Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.10.2019 |
Název | čds 20 Punat Olomouc |
Rozhodčí | Novák František |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc III. |
Místo | Punat, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fiala Michal [CZE062260] | |
Grégr Jiří [CZE042658] | |
Hlubinka Milan [CZE019266] | |
Holinek Bořivoj [CZE057711] | |
Horváth David [CZE022558] | |
Chytil Ctibor [CZE051641] | |
Kostorek Jan [CZE051677] | |
Krejčí Tomáš [CZE003046] | |
Lindner Hynek [CZE000091] | |
Löhndorf Petr [CZE059827] | |
Novák František [CZE000466] | |
Pohořelská Šárka [CZE056832] | |
Pohořelský Bohuslav [CZE053254] | |
Satora David [CZE018533] | |
Selucký Bohumil [CZE019217] | |
Schejbal Martin [CZE052815] | |
Soušek Petr [CZE037031] | |
Svoboda Jakub [CZE034996] | |
Teichmann Martin [CZE065420] | |
Urubek Roman [CZE065650] | |
Veselý Roman [CZE018416] | |
Vysloužil Ladislav [CZE035030] | |
Žáček Jaroslav [CZE022276] |
- Svoboda Jakub0
Svoboda Jakub 1 Holinek Bořivoj 0
Svoboda Jakub 1 Krejčí Tomáš 0
Veselý Roman 0 Svoboda Jakub 1 Lindner Hynek 0 Krejčí Tomáš 1
Veselý Roman 1 Schejbal Martin 0 Chytil Ctibor 0 Lindner Hynek 1
Grégr Jiří 0 Veselý Roman 1 Vysloužil Ladislav 0 Schejbal Martin 1 Satora David 0 Chytil Ctibor 1 Lindner Hynek 1 Horváth David 0
Pohořelský Bohuslav 0 Grégr Jiří 1 Kostorek Jan 0 Vysloužil Ladislav 1 Satora David 1 Žáček Jaroslav 0 Fiala Michal 0 Lindner Hynek 1
Pohořelská Šárka 0 Pohořelský Bohuslav 1 Volný_los 0 Grégr Jiří 1 Kostorek Jan 1 Teichmann Martin 0 Vysloužil Ladislav 1 Selucký Bohumil 0 Satora David 1 Löhndorf Petr 0 Hlubinka Milan 0 Žáček Jaroslav 1 Fiala Michal 1 Soušek Petr 0 Urubek Roman 0 Lindner Hynek 1
Volný_los 0 Pohořelská Šárka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kostorek Jan 1 Vysloužil Ladislav 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Satora David 1 Hlubinka Milan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Fiala Michal 1 Urubek Roman 1 Volný_los 0
Lindner Hynek 1 Volný_los 0 Pohořelská Šárka 0 Schejbal Martin 1 Soušek Petr 1 Volný_los 0 Krejčí Tomáš 1 Volný_los 0 Žáček Jaroslav 1 Volný_los 0 Kostorek Jan 0 Veselý Roman 1 Vysloužil Ladislav 0 Novák František 1 Löhndorf Petr 1 Volný_los 0 Selucký Bohumil 1 Volný_los 0 Svoboda Jakub 1 Satora David 0 Horváth David 1 Hlubinka Milan 0 Teichmann Martin 1 Volný_los 0 Grégr Jiří 1 Volný_los 0 Fiala Michal 0 Holinek Bořivoj 1 Chytil Ctibor 1 Urubek Roman 0 Pohořelský Bohuslav 1 Volný_los 0
Lindner Hynek 0 Schejbal Martin 1 Soušek Petr 0 Krejčí Tomáš 1 Žáček Jaroslav 0 Veselý Roman 1 Novák František 1 Löhndorf Petr 0 Selucký Bohumil 0 Svoboda Jakub 1 Horváth David 1 Teichmann Martin 0 Grégr Jiří 0 Holinek Bořivoj 1 Chytil Ctibor 1 Pohořelský Bohuslav 0
Schejbal Martin 0 Krejčí Tomáš 1 Veselý Roman 0 Novák František 1 Svoboda Jakub 1 Horváth David 0 Holinek Bořivoj 1 Chytil Ctibor 0
Krejčí Tomáš 0 Novák František 1 Svoboda Jakub 0 Holinek Bořivoj 1
Novák František 1 Holinek Bořivoj 0
Novák František 1 Svoboda Jakub 0
- Novák František0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák František [CZE000466] |
2. | Svoboda Jakub [CZE034996] |
3. | Holinek Bořivoj [CZE057711] |
4. | Krejčí Tomáš [CZE003046] |
5. | Veselý Roman [CZE018416] |
5. | Lindner Hynek [CZE000091] |
7. | Schejbal Martin [CZE052815] |
7. | Chytil Ctibor [CZE051641] |
9. | Horváth David [CZE022558] |
9. | Satora David [CZE018533] |
9. | Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
9. | Grégr Jiří [CZE042658] |
13. | Fiala Michal [CZE062260] |
13. | Žáček Jaroslav [CZE022276] |
13. | Kostorek Jan [CZE051677] |
13. | Pohořelský Bohuslav [CZE053254] |
17. | Urubek Roman [CZE065650] |
17. | Soušek Petr [CZE037031] |
17. | Hlubinka Milan [CZE019266] |
17. | Löhndorf Petr [CZE059827] |
17. | Selucký Bohumil [CZE019217] |
17. | Teichmann Martin [CZE065420] |
17. | Pohořelská Šárka [CZE056832] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Novák František [CZE000466] |
2. | Svoboda Jakub [CZE034996] |
3. | Holinek Bořivoj [CZE057711] |
4. | Krejčí Tomáš [CZE003046] |
5. | Veselý Roman [CZE018416] |
5. | Lindner Hynek [CZE000091] |
7. | Schejbal Martin [CZE052815] |
7. | Chytil Ctibor [CZE051641] |
9. | Horváth David [CZE022558] |
9. | Satora David [CZE018533] |
9. | Vysloužil Ladislav [CZE035030] |
9. | Grégr Jiří [CZE042658] |
13. | Fiala Michal [CZE062260] |
13. | Žáček Jaroslav [CZE022276] |
13. | Kostorek Jan [CZE051677] |
13. | Pohořelský Bohuslav [CZE053254] |
17. | Urubek Roman [CZE065650] |
17. | Soušek Petr [CZE037031] |
17. | Hlubinka Milan [CZE019266] |
17. | Löhndorf Petr [CZE059827] |
17. | Selucký Bohumil [CZE019217] |
17. | Teichmann Martin [CZE065420] |
17. | Pohořelská Šárka [CZE056832] |
Tento turnaj nemá přihlášky online