Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.10.2019 |
Název | Gustlíček |
Rozhodčí | Škrdla Ladislav |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustliček, Frýdek -Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bauer Pavel [CZE061707] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kadavý Zdeněk [CZE059585] | |
Klement Pavel [CZE059471] | |
Kočudáková Lucie [CZE057813] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0
Dunaj Milan 0 Vnenk Rostislav 1
Kadavý Zdeněk 0 Dunaj Milan 1 Škrdla Ladislav 0 Vnenk Rostislav 1
Dunajová Helena Ing. 0 Kadavý Zdeněk 1 Škrdla Ladislav 1 Klement Pavel 0
Dunajová Helena Ing. 1 Kočudáková Lucie 0 Volný_los 0 Kadavý Zdeněk 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Klement Pavel 1 Opěla Robin 0
Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Klement Pavel 1 Volný_los 0
Opěla Robin 1 Volný_los 0 Dunaj Milan 1 Dunajová Helena Ing. 0 Bauer Pavel 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0 Kadavý Zdeněk 1 Volný_los 0 Kollár Jan 1 Volný_los 0 Klement Pavel 0 Vnenk Rostislav 1 Kočudáková Lucie 1 Volný_los 0
Opěla Robin 0 Dunaj Milan 1 Bauer Pavel 1 Škrdla Ladislav 0 Kadavý Zdeněk 0 Kollár Jan 1 Vnenk Rostislav 1 Kočudáková Lucie 0
Dunaj Milan 0 Bauer Pavel 1 Kollár Jan 1 Vnenk Rostislav 0
Bauer Pavel 1 Kollár Jan 0
Bauer Pavel 1 Vnenk Rostislav 0
- Bauer Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Dunaj Milan [CZE054131] |
5. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
5. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
7. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
7. | Klement Pavel [CZE059471] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Dunaj Milan [CZE054131] |
5. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
5. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
7. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
7. | Klement Pavel [CZE059471] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
Tento turnaj nemá přihlášky online