Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.10.2019 |
Název | ČDS Cup |
Rozhodčí | Špunda Michal |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | ČDS Cup Bolelouc |
Místo | Hostinec u Kříže, Bolelouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Domaniková Lenka [CZE034107] | |
Fiala Matěj [CZE060241] | |
Hloch Milan [CZE049011] | |
Hradilová Romana [CZE060240] | |
Huličný Milan [CZE003984] | |
Huličný Svatopluk [CZE004924] | |
Komenda Jan [CZE046827] | |
Mück Petr [CZE058666] | |
Polidor Lukáš [CZE049975] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Šroubek Pavel [CZE000047] |
- Špunda Michal0
Špunda Michal 1 Šroubek Pavel 0
Huličný Svatopluk 0 Špunda Michal 1
Polidor Lukáš 0 Huličný Svatopluk 1 Mück Petr 0 Špunda Michal 1
Hloch Milan 0 Polidor Lukáš 1 Mück Petr 1 Komenda Jan 0
Hradilová Romana 0 Hloch Milan 1 Volný_los 0 Polidor Lukáš 1 Mück Petr 1 Huličný Milan 0 Komenda Jan 1 Domaniková Lenka 0
Volný_los 0 Hradilová Romana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Mück Petr 1 Komenda Jan 1 Volný_los 0
Huličný Svatopluk 1 Volný_los 0 Hradilová Romana 0 Domaniková Lenka 1 Huličný Milan 1 Volný_los 0 Fiala Matěj 1 Volný_los 0 Šroubek Pavel 1 Volný_los 0 Mück Petr 0 Polidor Lukáš 1 Hloch Milan 1 Komenda Jan 0 Špunda Michal 1 Volný_los 0
Huličný Svatopluk 1 Domaniková Lenka 0 Huličný Milan 0 Fiala Matěj 1 Šroubek Pavel 1 Polidor Lukáš 0 Hloch Milan 0 Špunda Michal 1
Huličný Svatopluk 0 Fiala Matěj 1 Šroubek Pavel 1 Špunda Michal 0
Fiala Matěj 1 Šroubek Pavel 0
Fiala Matěj 0 Špunda Michal 1
- Špunda Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Špunda Michal [CZE046073] |
2. | Fiala Matěj [CZE060241] |
3. | Šroubek Pavel [CZE000047] |
4. | Huličný Svatopluk [CZE004924] |
5. | Polidor Lukáš [CZE049975] |
5. | Mück Petr [CZE058666] |
7. | Hloch Milan [CZE049011] |
7. | Komenda Jan [CZE046827] |
9. | Domaniková Lenka [CZE034107] |
9. | Huličný Milan [CZE003984] |
9. | Hradilová Romana [CZE060240] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Špunda Michal [CZE046073] |
2. | Fiala Matěj [CZE060241] |
3. | Šroubek Pavel [CZE000047] |
4. | Huličný Svatopluk [CZE004924] |
5. | Polidor Lukáš [CZE049975] |
5. | Mück Petr [CZE058666] |
7. | Hloch Milan [CZE049011] |
7. | Komenda Jan [CZE046827] |
9. | Domaniková Lenka [CZE034107] |
9. | Huličný Milan [CZE003984] |
9. | Hradilová Romana [CZE060240] |
Tento turnaj nemá přihlášky online