Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.10.2019 |
Název | Sportbar Alex |
Rozhodčí | Kaňa Jan |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Sportbar Alex, Sokolov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartoš Ladislav [CZE046136] | |
Beran Pavel [CZE037137] | |
David Pavel [CZE058215] | |
Fiala Miroslav [CZE062353] | |
Gajdošová Jitka [CZE047858] | |
Horská Lenka [CZE015519] | |
Kalkuš Petr [CZE057956] | |
Katyinová Monika [CZE023455] | |
Konečný Luděk [CZE019616] | |
Kounovská Veronika [CZE064038] | |
Krudenc Pavel [CZE005918] | |
Lískovský Vladislav [CZE043569] | |
Novotná Žaneta [CZE052058] | |
Rau Petr [CZE050296] | |
Timko Jiří [CZE063465] | |
Zugar Miroslav [CZE064999] |
- Krudenc Pavel0
Horská Lenka 0 Krudenc Pavel 2
Rau Petr 0 Horská Lenka 2
Rau Petr 2 Konečný Luděk 0 Horská Lenka 2 Timko Jiří 0
Rau Petr 2 Katyinová Monika 0 Horská Lenka 2 Lískovský Vladislav 0
Gajdošová Jitka 0 Rau Petr 2 Katyinová Monika 2 Novotná Žaneta 1 Horská Lenka 2 Kounovská Veronika 0 Lískovský Vladislav 2 Kalkuš Petr 0
Gajdošová Jitka 2 David Pavel 0 Katyinová Monika 2 Beran Pavel 0 Horská Lenka 2 Zugar Miroslav 1 Bartoš Ladislav 1 Lískovský Vladislav 2
Kalkuš Petr 2 Gajdošová Jitka 1 David Pavel 0 Konečný Luděk 2 Katyinová Monika 0 Kounovská Veronika 2 Beran Pavel 0 Fiala Miroslav 2 Timko Jiří 2 Horská Lenka 1 Zugar Miroslav 0 Novotná Žaneta 2 Krudenc Pavel 2 Bartoš Ladislav 0 Rau Petr 2 Lískovský Vladislav 0
Kalkuš Petr 0 Konečný Luděk 2 Kounovská Veronika 0 Fiala Miroslav 2 Timko Jiří 2 Novotná Žaneta 0 Krudenc Pavel 2 Rau Petr 0
Konečný Luděk 0 Fiala Miroslav 2 Timko Jiří 1 Krudenc Pavel 2
Fiala Miroslav 2 Krudenc Pavel 0
Fiala Miroslav 3 Krudenc Pavel 4
- Krudenc Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krudenc Pavel [CZE005918] |
2. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
3. | Horská Lenka [CZE015519] |
4. | Rau Petr [CZE050296] |
5. | Konečný Luděk [CZE019616] |
5. | Timko Jiří [CZE063465] |
7. | Katyinová Monika [CZE023455] |
7. | Lískovský Vladislav [CZE043569] |
9. | Kalkuš Petr [CZE057956] |
9. | Kounovská Veronika [CZE064038] |
9. | Novotná Žaneta [CZE052058] |
9. | Gajdošová Jitka [CZE047858] |
13. | David Pavel [CZE058215] |
13. | Beran Pavel [CZE037137] |
13. | Zugar Miroslav [CZE064999] |
13. | Bartoš Ladislav [CZE046136] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Krudenc Pavel [CZE005918] |
2. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
3. | Horská Lenka [CZE015519] |
4. | Rau Petr [CZE050296] |
5. | Konečný Luděk [CZE019616] |
5. | Timko Jiří [CZE063465] |
7. | Katyinová Monika [CZE023455] |
7. | Lískovský Vladislav [CZE043569] |
9. | Kalkuš Petr [CZE057956] |
9. | Kounovská Veronika [CZE064038] |
9. | Novotná Žaneta [CZE052058] |
9. | Gajdošová Jitka [CZE047858] |
13. | David Pavel [CZE058215] |
13. | Beran Pavel [CZE037137] |
13. | Zugar Miroslav [CZE064999] |
13. | Bartoš Ladislav [CZE046136] |
Tento turnaj nemá přihlášky online