Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.10.2019 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labant Milan |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Na Cibulkách, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Boublík Jiří [CZE002018] | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Brouková Eva [CZE043339] | |
Egert Michal [CZE055836] | |
Forman Petr [CZE060750] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kapicová Alice [CZE055943] | |
Kotek Tomáš [CZE065378] | |
Kubina Lukáš [CZE060220] | |
Kubinová Nina [CZE058667] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Mařík Rudolf [CZE055834] | |
Matěk Jan [CZE055561] | |
Novák Ivan [CZE025179] | |
Pavlík Ondřej [CZE060420] | |
Pelich Jiří [CZE049793] | |
Popďakunik Filip [CZE021787] | |
Rutar Pavel [CZE000832] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Šimák Jan [CZE060820] | |
Šimčíková Aneta [CZE063883] | |
Vankát Karel [CZE062361] |
- Popďakunik Filip0
Novák Ivan 0 Popďakunik Filip 1
Novák Ivan 1 Šimák Jan 0
Novák Ivan 1 Pelich Jiří 0 Boublík Jiří 0 Šimák Jan 1
Mařík Rudolf 0 Novák Ivan 1 Slabý Jaroslav 0 Boublík Jiří 1
Mařík Rudolf 1 Brouk Petr 0 Novák Ivan 1 Kameník Tomáš 0 Slabý Jaroslav 1 Kubinová Nina 0 Vankát Karel 0 Boublík Jiří 1
Šimčíková Aneta 0 Mařík Rudolf 1 Matěk Jan 0 Novák Ivan 1 Slabý Jaroslav 1 Kotek Tomáš 0 Pavlík Ondřej 0 Vankát Karel 1
Šimčíková Aneta 1 Kapicová Alice 0 Volný_los 0 Mařík Rudolf 1 Kubina Lukáš 0 Matěk Jan 1 Egert Michal 0 Novák Ivan 1 Slabý Jaroslav 1 Labant Milan 0 Labantová Radka 0 Kotek Tomáš 1 Pavlík Ondřej 1 Brouková Eva 0 Forman Petr 0 Vankát Karel 1
Volný_los 0 Šimčíková Aneta 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kubina Lukáš 1 Egert Michal 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Slabý Jaroslav 1 Labantová Radka 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pavlík Ondřej 1 Forman Petr 1 Volný_los 0
Šimák Jan 1 Volný_los 0 Šimčíková Aneta 0 Vankát Karel 1 Brouková Eva 1 Volný_los 0 Kameník Tomáš 1 Volný_los 0 Kotek Tomáš 1 Volný_los 0 Kubina Lukáš 0 Brouk Petr 1 Egert Michal 0 Rutar Pavel 1 Labant Milan 1 Volný_los 0 Novák Ivan 1 Volný_los 0 Slabý Jaroslav 0 Popďakunik Filip 1 Boublík Jiří 1 Labantová Radka 0 Matěk Jan 1 Volný_los 0 Mařík Rudolf 1 Volný_los 0 Pelich Jiří 1 Pavlík Ondřej 0 Kubinová Nina 1 Forman Petr 0 Kapicová Alice 1 Volný_los 0
Šimák Jan 1 Vankát Karel 0 Brouková Eva 0 Kameník Tomáš 1 Kotek Tomáš 0 Brouk Petr 1 Rutar Pavel 1 Labant Milan 0 Novák Ivan 0 Popďakunik Filip 1 Boublík Jiří 1 Matěk Jan 0 Mařík Rudolf 0 Pelich Jiří 1 Kubinová Nina 1 Kapicová Alice 0
Šimák Jan 1 Kameník Tomáš 0 Brouk Petr 0 Rutar Pavel 1 Popďakunik Filip 1 Boublík Jiří 0 Pelich Jiří 1 Kubinová Nina 0
Šimák Jan 0 Rutar Pavel 1 Popďakunik Filip 1 Pelich Jiří 0
Rutar Pavel 1 Popďakunik Filip 0
Rutar Pavel 0 Popďakunik Filip 1
- Popďakunik Filip0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Popďakunik Filip [CZE021787] |
2. | Rutar Pavel [CZE000832] |
3. | Novák Ivan [CZE025179] |
4. | Šimák Jan [CZE060820] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
5. | Boublík Jiří [CZE002018] |
7. | Mařík Rudolf [CZE055834] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Kubinová Nina [CZE058667] |
9. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
9. | Brouk Petr [CZE034490] |
13. | Pavlík Ondřej [CZE060420] |
13. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
13. | Matěk Jan [CZE055561] |
13. | Šimčíková Aneta [CZE063883] |
17. | Forman Petr [CZE060750] |
17. | Brouková Eva [CZE043339] |
17. | Labantová Radka [CZE040489] |
17. | Labant Milan [CZE040539] |
17. | Egert Michal [CZE055836] |
17. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
17. | Kapicová Alice [CZE055943] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Popďakunik Filip [CZE021787] |
2. | Rutar Pavel [CZE000832] |
3. | Novák Ivan [CZE025179] |
4. | Šimák Jan [CZE060820] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
5. | Boublík Jiří [CZE002018] |
7. | Mařík Rudolf [CZE055834] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Kubinová Nina [CZE058667] |
9. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
9. | Brouk Petr [CZE034490] |
13. | Pavlík Ondřej [CZE060420] |
13. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
13. | Matěk Jan [CZE055561] |
13. | Šimčíková Aneta [CZE063883] |
17. | Forman Petr [CZE060750] |
17. | Brouková Eva [CZE043339] |
17. | Labantová Radka [CZE040489] |
17. | Labant Milan [CZE040539] |
17. | Egert Michal [CZE055836] |
17. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
17. | Kapicová Alice [CZE055943] |
Tento turnaj nemá přihlášky online