Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.10.2019
NázevJednotlivci
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů30
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brožíková Kateřina [CZE065721]
Čáp Miloslav [CZE002725]
Grätzová Monika [CZE061704]
Holeček Martin [CZE061520]
Holeček Tomáš [CZE061521]
Jermář Marek [CZE000315]
Jirák Karel [CZE065624]
Kleprlík Petr [CZE062797]
Kocar Vlastimil [CZE029142]
Krasanovská Žaneta [CZE012884]
Kulich Pavel [CZE065686]
Letková Miroslava [CZE000381]
Mareš Štěpán [CZE054409]
Moučka Vladislav [CZE047729]
Mukařovský Petr [CZE013266]
Nedó David [CZE049959]
Novák Václav [CZE040727]
Pecháček Jakub [CZE062980]
Pecháček Tomáš [CZE063326]
Poc Martin [CZE013506]
Řezáč Jan [CZE001944]
Sabadin Miroslav [CZE065625]
Špaček Ladislav [CZE064544]
Tomáš Jiří [CZE006872]
Válek Dalimil [CZE027730]
Válek Radovan [CZE027729]
Várka Jan [CZE065724]
Vavruška Petr [CZE045553]
Vavřinec Jan [CZE065722]
Vobořil Rudolf [CZE062306]
  •  Válek Dalimil0
  • Holeček Tomáš0
    Válek Dalimil1
  •  
  • Holeček Tomáš1
    Jermář Marek0
  •  
  • Pecháček Jakub0
    Holeček Tomáš1
  •  
  • Kocar Vlastimil0
    Jermář Marek1
  •  
  • Nedó David0
    Pecháček Jakub1
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Řezáč Jan0
  •  
  • Poc Martin0
    Nedó David1
  •  
  • Pecháček Jakub1
    Vavruška Petr0
  •  
  • Kleprlík Petr0
    Kocar Vlastimil1
  •  
  • Mukařovský Petr0
    Řezáč Jan1
  •  
  • Poc Martin1
    Vavřinec Jan0
  •  
  • Pecháček Jakub1
    Kulich Pavel0
  •  
  • Mareš Štěpán0
    Kleprlík Petr1
  •  
  • Mukařovský Petr1
    Várka Jan0
  •  
  • Krasanovská Žaneta0
    Poc Martin1
  •  
  • Vavřinec Jan1
    Pecháček Tomáš0
  •  
  • Pecháček Jakub1
    Grätzová Monika0
  •  
  • Válek Radovan0
    Kulich Pavel1
  •  
  • Špaček Ladislav0
    Mareš Štěpán1
  •  
  • Kleprlík Petr1
    Jirák Karel0
  •  
  • Mukařovský Petr1
    Holeček Martin0
  •  
  • Brožíková Kateřina0
    Várka Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Krasanovská Žaneta1
  •  
  • Sabadin Miroslav0
    Vavřinec Jan1
  •  
  • Pecháček Jakub1
    Tomáš Jiří0
  •  
  • Novák Václav0
    Válek Radovan1
  •  
  • Špaček Ladislav1
    Moučka Vladislav0
  •  
  • Kleprlík Petr1
    Čáp Miloslav0
  •  
  • Letková Miroslava0
    Mukařovský Petr1
  •  
  • Brožíková Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Várka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Krasanovská Žaneta0
    Jermář Marek1
  •  
  • Holeček Martin1
    Sabadin Miroslav0
  •  
  • Vavřinec Jan0
    Vavruška Petr1
  •  
  • Jirák Karel1
    Pecháček Jakub0
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Tomáš Jiří0
  •  
  • Novák Václav0
    Nedó David1
  •  
  • Válek Radovan0
    Mareš Štěpán1
  •  
  • Kulich Pavel1
    Špaček Ladislav0
  •  
  • Řezáč Jan1
    Moučka Vladislav0
  •  
  • Kleprlík Petr0
    Grätzová Monika1
  •  
  • Holeček Tomáš1
