Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.10.2019
Názevdouble´s - singl
RozhodčíKočí Jakub
Počet hráčů17
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoDoubles, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Albrecht Lukáš [CZE054036]
Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
Dostál Radim [CZE060679]
Famfulíková Veronika [CZE057471]
Florián Petr [CZE039531]
Hochmuth Jan [CZE049346]
Holodňák Petr [CZE061203]
Kepková Julie [CZE062312]
Kočí Jakub [CZE045874]
Kutlák Kamil [CZE035715]
Ondrašík Roman [CZE003091]
Paukert Jan [CZE006533]
Pilc Antonín [CZE061518]
Pittermann Jáchym [CZE060315]
Turnovský Jiří [CZE064530]
Vidlář Lukáš [CZE023662]
Vokřálová Petra [CZE048805]
  •  Vokřálová Petra0
  • Paukert Jan0
    Vokřálová Petra1
  •  
  • Paukert Jan1
    Hochmuth Jan0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav0
    Paukert Jan1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Vidlář Lukáš0
  •  
  • Kočí Jakub0
    Cirkovský Jaroslav1
  •  
  • Ondrašík Roman0
    Hochmuth Jan1
  •  
  • Dostál Radim0
    Kočí Jakub1
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Turnovský Jiří0
  •  
  • Kepková Julie0
    Ondrašík Roman1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Florián Petr0
  •  
  • Pittermann Jáchym0
    Dostál Radim1
  •  
  • Kutlák Kamil0
    Cirkovský Jaroslav1
  •  
  • Famfulíková Veronika0
    Kepková Julie1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Holodňák Petr0
  •  
  • Pilc Antonín0
    Pittermann Jáchym1
  •  
  • Volný_los0
    Dostál Radim1
  •  
  • Volný_los0
    Kutlák Kamil1
  •  
  • Volný_los0
    Cirkovský Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Famfulíková Veronika1
  •  
  • Volný_los0
    Kepková Julie1
  •  
  • Volný_los0
    Hochmuth Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Holodňák Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Pilc Antonín1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Turnovský Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Pilc Antonín0
    Holodňák Petr1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Vidlář Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kepková Julie1
    Volný_los0
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Kočí Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Famfulíková Veronika1
    Volný_los0
  •  
  • Paukert Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Cirkovský Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Florián Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kutlák Kamil1
    Volný_los0
  •  
  • Albrecht Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dostál Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Ondrašík Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Pittermann Jáchym1
    Volný_los0
  •  
  • Turnovský Jiří1
    Holodňák Petr0
  •  
  • Hochmuth Jan0
    Vidlář Lukáš1
  •  
  • Kepková Julie0
    Vokřálová Petra1
  •  
  • Kočí Jakub1
    Famfulíková Veronika0
  •  
  • Paukert Jan1
    Cirkovský Jaroslav0
  •  
  • Florián Petr1
    Kutlák Kamil0
  •  
  • Albrecht Lukáš1
    Dostál Radim0
  •  
  • Ondrašík Roman1
    Pittermann Jáchym0
  •  
  • Turnovský Jiří0
    Vidlář Lukáš1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Kočí Jakub0
  •  
  • Paukert Jan1
    Florián Petr0
  •  
  • Albrecht Lukáš1
    Ondrašík Roman0
  •  
  • Vidlář Lukáš0
    Vokřálová Petra1
  •  
  • Paukert Jan0
    Albrecht Lukáš1
  •  
  • Vokřálová Petra0
    Albrecht Lukáš1
  •  
  • Vokřálová Petra1
    Albrecht Lukáš0
  •  
  •  Vokřálová Petra0
#Hráč nebo pár
1.Vokřálová Petra [CZE048805]
2.Albrecht Lukáš [CZE054036]
3.Paukert Jan [CZE006533]
4.Hochmuth Jan [CZE049346]
5.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
5.Vidlář Lukáš [CZE023662]
7.Kočí Jakub [CZE045874]
7.Ondrašík Roman [CZE003091]
9.Florián Petr [CZE039531]
9.Kepková Julie [CZE062312]
9.Turnovský Jiří [CZE064530]
9.Dostál Radim [CZE060679]
13.Holodňák Petr [CZE061203]
13.Famfulíková Veronika [CZE057471]
13.Kutlák Kamil [CZE035715]
13.Pittermann Jáchym [CZE060315]
17.Pilc Antonín [CZE061518]
#Hráč nebo pár
1.Vokřálová Petra [CZE048805]
2.Albrecht Lukáš [CZE054036]
3.Paukert Jan [CZE006533]
4.Hochmuth Jan [CZE049346]
5.Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
5.Vidlář Lukáš [CZE023662]
7.Kočí Jakub [CZE045874]
7.Ondrašík Roman [CZE003091]
9.Florián Petr [CZE039531]
9.Kepková Julie [CZE062312]
9.Turnovský Jiří [CZE064530]
9.Dostál Radim [CZE060679]
13.Holodňák Petr [CZE061203]
13.Famfulíková Veronika [CZE057471]
13.Kutlák Kamil [CZE035715]
13.Pittermann Jáchym [CZE060315]
17.Pilc Antonín [CZE061518]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz