 Soukup Jan 0 Nový Jan 1 Drobný Radek 1 Březina Karel 0 Svoboda Vladimír 1 Volný_los 0
Matušíková Jana 1 Soustružník Jaroslav 0 Döme Robert 1 Lhoták Daniel 0 Paliczka Martin 0 Nová Markéta 1 Tischer Jindřich 0 Procházka Filip 1 Planeta Ferdinand 0 Šustr Drahoslav 1 Makal Miloš 1 Brožová Miloslava 0 Moravcová Dagmar 0 Nový Jan 1 Drobný Radek 1 Svoboda Vladimír 0
Matušíková Jana 1 Döme Robert 0 Nová Markéta 0 Procházka Filip 1 Šustr Drahoslav 0 Makal Miloš 1 Nový Jan 0 Drobný Radek 1
Matušíková Jana 0 Procházka Filip 1 Makal Miloš 0 Drobný Radek 1
Procházka Filip 1 Drobný Radek 0
Procházka Filip 1 Döme Robert 0
- Procházka Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Filip [CZE050596] |
2. | Döme Robert [CZE004545] |
3. | Drobný Radek [CZE057848] |
4. | Matušíková Jana [CZE047989] |
5. | Makal Miloš [CZE048241] |
5. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
7. | Nová Markéta [CZE057926] |
7. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
9. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Nový Jan [CZE055547] |
9. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
9. | Moravec František [CZE057517] |
13. | Soukup Jan [CZE064505] |
13. | Paliczka Martin [CZE057950] |
13. | Havlíček Petr [CZE063704] |
13. | Svoboda Vladimír [CZE052143] |
17. | Březina Karel [CZE024429] |
17. | Lhoták Daniel [CZE060939] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
17. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
17. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
17. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
17. | Moravcová Dagmar [CZE059767] |
17. | Brož Pavel [CZE055442] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Filip [CZE050596] |
2. | Döme Robert [CZE004545] |
3. | Drobný Radek [CZE057848] |
4. | Matušíková Jana [CZE047989] |
5. | Makal Miloš [CZE048241] |
5. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
7. | Nová Markéta [CZE057926] |
7. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
9. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
9. | Nový Jan [CZE055547] |
9. | Zerzán Miloš [CZE064613] |
9. | Moravec František [CZE057517] |
13. | Soukup Jan [CZE064505] |
13. | Paliczka Martin [CZE057950] |
13. | Havlíček Petr [CZE063704] |
13. | Svoboda Vladimír [CZE052143] |
17. | Březina Karel [CZE024429] |
17. | Lhoták Daniel [CZE060939] |
17. | Daňková Lucie [CZE041338] |
17. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
17. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
17. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
17. | Moravcová Dagmar [CZE059767] |
17. | Brož Pavel [CZE055442] |
Tento turnaj nemá přihlášky online