    Čáp Miloslav0
  •  
  • Letková Miroslava0
    Pecháček Tomáš1
  •  
  • Mukařovský Petr0
    Válek Dalimil1
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Brožíková Kateřina0
  •  
  • Poc Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Várka Jan0
    Jermář Marek1
  •  
  • Holeček Martin0
    Vavruška Petr1
  •  
  • Jirák Karel0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Nedó David1
    Mareš Štěpán0
  •  
  • Kulich Pavel0
    Řezáč Jan1
  •  
  • Grätzová Monika0
    Holeček Tomáš1
  •  
  • Pecháček Tomáš0
    Válek Dalimil1
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Poc Martin0
  •  
  • Jermář Marek1
    Vavruška Petr0
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Nedó David0
  •  
  • Řezáč Jan0
    Holeček Tomáš1
  •  
  • Válek Dalimil1
    Kocar Vlastimil0
  •  
  • Jermář Marek0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Holeček Tomáš0
    Válek Dalimil1
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Válek Dalimil0
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Válek Dalimil0
  •  
  •  Vobořil Rudolf0
#Hráč nebo pár
1.Vobořil Rudolf [CZE062306]
2.Válek Dalimil [CZE027730]
3.Holeček Tomáš [CZE061521]
4.Jermář Marek [CZE000315]
5.Pecháček Jakub [CZE062980]
5.Kocar Vlastimil [CZE029142]
7.Nedó David [CZE049959]
7.Řezáč Jan [CZE001944]
9.Mukařovský Petr [CZE013266]
9.Kleprlík Petr [CZE062797]
9.Vavruška Petr [CZE045553]
9.Poc Martin [CZE013506]
13.Várka Jan [CZE065724]
13.Mareš Štěpán [CZE054409]
13.Kulich Pavel [CZE065686]
13.Vavřinec Jan [CZE065722]
17.Brožíková Kateřina [CZE065721]
17.Holeček Martin [CZE061520]
17.Jirák Karel [CZE065624]
17.Špaček Ladislav [CZE064544]
17.Válek Radovan [CZE027729]
17.Grätzová Monika [CZE061704]
17.Pecháček Tomáš [CZE063326]
17.Krasanovská Žaneta [CZE012884]
25.Letková Miroslava [CZE000381]
25.Čáp Miloslav [CZE002725]
25.Moučka Vladislav [CZE047729]
25.Novák Václav [CZE040727]
25.Tomáš Jiří [CZE006872]
25.Sabadin Miroslav [CZE065625]
#Hráč nebo pár
1.Vobořil Rudolf [CZE062306]
2.Válek Dalimil [CZE027730]
3.Holeček Tomáš [CZE061521]
4.Jermář Marek [CZE000315]
5.Pecháček Jakub [CZE062980]
5.Kocar Vlastimil [CZE029142]
7.Nedó David [CZE049959]
7.Řezáč Jan [CZE001944]
9.Mukařovský Petr [CZE013266]
9.Kleprlík Petr [CZE062797]
9.Vavruška Petr [CZE045553]
9.Poc Martin [CZE013506]
13.Várka Jan [CZE065724]
13.Mareš Štěpán [CZE054409]
13.Kulich Pavel [CZE065686]
13.Vavřinec Jan [CZE065722]
17.Brožíková Kateřina [CZE065721]
17.Holeček Martin [CZE061520]
17.Jirák Karel [CZE065624]
17.Špaček Ladislav [CZE064544]
17.Válek Radovan [CZE027729]
17.Grätzová Monika [CZE061704]
17.Pecháček Tomáš [CZE063326]
17.Krasanovská Žaneta [CZE012884]
25.Letková Miroslava [CZE000381]
25.Čáp Miloslav [CZE002725]
25.Moučka Vladislav [CZE047729]
25.Novák Václav [CZE040727]
25.Tomáš Jiří [CZE006872]
25.Sabadin Miroslav [CZE065625]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz