Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.10.2019 |
Název | Bar Riviéra |
Rozhodčí | Zahajský Václav |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buršíková Jana [CZE061026] | |
Fráňa Stanislav [CZE059231] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Novák Jaroslav [CZE064388] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099] | |
Pohunek Jaroslav [CZE056937] | |
Tomaník Jiří [CZE029146] | |
Valný Lukáš [CZE056938] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Zahajský Václav0
Zahajský Václav 2 Pazderník Zdeněk 1
Zahajský Václav 2 Pohunek Jaroslav 0
Chaloupka Radek 1 Zahajský Václav 2 Pohunek Jaroslav 2 Fráňa Stanislav 0
Chaloupka Radek 2 Buršíková Jana 0 Pohunek Jaroslav 2 Valný Lukáš 1
Chaloupka Radek 2 Novák Jaroslav 1 Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Volný_los 0 Pohunek Jaroslav 1 Tomaník Jiří 0 Valný Lukáš 2
Volný_los 0 Chaloupka Radek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Tomaník Jiří 1 Volný_los 0
Valný Lukáš 1 Volný_los 0 Chaloupková Jana 2 Chaloupka Radek 0 Zahajský Václav 1 Volný_los 0 Pohunek Jaroslav 1 Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Volný_los 0 Fráňa Stanislav 1 Volný_los 0 Novák Jaroslav 2 Tomaník Jiří 1 Pazderník Zdeněk 1 Volný_los 0
Valný Lukáš 1 Chaloupková Jana 2 Zahajský Václav 2 Pohunek Jaroslav 1 Buršíková Jana 0 Fráňa Stanislav 2 Novák Jaroslav 1 Pazderník Zdeněk 2
Chaloupková Jana 2 Zahajský Václav 0 Fráňa Stanislav 1 Pazderník Zdeněk 2
Chaloupková Jana 2 Pazderník Zdeněk 1
Chaloupková Jana 2 Zahajský Václav 1
- Chaloupková Jana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
4. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
5. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
5. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
7. | Buršíková Jana [CZE061026] |
7. | Valný Lukáš [CZE056938] |
9. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
9. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
4. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
5. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
5. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
7. | Buršíková Jana [CZE061026] |
7. | Valný Lukáš [CZE056938] |
9. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
9. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
Tento turnaj nemá přihlášky online