Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.10.2019
NázevU Švehly 1
RozhodčíŠlehofr David
Počet hráčů21
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoU Švehly, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balík Michal [CZE052618]
Bárta Daniel [CZE010414]
Cihelková Martina [CZE024118]
Cvrk Jaroslav [CZE051357]
Dudek Ondřej [CZE060130]
Havlová Marie [CZE060434]
Hudák Jan [CZE058678]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Kraus Karel [CZE056662]
Krejčí Jan [CZE000797]
Landa Vladimír [CZE045015]
Materna Tomáš [CZE062422]
Nejedlá Hana [CZE037495]
Nejedlý Daniel [CZE031721]
Pavlát Radek [CZE045641]
Stejskal Marek [CZE056665]
Šlehofr David [CZE056664]
Šmíd Vítězslav [CZE035231]
Útrata František [CZE059724]
Vítek Jiří [CZE039205]
Vlach Jakub [CZE064065]
  •  Cihelková Martina0
  • Cihelková Martina1
    Kameník Tomáš0
  •  
  • Pavlát Radek0
    Cihelková Martina1
  •  
  • Pavlát Radek1
    Balík Michal0
  •  
  • Cihelková Martina1
    Nejedlá Hana0
  •  
  • Krejčí Jan0
    Pavlát Radek1
  •  
  • Cihelková Martina1
    Šmíd Vítězslav0
  •  
  • Materna Tomáš0
    Krejčí Jan1
  •  
  • Pavlát Radek1
    Vítek Jiří0
  •  
  • Cihelková Martina1
    Havlová Marie0
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Landa Vladimír0
  •  
  • Šlehofr David0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Pavlát Radek1
    Dudek Ondřej0
  •  
  • Cihelková Martina1
    Bárta Daniel0
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Stejskal Marek0
  •  
  • Cvrk Jaroslav0
    Šlehofr David1
  •  
  • Volný_los0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Pavlát Radek1
    Útrata František0
  •  
  • Kraus Karel0
    Dudek Ondřej1
  •  
  • Cihelková Martina1
    Hudák Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Bárta Daniel1
  •  
  • Volný_los0
    Šmíd Vítězslav1
  •  
  • Stejskal Marek1
    Vlach Jakub0
  •  
  • Volný_los0
    Cvrk Jaroslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Pavlát Radek1
  •  
  • Kraus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Cihelková Martina1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Stejskal Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlá Hana1
    Volný_los0
  •  
  • Vlach Jakub1
    Cvrk Jaroslav0
  •  
  • Vítek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Šmíd Vítězslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Pavlát Radek0
    Bárta Daniel1
  •  
  • Krejčí Jan1
    Kraus Karel0
  •  
  • Hudák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Dudek Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Landa Vladimír1
    Cihelková Martina0
  •  
  • Balík Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Útrata František1
    Volný_los0
  •  
  • Materna Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Stejskal Marek0
    Šlehofr David1
  •  
  • Havlová Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlá Hana1
    Vlach Jakub0
  •  
  • Vítek Jiří1
    Šmíd Vítězslav0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Bárta Daniel0
  •  
  • Krejčí Jan1
    Hudák Jan0
  •  
  • Dudek Ondřej0
    Landa Vladimír1
  •  
  • Balík Michal1
    Útrata František0
  •  
  • Materna Tomáš0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Šlehofr David0
    Havlová Marie1
  •  
  • Nejedlá Hana1
    Vítek Jiří0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Krejčí Jan0
  •  
  • Landa Vladimír0
    Balík Michal1
  •  
  • Nejedlý Daniel1
    Havlová Marie0
  •  
  • Nejedlá Hana0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Balík Michal0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Nejedlý Daniel1
  •  
  • Cihelková Martina1
    Nejedlý Daniel0
  •  
  •  Cihelková Martina0
#Hráč nebo pár
1.Cihelková Martina [CZE024118]
2.Nejedlý Daniel [CZE031721]
3.Kameník Tomáš [CZE062967]
4.Pavlát Radek [CZE045641]
5.Balík Michal [CZE052618]
5.Nejedlá Hana [CZE037495]
7.Krejčí Jan [CZE000797]
7.Šmíd Vítězslav [CZE035231]
9.Landa Vladimír [CZE045015]
9.Havlová Marie [CZE060434]
9.Vítek Jiří [CZE039205]
9.Materna Tomáš [CZE062422]
13.Stejskal Marek [CZE056665]
13.Bárta Daniel [CZE010414]
13.Dudek Ondřej [CZE060130]
13.Šlehofr David [CZE056664]
17.Vlach Jakub [CZE064065]
17.Hudák Jan [CZE058678]
17.Kraus Karel [CZE056662]
17.Útrata František [CZE059724]
17.Cvrk Jaroslav [CZE051357]
#Hráč nebo pár
1.Cihelková Martina [CZE024118]
2.Nejedlý Daniel [CZE031721]
3.Kameník Tomáš [CZE062967]
4.Pavlát Radek [CZE045641]
5.Balík Michal [CZE052618]
5.Nejedlá Hana [CZE037495]
7.Krejčí Jan [CZE000797]
7.Šmíd Vítězslav [CZE035231]
9.Landa Vladimír [CZE045015]
9.Havlová Marie [CZE060434]
9.Vítek Jiří [CZE039205]
9.Materna Tomáš [CZE062422]
13.Stejskal Marek [CZE056665]
13.Bárta Daniel [CZE010414]
13.Dudek Ondřej [CZE060130]
13.Šlehofr David [CZE056664]
17.Vlach Jakub [CZE064065]
17.Hudák Jan [CZE058678]
17.Kraus Karel [CZE056662]
17.Útrata František [CZE059724]
17.Cvrk Jaroslav [CZE051357]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz