Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.10.2019 |
Název | SKORI TOUR Dušejov - High Score |
Rozhodčí | Krejčí Bohumil |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | SKORI TOUR Dušejov - High Score |
Místo | Na hřišti, Dušejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Číha Petr [CZE001587] | |
Götthans Kamil [CZE038381] | |
Hlaváček Jan [CZE050959] | |
Hlaváček Tomáš [CZE063136] | |
Hlaváčková Blažena [CZE050958] | |
Holoubek Stanislav [CZE001607] | |
Iorio Giuseppe [SUI220611] | |
Iorio Raffaele [WRD031620] | |
Janda Jan [CZE038380] | |
Jonáš Jaroslav [CZE049510] | |
Jůzl Pavel [CZE038384] | |
Jůzlová Zdena [CZE047039] | |
Koníř Miloslav [CZE038379] | |
Krejčí Bohumil [CZE038383] | |
Krejčová Kateřina [CZE049493] | |
Krejčová Štěpánka [CZE055784] | |
Kunčar Klára [CZE061224] | |
Kunčar Leopold [CZE002085] | |
Kúřil Stanislav [CZE028875] | |
Medová Marcela [CZE039792] | |
Mrhalová Lenka [CZE062963] | |
Pech Libor [CZE047036] | |
Rychecká Julie [CZE049501] | |
Rychecký Jiří [CZE049506] | |
Rychecký Lukáš [CZE049502] | |
Šimek Antonín [CZE013993] | |
Tesař Jiří [CZE001825] | |
Vácha Miroslav [CZE048765] | |
Velek Václav [CZE040104] | |
Ždimera Roman [CZE038378] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Iorio Giuseppe [SUI220611] |
2. | Medová Marcela [CZE039792] |
3. | Šimek Antonín [CZE013993] |
4. | Jůzl Pavel [CZE038384] |
5. | Holoubek Stanislav [CZE001607] |
6. | Kúřil Stanislav [CZE028875] |
7. | Velek Václav [CZE040104] |
8. | Rychecký Jiří [CZE049506] |
9. | Götthans Kamil [CZE038381] |
10. | Tesař Jiří [CZE001825] |
11. | Jůzlová Zdena [CZE047039] |
12. | Číha Petr [CZE001587] |
13. | Koníř Miloslav [CZE038379] |
14. | Ždimera Roman [CZE038378] |
15. | Kunčar Leopold [CZE002085] |
16. | Krejčí Bohumil [CZE038383] |
17. | Kunčar Klára [CZE061224] |
18. | Iorio Raffaele [WRD031620] |
19. | Janda Jan [CZE038380] |
20. | Vácha Miroslav [CZE048765] |
21. | Krejčová Štěpánka [CZE055784] |
22. | Jonáš Jaroslav [CZE049510] |
23. | Hlaváčková Blažena [CZE050958] |
24. | Pech Libor [CZE047036] |
25. | Rychecká Julie [CZE049501] |
26. | Hlaváček Tomáš [CZE063136] |
27. | Rychecký Lukáš [CZE049502] |
28. | Mrhalová Lenka [CZE062963] |
29. | Krejčová Kateřina [CZE049493] |
30. | Hlaváček Jan [CZE050959] |
Tento turnaj nemá přihlášky online