Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.10.2019 |
Název | JC |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Nepoužívat - JC historický |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Coupé René [CZE063482] | |
Machytka Radek [CZE051063] | |
Michalak Jolanta [CZE037917] | |
Müller Michal [CZE047851] | |
Nodes Oldřich [CZE061742] | |
Petrlíková Andrea [CZE040143] | |
Rychtář Stanislav [CZE050652] | |
Strnad Michal [CZE061811] | |
Trčová Hana [CZE061812] | |
Vandas Michal [CZE063536] |
- Coupé René0
Coupé René 2 Petrlíková Andrea 1
Coupé René 2 Trčová Hana 0
Vandas Michal 1 Coupé René 2 Michalak Jolanta 0 Trčová Hana 2
Strnad Michal 1 Vandas Michal 2 Michalak Jolanta 2 Müller Michal 1
Strnad Michal 2 Rychtář Stanislav 1 Volný_los 0 Vandas Michal 1 Volný_los 0 Michalak Jolanta 1 Müller Michal 2 Machytka Radek 1
Volný_los 0 Strnad Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Müller Michal 1 Volný_los 0
Machytka Radek 1 Volný_los 0 Nodes Oldřich 2 Strnad Michal 0 Coupé René 1 Volný_los 0 Michalak Jolanta 1 Volný_los 0 Vandas Michal 1 Volný_los 0 Trčová Hana 1 Volný_los 0 Müller Michal 1 Rychtář Stanislav 2 Petrlíková Andrea 1 Volný_los 0
Machytka Radek 0 Nodes Oldřich 2 Coupé René 2 Michalak Jolanta 0 Vandas Michal 1 Trčová Hana 2 Rychtář Stanislav 1 Petrlíková Andrea 2
Nodes Oldřich 2 Coupé René 0 Trčová Hana 1 Petrlíková Andrea 2
Nodes Oldřich 2 Petrlíková Andrea 0
Nodes Oldřich 2 Coupé René 1
- Nodes Oldřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nodes Oldřich [CZE061742] |
2. | Coupé René [CZE063482] |
3. | Petrlíková Andrea [CZE040143] |
4. | Trčová Hana [CZE061812] |
5. | Vandas Michal [CZE063536] |
5. | Michalak Jolanta [CZE037917] |
7. | Strnad Michal [CZE061811] |
7. | Müller Michal [CZE047851] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Rychtář Stanislav [CZE050652] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nodes Oldřich [CZE061742] |
2. | Coupé René [CZE063482] |
3. | Petrlíková Andrea [CZE040143] |
4. | Trčová Hana [CZE061812] |
5. | Vandas Michal [CZE063536] |
5. | Michalak Jolanta [CZE037917] |
7. | Strnad Michal [CZE061811] |
7. | Müller Michal [CZE047851] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Rychtář Stanislav [CZE050652] |
Tento turnaj nemá přihlášky online